İçeriğe git

Resim
- - - - -

İtem ninjaları

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 40 yanıt gönderildi

#1 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 03:45 ÖS

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

realm: BURNİNG LEG.

Konu s4m3t89 tarafından 30 Mart 2011 - 11:08 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir
..

• 0

#2 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 03:58 ÖS

olayıda şöle özetleyim Master looter olan pizzarro itemı aldıktan sonra raidden cıkarak tekrardan guild arkadası olan loot master olarak Rage i belirlemiştir. Roller atılmasına ragmen itemı alıp ninjalayan Pizzarro Rage ve Trinlage seviyesiz konusmalar dahilinde raid over yaparak itemı ninjalamıslardr. zaten hersey ss de yeterince acık.
  • 0

#3 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 04:28 ÖS

Sonuç olarak?Böyle bir konu niye açtın ayrıca?Kimsenin takmıyacağı bir konu
  • 0

#4 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 04:30 ÖS

emek hırsızlarına karsı Daha duyarlı olalım yapmıyalm yaptırmayalım :P
şimdi anladn mı sonucu?
  • 0

#5 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 05:46 ÖS

şimdi anladn mı sonucu?

Öyle bir dünya yok yalnız. Sen bir raide giriyorsan ve o raidte loot master varsa sonucuna ki sonuç ne olursa olsun, katlanacaksın. Küfür edersin, söylenirsin, gm'e bile şikayet edersin ama sonuç değişmez.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#6 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 06:12 ÖS

Böyleleri (ninjalar) yüzünden insan oynadığı oyundan soğuyo. :P
PvE 'de gearscore hırsı, hırslandıkça adamın gözünü kör ediyo işte böyle...

Hakkını aramak istiyorsan yapacak bişey yok, ama aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorsan yapılacak şey;
ya %100 PvP
ya guild runn
ya da başka bi realm.

PvE yapma, boss kesme demiyorum. Ama Pug-Runn, hiç kimseye hiç bişey kazandırmaz. Wipelar ve raid atmosferi hariç...
Hiç kimse 'den kastım sürünün koyunları !

SS' den alıntı : Mother %^&*er

Konu Salvatore tarafından 30 Mart 2011 - 06:20 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#7 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 06:22 ÖS

bu oyunu türklerle oynayanlara çok acıyorum gerçekten geçmiş olsun:D
  • 0

#8 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 06:46 ÖS

Öyle bir dünya yok yalnız. Sen bir raide giriyorsan ve o raidte loot master varsa sonucuna ki sonuç ne olursa olsun, katlanacaksın. Küfür edersin, söylenirsin, gm'e bile şikayet edersin ama sonuç değişmez.

cok rezilsniz :P
ninjaları gostermeye calısırken arkasını kollycak adamlarda yorumlarndan ne karakterde oldugunu gosteriyor sanrm...

Konu s4m3t89 tarafından 30 Mart 2011 - 06:49 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir
...

• 0

#9 LuxAeterna

LuxAeterna

Sergeant

• Members
  • 129 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 07:46 ÖS

ninjaları kimse sevmez ve eminim bu forumdaki herkes en az bir kere ninjalanmıştır. Ama kimse gelipte buraya "itemimi ninjaladılar böhü böhü :(" diye konu açmadı. Bunun üstüne bir de gelip konunun altına fikirlerini yazan insanları aşağılıyorsun.
  • 0

#10 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 08:27 ÖS

ninjaları kimse sevmez ve eminim bu forumdaki herkes en az bir kere ninjalanmıştır. Ama kimse gelipte buraya "itemimi ninjaladılar böhü böhü :(" diye konu açmadı. Bunun üstüne bir de gelip konunun altına fikirlerini yazan insanları aşağılıyorsun.

hadi canım hadi baska kapıya cok baya numaralar bunlar. guild adamınızı nası savuncagınızı sasırdnz. ben dogru olan bişeyi yapıyrm sadece oyunu paylastıgımız insanlara dikkat edelim ve egerki ortada bi haksızlık varsa bunu elbetdeki gostericem baskalarıda magdur olmasn die aksi goruste olan varsa (tabi sizin gibi acc acıp tanımıyomus ayagına yatan acizler haric) fikirlerini tabi beyan edebilir. örn: hayır item ninjalamak dogru bişidir ben hayatımda da hırsızlk yapıyrm ben emek hırsızıyım diyen varsa amenna. o kendi gorusudur. bu arada o benm itemım degil :P ben roll dahi atmadm :)
  • 0

#11 Batuhanus

Batuhanus

Senior Sergeant

• Members
  • 156 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 08:32 ÖS

şimdi anladn mı sonucu?

Masterlooter'ın istediğini yapmaya hakkı vardır. Aksini gösteren bir durum olmadığı sürece(scam) kural çiğnenmiş sayılmaz. Güvenmediğin, tanımadığın adamlarla raid yaparsan sonucuna katlanmak durumundasın.
  • 0

#12 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 08:43 ÖS

Haklısınız...
  • 0

#13 LuxAeterna

LuxAeterna

Sergeant

• Members
  • 129 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 08:56 ÖS

hadi canım hadi baska kapıya cok baya numaralar bunlar. guild adamınızı nası savuncagınızı sasırdnz. ben dogru olan bişeyi yapıyrm sadece oyunu paylastıgımız insanlara dikkat edelim ve egerki ortada bi haksızlık varsa bunu elbetdeki gostericem baskalarıda magdur olmasn die aksi goruste olan varsa (tabi sizin gibi acc acıp tanımıyomus ayagına yatan acizler haric) fikirlerini tabi beyan edebilir. örn: hayır item ninjalamak dogru bişidir ben hayatımda da hırsızlk yapıyrm ben emek hırsızıyım diyen varsa amenna. o kendi gorusudur. bu arada o benm itemım degil :P ben roll dahi atmadm :)

O adamla veya o guildle uzaktan yakından alakam yok. Tek charın dunemaulda allyda dk. (bilen biliyor zaten) neden paranoya yaptığını anlamadım. Sanırım beklediğin ilgiyi görmediğin için.
  • 0

#14 wowa

wowa

Senior Sergeant

• Members
  • 206 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 09:01 ÖS

İfşa edilmelerini gereksiz bulmuyorum, belki aynı serverda oynayan birkaç kişi görüp ileride bunlarla bir yere gitme yanlışında bulunmaz.
  • 0

#15 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 09:15 ÖS

İfşa edilmelerini gereksiz bulmuyorum, belki aynı serverda oynayan birkaç kişi görüp ileride bunlarla bir yere gitme yanlışında bulunmaz.

+1
anlatmak istedigim buydu msj gerekli yerlere gidiyodur dilerm ki
  • 0

#16 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 09:24 ÖS

Raide girerken aklın nerdeydi peki?Olan şeyler bunlar senin bu konuyu açman çok saçma.Pis kaka ayıp yapmışlar.Raid yapmayalım onlarla.Oldu sanırım...
  • 0

#17 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 10:12 ÖS

adamlar yaptıkları pisligi savunuyor varmı bole bişi ya :P nese benm amacım sizle laf dalasına girmek degildi girmiycemde su dakkadan snra.. hadi kolay gele bu burda etiket gibi kalmaya devam edicek sizde etiket olmaya devam...
  • 0

#18 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 10:21 ÖS

Başlık sahibi şizofren sanırım...

Son derece bilinen bir kuraldır bu..En güveniliri bir guilde mensup olmaktır-ki onda bile çok olaylar oluyor-ama random olup da böyle durumdan yakınmak maalesef mantıksızlığın daniskası..Bir oyun oynuyoruz ve bunun kuralları var,eskiden ilk başladığımda ben de şaşırırdım bu olaylara..Lakin masterlooter ise şikayet etme hakkın yok kimseye..Güvenilir adamlarla gireceksin bu devirde kimsenin haksızlığa uğramasını istemiyorsan...Ben asıl konuya da takılmadım çerez,silinecek ağlama duvarlarından biri de asıl senin paranoyaların dikkatimi çekti..

Kendi fikrinin haricindekileri böyle aşağılayarak,itham altında bırakarak yaşamanın,emeğe saygı göstermeyip çalmaktan bir farkı yok..
  • 0

#19 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 10:39 ÖS

İLK OLARAK NEDEN SADECE SEN VE GUİLD ARKADASLARN HALA BU CİRKİNLİGİ SAVUNUYOSNZ. 2CİSİ NE ZAMANDAN BERİ YALNISLIGI GOSTERMEK ŞİZOFRENLİK OLDU. 3CÜSÜ EMEK HIRSIZLIGI YAPIP GELİP BİDE BURDA YAPTGINI SAVUNARAK NE ELDE ETMEYE CALISIYOSN? son derece bilinen bi kuraldır demişsinidr evet ninjalık yapacak karakterde olan bi insanın utanmadan bide burda farklı accountlar ile bu durumu savunması son derece bilinen bi kural :P
  • 0

#20 Magicpower

Magicpower

Scout

• Members
  • 165 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 11:02 ÖS

burningde benm oldugum serverda sıkca tradeden bot trash vs vs diye bagıran biri bu pizzarro demekki ignore vakti gelmiş demekki arkadaşı allahtan girmemişm bu adamla raide.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı