İçeriğe git

Resim
- - - - -

İstanbul Fındıkzade fiber internet

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 ansaneri

ansaneri

Corporal

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2011 - 02:48 ÖS

Arkadaşlar istanbul fındıkzade civarlarında oturanlar varsa fiber internet hizmeti hakkında bana bilgi verebilirlermi acaba.müşteri hizmetlerini aradım hizmet veremiyoruz o bölgeye dediler.istanbulun en merkezi yerlerinden biri burası burda olmıcakta nerde olacak diye düşündüm.bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.iyi oyunlar...
  • 0

#2 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2011 - 03:02 ÖS

Merkezi olmayan yerlerde daha yaygın çünkü ciddi bi altyapı çalışması gerektiriyor. Ben Bahçeşehirde oturuyorum fiber hizmetini 2 seneden fazladır kullanıyoruz mesela.
  • 0

#3 ansaneri

ansaneri

Corporal

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2011 - 10:24 ÖS

kentsel dönüşüm olayı yüzünden kazmıyor olabilirler buraları haklısın . ama büyük saçmalık değilmi bu ? istanbulun göbeğinde otur ama fiber internetten faydalanama :D peki nasıl fiber internet onu öğreneyim bari.çok bi farkı varmı ttnet ten?
  • 0

#4 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2011 - 12:20 ÖÖ

Bugüne kadar bi kaç kez lag yaşadım. Oda 600-700 falan oldu, genelde 40-50ms arası oynuyorum, film indirme derdim yok direk açıp izliyorum, 20dk lık part 3. yada 4.dakikada dolmuş oluyor :D Tabi fiberinde 20-40-80-100 mbit gibi seçenekleri var. Ben 40lık sınırsız kullanıyorum gayet memnunum aylık 90-100TL arası ödeniyor olması lazım tam emin değilim.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı