İçeriğe git

Resim
- - - - -

Tier 12 Armor Set - Paladin, Mage, Rogue, Hunter, Death Knight, Priest

• Please log in to reply
Bu konuya 39 yanıt gönderildi

#21 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2011 - 02:26 ÖS

insan bi fire resistance kastırır...

bam güm
bam güm
güm bam bam!!
wipe wipe
loot loot!!
wipe!!
loot loot!!
bam bam bam!!
  • 0

#22 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2011 - 11:47 ÖS

Tier 6 'dan sonra bozmaya başladı bunlar.Paladin'in tier 10'uda pek fena sayılmazdı.
  • 0

#23 prtkl

prtkl

Corporal

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2011 - 10:17 ÖÖ

warlock u unutmuşlar :P

paladin le warlocku karştırdılar heralde :P
  • 0

#24 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2011 - 12:41 ÖS

tam anlamıyla facia ya :P hunter güzel olmus bak o konuda katılıyorum ama eger feet suan kı gıbı olmaz kalın olarak yıne cacık olur suan feet cok güzel bi karızma verıyor... Mage ve priest en cok yara alanlar bence suankı mage seti cok basarılı ıken bu bence tam bi fiyasko ama bunları oyundada görmek lazım lock yayımlasada görsek suankı set berabat umarım hatala güzel bir set yapmıslardır
  • 0

#25 Halitus

Halitus

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2011 - 01:57 ÖS

çok hikaye hunter hariç hepsi berbat.. Blizz artık önemsemiyor hep kötü kötü en osn paket bitmeye yakın güzel bi set çıkarıyor artık işin kolayına kaçtı nasıl olsa gelir var ugraşmıolar bile sürekli aynı dungeonlar aynı boss ları tekrar kestiriolar aynı mountların rengini degiştirip karşımıza tekrar çıkarıolar.. Bu oyun bu pakette umarım biter
  • 0

#26 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2011 - 05:52 ÖS

Patch 4.2: Tier 12 Armor Variations and 3D Models - Wowhead News

3D hallerini paylaşayım bende. Görmeyenler varsa... Paylaşıldıysa affola bakmadım.
  • 0

#27 klklkl

klklkl

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 08:19 ÖÖ

paladin gibi plate giyebilen bir class'a ısrarla etekli metekli birşeyler koyma çabası nedir hakikaten çok merak ediyorum. blizz yıllar geçtikçe oyunu adam gibi geliştireceği yerde gayet kalitesiz ve özensiz işler yapıyor fikrimce. en azından bu kadar ün salmış bir firmanın dizayn ettiği tierlerin birbirlerine bu kadar çok benzemesi büyük bir eksidir bana göre. sırf şu tierler yüzünden class değiştiren oyundan soğuyan bir çok insan tanıdım. koskoca firma 10 tane tieri birbirine benzer üretiyorsa işin kolayına kaçıyor derim. şahsen oyunu yıllardır oynuyorum, başladığım günden bu güne yüzümde kırışıklıklar belirdi, birkaç tel saçım beyazladı, koskoca insan oldum çıktım fakat blizz hala yerinde saymaya devam ediyor.
  • 0

#28 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 08:48 ÖÖ

Paladinler götürsün seni Blizzard. Çok morotonlaşmaya başladı çizimler. Adamların
hayal güçleri tükeniyor yavaş yavaş.
  • 0

#29 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 10:51 ÖÖ

Paladine etek benzeri bir şey var diye niye kızıyorsunuz anlamadım. Tier 2 paladin setinde de eteğe benzer şey yok mu?
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#30 firedesire

firedesire

Sergeant

• Members
  • 112 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 01:09 ÖS

setler cok basit çiziliyo hele warrinin lvl 85 bg seti okdar irenç ki o omuzluklar falan Rfc dusen omuzluk gibi vanilla zamanindaki bg setini koysa daha iyi olur bence
  • 0

#31 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 06:52 ÖS

bazı binek boss ve yeni npcleri de yayınlamışlar görmemiş olanlar varsa onada bir link atıyım:
Patch 4.2 - PTR Build 14002 - New Models - Wowhead News
  • 0

#32 [email protected]!!

[email protected]!!

Scout

• Members
  • 1.054 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 08:40 ÖS

Patch 4.2: Tier 12 Armor Variations and 3D Models - Wowhead News

Beyler burda setlerin yenilenmiş hallerini görebilirsiniz.Bir DK olarak kafalığı göstermiyeceğime emin oalbilirsiniz.Ayrıca Female Orc'da da set iğrenç durmuş.Onun duşında pek bi kötülük göremedim ama t11'i tercih ederim(tabi ki!)
  • 0

#33 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 10:14 ÖS

Priestler ne yapsın. Geçen sette omuzluklar bu sette kafalık, içimiz dışımız Lightwell oldu. Peki ya warrior'ın geçen t11 ile olan aşırı benzerliği ? Hani 1 Nisan olsa anlarım da buna gerçekten bi anlam veremiyorum. Gereksiz yere insanın sinirini hoplatıyorlar.
  • 0

#34 klklkl

klklkl

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2011 - 01:45 ÖS

Paladine etek benzeri bir şey var diye niye kızıyorsunuz anlamadım. Tier 2 paladin setinde de eteğe benzer şey yok mu?

mesele etekten ibaret değil ki. neredeyse 10 yaşına girecek bir oyundan farklı beklentileri var insanların. blizz daha yaratıcı şeyler yapmak zorunda çünkü benzer şeyleri süsleyerek neredeyse 10 senedir önümüze koyuyor ve bu taktiğin miladı dolmak üzere bana göre. biz biraz gözümüzde büyütüyoruz sanırım. cata cata diye başımızın eti yendi fakat 3 tane raid dışında eski dungeonları aldılar önümüze koydular. aynı şey şu son patch için de geçerli. zul aman ve zul gurub'u sanki yeni birşey üretmiş havası vererek oyuna soktular. tierler içinde böyle. blizz hala 10 sene öncesinin kaymağını yemeye çalışıyor fakat oyun teknolojisi çok gelişti, hayal gücü çok gelişti buna rağmen blizz yerinde sayıyor. insan buna kızıyor.

Konu klklkl tarafından 11 Mayıs 2011 - 01:53 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#35 klklkl

klklkl

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 13 Mayıs 2011 - 08:13 ÖÖ

warlock'un tier 5 ini saygıyla anıyor blizzi esefle kınıyorum. tierler eskiden digimon diye bir çizgi film çıkardı, ondaki tiplerin kıyafetlerine benzemeye başladı sanki. eskiden classların özelliklerini yansıtan tierler çıkıyordu, şimdi karman çorman birşeyler yapıyorlar. fantastik oyun netice olarak, gotik bir tarzı olmalı bana göre. şimdiki tierleri NASA üretiyor sanki. tüm classlar toplanıp mars'a yolculuk edecek sanırsın. hey gidi hey...
  • 0

#36 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 13 Mayıs 2011 - 09:11 ÖS

Shaman ve Warlock tier 12 side açıklanmış görmeyenler var ise

Tier 12 Armor Set Preview -- Paladin, Mage, Rogue, Hunter, Death Knight, Priest, Warlock, Shaman - World of Warcraft
  • 0

#37 klklkl

klklkl

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 13 Mayıs 2011 - 10:41 ÖS

warlock...şaka...nefes daralması...ani şok...kalp krizi...güle güle...
  • 0

#38 -S2K-

-S2K-

Senior Sergeant

• Members
  • 103 İleti

Yazma tarihi: 13 Mayıs 2011 - 11:37 ÖS

Blizzard peter parker'ın kayıp cizimlerini bulup aa bunlardan neden warlock seti yapmıyoz lan hazır spider bossuda geldi cuk oturur demi? diyip kullanmıslar gibi geldi bana
  • 0

#39 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2011 - 05:45 ÖS

burada da druid tier 12 si mevcut sanıyorum ki.
Druid Tier 12 Preview and Other 3D Models - Wowhead News
  • 0

#40 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 31 Mayıs 2011 - 05:03 ÖS

http://www.wowheadne...ts-death-knight
  • 0

Bıraktım yokum