İçeriğe git

Resim
- - - - -

Children's Week (2011)

• Please log in to reply
Bu konuya 25 yanıt gönderildi

#21 trutalbruth

trutalbruth

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2011 - 07:20 ÖS

Eye of the Storm'da bayrağı alıp binekle gidilmiyormuş. Onu öğrendim. Bu gavurlar çok hoşgörüsüz niye sövüyonuzki öğreniyoz işte biraz yapıcı olmak lazım :D

Warsong gulch'da bayrağımızı kepçıran hasmımızı pataklayıp düşürdüğü bayrağa sağ kliklemek yeterli oluyor.

Arathi basin'i bi kaç kere denedim yapamadım en sonuncuda kapı açılır açılmaz blacksmith'e koştum ve yaptım :) Be adam baştan denesene şunu..

Sanırım Alterac Valley, Arathi Basin'in bayrağı kule içinde versiyonu. Kalabalığın peşinden bi kuleye girdim ardından sağlam bi cıngar çıktı orda. Millet harala gürele tepişirken bayrağa klikledim oldu. Çokta bilerek yapmadım tamamen karambole geldi.

"Vallaha yaptım!! ahanda yaptım!!.. Eee niye olmadı?? laaaaaa veleeeeeet!!!" nidalarının duvarlarınızda yankılanmaması için ne yapıyoruz ressurect butonuna tıkladıktan hemen sonra veledimizi çağırıyoruz. (tecrübeyle sabittir)

En nihayetinde "world events" olayını bitirip violet protomu çektim :) Bu drakenin ortama göre renk değiştirme gibi bi olayı var galiba mesela icecrown'da koyu mavi oluyor. (ilginçtir bi gün önce de oracle yumurtasından green proto çıktı. Bunun drop rate ini yükseltmişler sanırım.)

Bu da tamam sırada "loremaster" ve "the exalted" var. Bitmez bu oyun yahu :)
  • 0

#22 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2011 - 06:11 ÖS

Macro yap. Karşıdan düşman geliyorsa ona /wait ve /point orphan falan diye :) Ben öyle bir şey yapmıştım, çok olmasa da biraz etkili olmuştu. Beni delirten kısmı EotS olmuştu geçen yıl :) Hatta oyunu bırakma kararı almıştım ki son saat guild yardım etti de yapabildim :D

orfan kesiliyor mu bilmiyorum ama bir kaç kez orfanım öldü
  • 0

#23 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2011 - 08:46 ÖS

Orfan ölür mü olm. Takılmıştır börtü böceğe.
  • 0

#24 cihanozan

cihanozan

Scout

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2011 - 01:00 ÖS

Özürdileyerek bişi sorcam bu School of Hard Knocks daki warsong'u biraz acabilirmisiniz. Bayrağımızı nasıl geri alacaz anlamadım. Bi bu kaldı beceremedim ben yapan arkadaşlar biraz detaylı acıklayabilirmi?

Karşı rakip oyuncu senin bayrağını taşıyorsa onu öldürüp bayrağa tıklayıp geri alman gerekiyor.
  • 0

#25 cihanozan

cihanozan

Scout

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2011 - 01:01 ÖS

Macro yap. Karşıdan düşman geliyorsa ona /wait ve /point orphan falan diye :P Ben öyle bir şey yapmıştım, çok olmasa da biraz etkili olmuştu. Beni delirten kısmı EotS olmuştu geçen yıl :D Hatta oyunu bırakma kararı almıştım ki son saat guild yardım etti de yapabildim :P

Alemsin :)
  • 0

#26 onur56

onur56

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2012 - 09:58 ÖÖ

[Veteran Nanny] archimentini nasıl yapcaz?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı