İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW sıcaklığında bir mmorpg arıyorum

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 16 Nisan 2011 - 12:40 ÖS

Herkeze selam,

Ben wowdan cidden sıkılmış ve uzun bir geçmişi(wowla) olan bir wow oyuncusuyum,suydum..3-4 hafta önce sürem bitti ve içimden açtırmak dahi gelmiyo,zaten sürem bitmeden öncede goblin mage kasmak dışında pek bişi yapmıyodum (scarshield legionda tradede "LFM for scarlet monastry full run) diye bişi gördüyseniz o bendim),motoruma atlıyodum dolaşa dolaşa görevleri yapıyodum,vs vs işte bana eski günleri hatırlatıyordu..

Ve bende yeni bir online oyuna başlamaya karar verdim,şu an düşündüklerim Rift,lotro ve warhammer..Youtubedan bol bol gameplay izledim ama izlemek olmuyo,benim sorum WoW sıcaklığıyla beni karşılicak ve bana eski günlerdeki gibi "For the Horde" diye bağırtabilcek bi oyun arıyoum..Eğer bi sonuca varamazsam kısa zamanda büyük ihtimalle riftle başlicam..

Dolayısıyla bana WoW sıcaklığı ve atmosferi gibi bir büyüsü olan bir mmo-rpg önerebilcek varmı?

Not:hardcore oynicam günde minimum 4 saat başından kalkmicam,pvp pve gibi bi tercihimde yok zevkli olsun yeter..

Edit,aradığım birazda dünyada yatıyo,yani metin 2 gibi adamın tekiyle konuşupta ışınlanmak yerine bir fallout bir oblivion gibi gezip tozmak, bir Khaz modan gibi yürürken üşüdüğümü hissetmek istiyorum:)

Konu forsaken tarafından 16 Nisan 2011 - 12:48 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 16 Nisan 2011 - 12:57 ÖS

O wow sıcaklığı dediğin büyük ihtimalle wowun çizgifilm tarzı grafiklerinden ve renklerden kaynaklanıyor. Wow haricinde bir oyunda yok o bildiğim kadarıyla.
Rift falan grafikleri çok gerçekçi. Wow sıcaklığını bulman biraz zor. Ama oyunun geneli gayet güzel.
  • 0

#3 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2011 - 09:26 ÖS

Aynı sorunu bende yaşıyorum şuan,tercihen paralı bir oyun arıyorum.Aion denedim ama pek beğenmedim,warhammer denedim sırf pvp yapmakta istemiyorum.2 gün içindede rift i deneyeceğim bakalım..
  • 0

#4 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 22 Nisan 2011 - 09:51 ÖS

Oyundan sıkılan insanlarda genelde şunu gözlemliyorum;

Zamanında oyun içinde çok güzel ortamları olan, oyunu gerçekten arkadaş ortamıyla oynayıp sonradan herkesin dağılmasıyla tek başına kalıp eski tadı almamaları, yada o zevki hiç tatmamaları..

Bi kaç gün bende Rift denedim ilk başlarda oldukça hoşma gitsede sonra wowu aramaya başladım, e madem yeri dolmuyor wowa devam ediym o zaman dedim.. Eski arkadaşları yavaş yavaş ekliyorum, bi yandan chat bi yandan bi an önce 85 olup farma başlıym diyorum =)) Wow gerçekten iyi bir ortamın veya sağlam bir guildin varsa güzel diyebileceğin bi oyun oldu, tek başınaysan millete bakıp bakıp durursun.
  • 0

#5 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2011 - 09:59 ÖS

Çok haklısın.Bende bir kaç ay öncesine kadar sevdiğim kişilerle oynuyordum.Yabancı-türk karışıktı ama gerçekten sevdiğim bir ortamdı,12/12 kesmiştik ama heroic kesemiyorduk.Sonra orası dağıldı bende 7/13 hc yaptığım guilde gittim,ama progress dışında hiçbirşey yoktu.Bende 1 haftadır derslerim var bahanesiyle raidlere girmiyorum,zaten sürem bitincede uzatmayı düşünmüyorum.Bir de wow hardcore oynandığı zaman zevk veriyor,şuan için casual bir oyuna ihtiyacım var derslerden dolayı.
  • 0

#6 hlyos

hlyos

Knight

• Members
  • 364 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2011 - 10:14 ÖS

Size kalmış ama Lotro'yu kesinlikle tercih etmeyin derim. Geçen 5 aydır lotro oynuyorum 65 level guardian karakterim var. 65 olana kadar gayet güzel ama 65 olunca oyun birden anlamsızlaşıyor. Hiçbir zaman wow kadar eğlendirmedi beni.
  • 0

#7 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2011 - 10:17 ÖS

iris online
  • 0

#8 Asassinx

Asassinx

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 09:07 ÖÖ

Guild War 2
  • 0

#9 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 12:25 ÖS

Guild War 2

Çıksa tükkan senin ama nirdeeeee....
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#10 oculusmaker

oculusmaker

Senior Sergeant

• Members
  • 105 İleti
  • LocationAntalya-Ankara-Eskişehir

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 08:13 ÖS

Bugün nette gezinirken Tera Online diye bir oyuna rastladım.Su anda çıkmadı ama 2 ay sonra çıkacağı söyleniyor.Gameplaylerin nerdeyse tamamını izledim adamlar mükemmel oyun yapmışlar.Wow'a ciddi rakip olabilecek bir oyun gibi geldi bana.Ahada bir gameplayi:

Konu oculusmaker tarafından 22 Temmuz 2011 - 08:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı