İçeriğe git

Resim
- - - - -

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2011 - 01:27 ÖS

Selamlar,
Avatar boyutu neden bu kadar düşük acaba? 50x50 biraz fazla kucuk değil mi normalde yani normal forumlardaki 125x125 olur standartı eski ekleyenlerde sorun yok snaırım ama yeni ekleyeceklerde mi boyle cıkıyor dah aoncede avatarım vardı silinmiş yenisini ekliyyeim dedim mikroskop lazım gormek için. Bu bana has bir durum mu yoksa herkeste mi aynı acaba..

Teşekkurler
  • 0

E-mail : [email protected]

Bana e-mail veya pm ile ulaşabilirsiniz.

#2 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2011 - 02:23 ÖS

Kural aslında 150 kb'ı geçmemesi şeklinde. Boyutuna düzeni bozmadığı sürece pek karışmıyoruz.
  • 0
'cause seeing pretty 20k's on thier screen is a lot worse then 10k dots or 30-40k abosorb healing.

#3 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 17 Nisan 2011 - 11:35 ÖS

evet ama avatarı ekliyorum bu sekilde gorunuyor. Ben su an ufacık goruyorum benim avatarı bana mı oyle gorunuyor yoksa bir sorun mu var gercekten.. Bence yeni bir uyelik alıp avatarı test edin yonetici arkadaşlar sorun var avatar olayında sanıırm
  • 0

E-mail : [email protected]

Bana e-mail veya pm ile ulaşabilirsiniz.

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2011 - 04:31 ÖS

Hmm düzelttim. Sorun geçici dükkan sahipliğinin ek üye grubu olarak değil de ana üyelik grubu olarak belirlenmesinden kaynaklanıyormuş. Şimdi olmuş olması lazım? :P Öyle bir şey yapılmış olduğunu düşünmediğimden bakmamıştım ve teknik sanmıştım daha önceden, özür dilerim.

#5 jaredNOMAK

jaredNOMAK

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 13 Mayıs 2011 - 10:46 ÖS

arkadaslar benim profıle charımın resmını lvl ını adını gosteren vatarları nsl eklıoruz acaba bırı pm atarsa cok sewınırım?
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 13 Mayıs 2011 - 11:29 ÖS

Avatar dediğin bilgilerse onu profil ayarlarından yapabilirsin. Eğer şu resimli imzaları diyorsan o hizmeti veren siteler var.

#7 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2011 - 12:46 ÖÖ

wow signature diye aratırsan sanırım bulabilirsin.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı