İçeriğe git

Resim
- - - - -

Savaş Şamanları

• Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 yusufahmet16

yusufahmet16

Senior Sergeant

• Members
  • 256 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2011 - 02:10 ÖS

İlk defa uzun bir şeyler yazmak istedim.Daha önce hiç yazmamıştım.Yaşım nedeniyle çok müthişşş bişi beklemeyin ama elimden geldiğince özendim.(15 yaşındayım).Şimdiden yazım ve imla hataları için özür dilerim.Gözümden kaçan bişi olmuşsa söyleyin düzelteyim.Eleştirilere açığım.Ayrıca isteyen kendi hikayesiymiş gibi devam ettirebilir.Bende ekleyip, çıkartırım.

Kurgu Feleketten 4 ay öncesi

Tam 3 ay olmuştu.Görevsiz geçen 3 ay.Ne bir uzak karakolda görev yapıyordu nede garnizonları denetliyordu.Bir ork askeri için 3 ay çok uzun bir araydı.Bazen diyordu, acaba yanlış bir şey mi yaptım?Ama hayır!Yanlış yapsaydı şimdi burda olmazdı.Hem kardeşide buradaydı.Önceki görevlerini ortak yönetmiş ve başarılı raporlar vermişlerdi.Hatta o kadar mükemmel çalışmışlardı ki bazılarının tepkilerini üzerlerine çekmişlerdi.Özellikle üst rütbeli askerlerin.Neyse ney, mühim olan şu anda Warchief'in sağ kolu olan Hellscream'in karşısında olmaktı.İlk defa görevini büyük bir askerden alıyordu.Ayrıca büyük koridorda sadece 3 kişiydiler ve bu, görevin çok gizli olduğu anlamına geliryordu.Büyük komutan Hellscream şamanların sabırsızlandığını anlamıştı ve onları bekletmek istemiyordu:"Biliyorsunuz yüzyıllardır İtttafak güçleriyle savaş içindeyiz.Çoğu sefer bu nedenle Sürü'ye bağlılığınızı gösterdiniz.Göz kırpmadan saldırdınız ve kazandınız.Hem yetenekleriniz hemde cesaretinizle.Bu vasıflarınız gelecek görevinizde çok işinize yarayacak.Özellikle 2 Centrion liderini kaybettiğimiz bir görevde." Warlord son sözünde üzülmüş gibiydi."Siz şamanlar, ölüme gidiyorsunuz! O yer lanetlidir.Ve eğer o medeniyet tekrar hareketleniyorsa bu çok kısa zamanda çok hasara neden olacaktır.Bu sadece bir keşif seferi, unutmayın daha ileri gitmeyeceksiniz!Eğer giderseniz bu hayatınıza mal olur.Diğerleri gibi."Bakışları o daha anlamadan yeri izlemeye başlamıştı ve aniden sessizliğe gömüldü ,sadece bi anlığına.Yüzünü ağır ağır kaldırarak solundaki mumluğa çevirdi."Gulnas Şanlı Far Seer, Gshu'nas Vahşinin Gözü yeni göreviniz parşömende yazıyor. Detayları anlatması için yamağımla konuşun.Sadece 3 ay süreniz var!Bir keşif görevi için çok uzun bir süre.Şimdi çıkın!".İtiraz edememişlerdi bile.Warlord kesip atmıştı laflarını.Yavaş yavaş parşömeni okudular ve yamağın yönlendirmelerini dikkatlice dinlediler.Çıkışa doğru yürümeye başlamışlardı...

Parşömende yazanlar:

Silithus'da bulunan Sürüye ait özel kamptan gelen raporlara göre Silithus,Un Gora krateri ve Tanaris'teki Silithid ırkı anormal şekilde yok olmaya başlamış.Araştırma için deliklerine girilmeye çalışılmış ancak girilememiştir.İnlerinin içinde hızla çoğalmaktaymışlar.Dışarıya çıkmadıklarına göre içerde bir şeyler planlıyorlar.Korkulan şey bu bölgelerdeki tünellerin birbirine bağlanıp Eski Silithid Uygarlığının canlanması.Eskiden bu bölgelerde hakim olan Silithid ırkı Night Elfler tarafından Ahn'Qiraj şehrine kadar sıkıştırılmış.Yarattığı ırkın tamamen yok olmasını istemeyen Yarı Tanrı C'Thun şehri büyük duvarlarla dışarıya kapatmış.Dışarıda kalan Silithidler Elfler tarafından katledilmiş.Yinede günümüze kadar güçlenerek gelmişler.Bu güne kadarda böyle bir hareketlenmeleri olmamıştı.Göreviniz bu anormal hareketlenmelerin nedenini öğrenmek.Sürü için!

• 0

#2 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2011 - 09:26 ÖS

Sürü deyince bayağı bir ''garip'' oluyor.Güruh desen daha iyi olurdu sevgili yazan.Devamını bekliyorum.Konu gerçekten farklı ve ilgi çekici olmuş.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı