İçeriğe git

Resim
- - - - -

İtem ninjaları

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 40 yanıt gönderildi

#21 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 11:05 ÖS

Wow-Turk ailesi olarak ninjalara karşıyız ama Ancientsign'ın dediği gibi randomda oluyor bu gibi durumlar...

Konu xelbelsel tarafından 30 Mart 2011 - 11:17 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
THE NORTH REMEMBERS!

#22 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 11:13 ÖS

Suanda tamamen no lifer loser pozisyonunda duruyorsun...Gercekten itemlerin onemi bu kadar buyukmu senin icin?
  • 0

#23 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 11:19 ÖS

Ninja olan sensin senin icin olan degeri ortada :P yalnız sana olan antipatim dahada artti artk bole giderse cok cene yorucaksn sen daha kendini temize cıkarmak icin. bu arada translate kullanabilmene svindim :)
  • 0

#24 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 11:28 ÖS

Ahaha wvet ordaki kiside benimdir garanti harbi sizofrenmissin ya yuru git.Baska yerde agla
  • 0

#25 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 11:31 ÖS

sana giren cıkan ne o zaman ? hadi git baska konu baslıgında post kas
  • 0

#26 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 12:02 ÖÖ

cok rezilsniz :P
ninjaları gostermeye calısırken arkasını kollycak adamlarda yorumlarndan ne karakterde oldugunu gosteriyor sanrm...

Kusura bakma dışarıdaydım göremedim mesajını ama şimdi gördüm.

Bak güzel insancık ya da ona benzeyen şey, sen kim olduğunu sanıyorsunda benim karakterime laf söyleme hakkını buluyorsun kendinde?! Neymiş ninjalanmış ne yapalım yani, gidip adamları bulup dövelim mi istiyorsun?? Ne manyak bir tipsin nerden bulaştın bize anlamıyorum. Bu forumdaki herkes kesin ninjalanmıştır bundan emin ol hatta bazılarımız kendi guildi içinde bile yaşamıştır bunu. Senin gibi "beni bu ninjladı" tarzında yazı yazanda oldu ama onlar adamdı "olay bu , yapılacak bir şey yok, geçmiş olsun, aramıza hoşgeldiniz" tarzı cümleleri anlayabiliyorlardı. Ama maalesef sende öyle bir yetenek ya da istek yok, bilmiyorum belki bozuk kişiliğinden kaynaklanan birşey (hala karakterime laf atman aklımda) bunu anlamıyorsun.

Ninjalamak oluyor mu?? Evet. Mal gibi oturacak mıyız?? Hayır. Ama tepkinin yeri burası değil. Gidersin ogri'ye ya da sw'ye "/2 falanca ninja, puglarına katılmayın" dersin. Her gün böyle mesaj geçiyor zaten. Eldende başka birşey gelmiyor çünkü.

Bahsi geçen adamları tanınmam etmem, bırak aynı guildete olmayı aynı serverda olduğumuzu bile zannetmiyorum diyeceğim ama o küçük kafan basmayacak bunada eminim.

Not: Yazım için ilgili "arkadaş" hariç okuyan herkesten özür dilerim. Ceza alırsamda alayım, yapılan hakaretten sonra cezayı pek umursamıyorum.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#27 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 12:17 ÖÖ

senin şahsına sölenen bi sey yok ortada sorun konuyla alakası olmayan insanlarında gelip burda sanki dogru bişi yapmıslar gibi onlara arka cıkmasıdır ki bunlardan bazıları kendi guild arkadaslarıdır. Benm buraya konu acmamın sebebide guild arkadaslarının ss gorebilirmiyiz sözü üzerinedir yoksa üyeligimden de anlamıssndr ilk defa bole bişeye ihtiyac dydum bu yuzden uye olmak durumunda kaldm ve son olarak sende hitablarına dikkat et. Dogru tekdir yalnıs gün gibi ortadadır savunucak insanlar bırakın kendi sahsına savuma yapsn ne siz gerilin nede bu sacmalık daha fazla uzasın

Konu s4m3t89 tarafından 31 Mart 2011 - 12:18 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir
.

• 0

#28 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 01:58 ÖÖ

Forumun kalitesi gün geçtikçe düşüyor.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#29 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 03:05 ÖÖ

bu kadar item açıysan kur bi raid abicim paranoyak olmaya ne gerek var wow burning legiondan ibaret değil buradaki herkese kalkıpta hahaha arkadaşısın dimi hahaa hahaha haaahha kafayı yiyorum galiba lölölöl gibisinden yazılar yazıp komik duruma düşme önünü kesen mi var?healer adamsın allahın çapsız dpsleri bile uğraşıp trash run kuruyorken sen niye geri kalasın ki? 30dk spamla git 3-4 run yap illa ki 1 epic düşer onuda ninjala koy AH'e yok ben item açı değilim mallığıma yanıyorum diyosanda bu kadar mal olma bi zahmet.

hemde..hangi akla hizmet random türke güveniyorsun?bizim milletimiz başladığı oyunu kurutan bi millet şuan türklerin yoğun olduğu serverlarda da PvP falan nerdeyse ölü durumdadır millet amele gibi devamlı raid yapıp gs ile hava atar.

Sana verebiliceğim tavsiyeler:

1-Bir bardak soğuk su iç.
2-Bundan sonra pug raid yapıcaksan kendin kur masterlootuda al canının istediği itemıda ninjala merak etme adına sanına hiç bişey olmaz ben aylardır belkide 1 yıldır ihtiyacım olan gearı ninjalıyorum gayette mutluyum oyun bana güzel

birde mümkünse düzgün bi realme git burning legion(alliance),dunemaul(horde),chro (alliance),twisting nether(horde) wow'un en berbat olduğu yerlerdir... -neden acabağ?-
  • 0

#30 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 07:38 ÖÖ

Adama bak 2 saniyede beni ninjaci ally yapti....
  • 0

#31 kankapower

kankapower

Scout

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 09:47 ÖÖ

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Mısır pişe dursun akşam geleceğim.
  • 0

#32 _erme_

_erme_

First Sergeant

• Members
  • 311 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 10:06 ÖÖ

herşeyi anladımda neden itemi roll attırmadan direk aldınız oraya gelin siz..
herkes oraya bişeler düşer de roll atar kazanırız belki kullanır belki satarız hesabına giriyor..
belki adam itemcidir oyun manyağıdır oraları anlarımda, bu yaptığınız hiç hoş bişe değil hepsi çöp olacak bikaç ay içinde ama geriye yaptıklarınız kalacak..
  • 0

#33 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 10:17 ÖÖ

Delinin biri kuyuya taş atmış.

Hanua; Ancientsign. Haybeye sinirlerinizi bozuyorsunuz. Bilmez misiniz sanki bunun gibi daha nice konu açılacak burada.
  • 0

#34 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 12:03 ÖS

(aLINTI YAPMIYORUM ANLIYAN ANLAMISTIR...)

ya senin gibilere laf anlatmaktan bıktım ben. senın gibilerden daha kac tane var allah askna? bak arkadasm anlama sorununuz var bu bir ikincisi bana akıl vermekten vazgec. O kafanız nası calısıyor anlamıyrm ama Size diyrm ki İTEM KİMSENIN UMURUNDA DEGİL BEN ZATEN İTEM İCİN BU TARZ UCUZ KARKATERSİZ İNSANLARLA UGRASCAK BİRİ DEGİLİM. BU KARAKTERSİZ ARKADASLARIN CİRKİNLİGİ DAHİLİNDE GİDİP SW GENERAL CHATDE İLERİ GERİ KONUSMALARI SONUCU ONLARIN G.MASTERI İLE BİZİM GUİLD YETKİLİLERİ ARASINDA Bİ KONUSMA GECTİ VE SS LERİ GORMEK İSTEDİ OLAYI BİLMEDEN BİR KEZ DAHA YORUM YAPMA KARSINIZDA COCUK YOK VE NASİYET YERİNE YAPILAN SEYİN YALNISLIGINI GOSTERMEYE CALISIN BİRAZDA BU OYUNU SENDEN BENDEN VE BU KARAKTERSZLER DISINDA OYNUYAN Bİ TON İNSAN VAR VE Bİ COGUNUN YASLARI BİZDEN KUCUK ONLARA BU SEKİLDEMİ ORNEK OLUYOSN. VE NASI Bİ ANLAYISINIZ VARKİ BUNUN HALA DERDİNİN İTEM OLDUGUNU SOLUYEBİLİYOSNZ. GERCEKTEN BU FORUMUN GEREKSİZ İNSAN VE GEREKSİZ LAF KALABALIGI YAPAN SAHISLARDAN TEMİZLENMESİ LAZM.
  • 0

#35 ElamShin

ElamShin

Legionare

• Members
  • 448 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 12:14 ÖS

Ahaha bayiliyorum insanimiza ya.Oynamayin arkadasim turklerle bu oyunu . Guildlerde donen dramalar, item ayagina 30 lu 40 li adamlarin birbirine kusmesi falan. Komik cok komik.
  • 0

#36 Glandis

Glandis

Knight

• Members
  • 313 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 01:16 ÖS

hemde..hangi akla hizmet random türke güveniyorsun?bizim milletimiz başladığı oyunu kurutan bi millet şuan türklerin yoğun olduğu serverlarda da PvP falan nerdeyse ölü durumdadır millet amele gibi devamlı raid yapıp gs ile hava atar.

Sana verebiliceğim tavsiyeler:

1-Bir bardak soğuk su iç.
2-Bundan sonra pug raid yapıcaksan kendin kur masterlootuda al canının istediği itemıda ninjala merak etme adına sanına hiç bişey olmaz ben aylardır belkide 1 yıldır ihtiyacım olan gearı ninjalıyorum gayette mutluyum oyun bana güzel

birde mümkünse düzgün bi realme git burning legion(alliance),dunemaul(horde),chro (alliance),twisting nether(horde) wow'un en berbat olduğu yerlerdir... -neden acabağ?-

amele gibi raid yapmak ? ilginç baslı basına polemik konusu.
ayrıca kalabalık serverlarda oyun ölü dedin ve item ninjalıyorum diyen sensin buda ilginç tabi. kalabalık serverda oynuyorsan (oynamıyorsan bu kısmı atla) kalite düşüklüğüne ortak oluyorsun demektir.
  • 0

#37 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 04:41 ÖS

(aLINTI YAPMIYORUM ANLIYAN ANLAMISTIR...)

ya senin gibilere laf anlatmaktan bıktım ben. senın gibilerden daha kac tane var allah askna? bak arkadasm anlama sorununuz var bu bir ikincisi bana akıl vermekten vazgec. O kafanız nası calısıyor anlamıyrm ama Size diyrm ki İTEM KİMSENIN UMURUNDA DEGİL BEN ZATEN İTEM İCİN BU TARZ UCUZ KARKATERSİZ İNSANLARLA UGRASCAK BİRİ DEGİLİM. BU KARAKTERSİZ ARKADASLARIN CİRKİNLİGİ DAHİLİNDE GİDİP SW GENERAL CHATDE İLERİ GERİ KONUSMALARI SONUCU ONLARIN G.MASTERI İLE BİZİM GUİLD YETKİLİLERİ ARASINDA Bİ KONUSMA GECTİ VE SS LERİ GORMEK İSTEDİ OLAYI BİLMEDEN BİR KEZ DAHA YORUM YAPMA KARSINIZDA COCUK YOK VE NASİYET YERİNE YAPILAN SEYİN YALNISLIGINI GOSTERMEYE CALISIN BİRAZDA BU OYUNU SENDEN BENDEN VE BU KARAKTERSZLER DISINDA OYNUYAN Bİ TON İNSAN VAR VE Bİ COGUNUN YASLARI BİZDEN KUCUK ONLARA BU SEKİLDEMİ ORNEK OLUYOSN. VE NASI Bİ ANLAYISINIZ VARKİ BUNUN HALA DERDİNİN İTEM OLDUGUNU SOLUYEBİLİYOSNZ. GERCEKTEN BU FORUMUN GEREKSİZ İNSAN VE GEREKSİZ LAF KALABALIGI YAPAN SAHISLARDAN TEMİZLENMESİ LAZM.

Harika Türkçe ve imla kuralları özeni için teşekkürler =)
Caps Lock kapalı olunca da Türkçe oluyor yazdıkların bu arada merak etme..

Son cümlen de ibretlik olmuş..
  • 0

#38 s4m3t89

s4m3t89

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 04:47 ÖS

Harika Türkçe ve imla kuralları özeni için teşekkürler =)
Caps Lock kapalı olunca da Türkçe oluyor yazdıkların bu arada merak etme..

Son cümlen de ibretlik olmuş..

evet caps lock acıp kapamak tek bi tusluk iş ama kafası almıyan insanlara olayı izah etmek daha zor. ve malesef bu beyni almıyan insanlar o bos kafayı bi ömür tasımak zorunda kalıyor ama bak caps lock kapamak ne kadar kolay :P

Konu s4m3t89 tarafından 31 Mart 2011 - 04:53 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#39 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 05:44 ÖS

@ancientsign

Uğraşma hoca boş ver. Adam burayı kirletiyor sadece, forumun diğer yerleri temiz.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#40 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 05:49 ÖS

evet caps lock acıp kapamak tek bi tusluk iş ama kafası almıyan insanlara olayı izah etmek daha zor. ve malesef bu beyni almıyan insanlar o bos kafayı bi ömür tasımak zorunda kalıyor ama bak caps lock kapamak ne kadar kolay :P

Tamam artık senin %100 şizofren olduğunu düşünüyorum.Sende iki tane dingil tarafından kazıklanacak kadar gerizekalısın.Bu siteye üye olup konu açıcak kadar ümitsizsin.Caps lock kapamayı öğrenmene şaşırdım yakın zamanda insan olmayı ve türkçeyi öğrenmen dileğiyle...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı