İçeriğe git

Resim
- - - - -

Zandalari'nin yükselişi patch 4.1 Türkçe Altyazılı video

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 GoblinZ

GoblinZ

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 12:33 ÖS

Zandalari'nin yükselişi patch 4.1 Türkçe Altyazılı video, offical video'nun Türkçe altyazılı halidir:
YOUTUBE
YouTube - Zandalari'nin yükselişi World of Warcraft Cataclysm Türkçe (patch 4.1)
  • 0

#2 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 01:10 ÖS

Teşekkürler. Garrosh'la arası bozuk olan Vol'Jin şimdi ayrılmadıysa Horde'tan daha ayrılmaz. =)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#3 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 04:28 ÖS

Çeviride 1-2 hata var örneğin 1.53 de Vol'jin e aramıza geri dönecek misin değil, kendi halkına sırt mı çevireceksin demek istemiş. Küçük bi ayrıntı belki de ama gözüme çarptı. :)
Yine de teşekkürler, dil problemi yaşayanlar için çok güzel bir video olmuş. :)
  • 0

#4 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 06:40 ÖS

patch ne zaman geliyor bilgisi olan var mı?
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#5 GoblinZ

GoblinZ

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 06:54 ÖS

Çeviride 1-2 hata var örneğin 1.53 de Vol'jin e aramıza geri dönecek misin değil, kendi halkına sırt mı çevireceksin demek istemiş. Küçük bi ayrıntı belki de ama gözüme çarptı. :)

Bilmiyorum orada biraz ikilemde kaldım, arkanımı dönüyorsun yoksa gerimi dönüyorsun, kısa bir araştırma yapınca 3-5 kişininde benimle aynı ''geri dönüyorsun dediğini'' diyor diyince böyle oldu :) ama cidden troll lehcesi Turn- return ayırt edemedim ben hala lol

Konu GoblinZ tarafından 26 Nisan 2011 - 09:07 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 07:46 ÖS

shamanisticure ü arar gözlerim.. ya burada ya lore bölümünde bi başlık patlatması lazım.. =)

ayrıca zandalar ile reputationım vardı benim o nolcak =) ve videonun sonunda ateşten cıkan silüet ise hakkar a ait.. tahminimce zandalar güzel iş cıkartmış, sağlam geliyorlar.. zg zamanı boşuna toplamamışlar o kadar itemi, legendry artifact kasmışlar =)

Konu Malkavian tarafından 26 Nisan 2011 - 07:52 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 08:12 ÖS

Lore bölümü en çok sevdiğim yer ama son zamanlarda çok durgun.Güzel paylaşım :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#8 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 10:01 ÖS

`you return back to your people` diyor sanirim. Halkina geri donecek misin? olarak algiladim.
  • 0

#9 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2011 - 10:30 ÖS

you will turn your back on your own people ? diyor orda. Troll aksanı bu. You return your back on your own people dese bile (ki düşük bi cümle oluyor.) yine de aynı anlama gelir hemen hemen.
  • 0

#10 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2011 - 01:08 ÖS

Ellerine sağlık. Güzel bir video yapmışlar. Anlaşılan Troller arasında savaş çıkacak. Vol'jin'in yaptığı şey tam da Güruh'un(Horde) nasıl bir birliktelik olduğunun kanıtı olmuş. Videodan anladığım Zandalari hem İttifak'a(Alliamce) hem de Güruh'a savaş açtılar. Bu da Kanatlıölüm'ün(Deathwing) işine yarar. Biz bunlarla uğraşırken o da yıkımına devam eder.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#11 onurdmn

onurdmn

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2011 - 09:52 ÖS

Ya adamlar ne kadar güzel hikaye yapmışlar bu sefer zorlicaklar sağlam bir şekilde geliyorlar derken patch geliyor ve 5 Hero toplanıp yarım saatte Zul'Gurub ve Zul'Aman'ı temizliyorlar ve hikaye alt üst oluyor bu kadar güçlü (en azından loreda) Legend'ları harcıyorlar bence bu konuya bir el atması lazım Blizzard'ın.

Dipnot: En azından raid olabilirdi:P
  • 0

#12 orcunde4rvis

orcunde4rvis

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 24 Şubat 2012 - 08:21 ÖS

yeni izliyorum guzelmis
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı