İçeriğe git

Resim
- - - - -

Oyundaki eventlar ve saatleri >> CATA <<

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 kopikasyon

kopikasyon

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2011 - 06:35 ÖÖ

Mrb arkadaşlar oyuna yeni başladığımız için bunları bilmiyoruz şu anda 40 leveliz ve hızlı birşekilde kasıyoruz. fakat duyduğuma göre oyunda belli eventlar varmış örn arms falan belli günlerde belli saatlerdeymiş böyle eventlar hangi günler hangi saatler ve nasıl girilir açıklarsanız sevinrim.
  • 0

#2 Rashgarroth

Rashgarroth

Scout

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2011 - 07:15 ÖÖ

Event den kastini tam olarak anlatirsan aciklayabiliriz. Misal arms olarak bana cagrisim yapan tek sey Warrir Arms talent buildi..

Event olarak Fishing Eventleri disinda sureli yani time olarak olan bir event yok.Festivaller var belirli aylarda onlari da calendar dan gorebilirsiniz zira Fishing eventlerini de o calendar dan takip edebilirsiniz.

Festivaller icin gerekli birsey yok quest alip basliyorlar ama Fishing icin belirli bir seviyede fishing skilli isteniyor vs..
  • 0

#3 kopikasyon

kopikasyon

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2011 - 08:09 ÖÖ

event'dan kastim arkadaşımın anlattığını göre gece 1 civarlarına 40 kişinin girebildiği belirli günlerde yapılan sadece 1 kişinin değerli itemi kazandığı bir yer varmış.

bu ve bunun gibi belirli günlerde ve belirli saatlerde yapılan etkinlikler nelerdir ?

Bu arada oyuna başllıyalı 1 hafta oldu oyun içi terimleri bilmiyorum calendar yazmışın fakat bu nedir nereden nasıl bakabilirim ? :)
  • 0

#4 Rashgarroth

Rashgarroth

Scout

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2011 - 08:23 ÖÖ

Arkadasin tamamen `ATMA` diye tabir ettigimiz olayi sana lanse etmis.Yani demem o ki yok oyle birsey wow camia sinda.

Oyle saate bagli olarak anlattigin tarzda bir olay yok oyunda.Calendar = Takvim Sag ust kosede gorebilirsin oyunda.
  • 0

#5 kopikasyon

kopikasyon

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2011 - 09:23 ÖÖ

tmm tşkler dostum
  • 0

#6 Kaliya

Kaliya

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2011 - 09:31 ÖÖ

Senin anlattığın şekildeki olayları genelde korsan sunucular oyuncu çekebilmek için yapıyorlar. Orjinal serverlarda bu tarz eventler yoktur.

"Event" ve "Arms" kelimelerini görünce benimde aklıma direk Call to Arms olayı geldi ama arkadaş bunu sormuyor sanırım :)
  • 0

#7 grkm4life

grkm4life

Sergeant

• Members
  • 85 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2011 - 12:50 ÖS

aynen Call To Arms benimde aklıma geldi valla :)
bende yakın zamandır wow oynuyorumda,dedim lan öyle bişeydemi varmış :)
kendimi kötü hissettim bi an :))
  • 0

#8 Black_Majesty

Black_Majesty

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2011 - 09:04 ÖÖ

arkadaş raid olayından bahsediyor sanırım.
  • 0

#9 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2011 - 09:10 ÖÖ

Arkadaş Ko'dan geçiş yapmış sanırım. :)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı