İçeriğe git

Resim
- - - - -

League of Legends

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 pharmaton

pharmaton

Scout

• Members
  • 212 İleti
  • Locationantalya

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 06:31 ÖS

Dotanın kurucularının yardımıyla yapılmış dota tarzı bir oyun forumda baktım bulamadım açayım oynayanlar bildiklerini paylaşsın dedim :) Wow u bırakıp bir uğraş arıyorsanız denemenizi öneririm .
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

YouTube - League of Legends - Season One CG Cinematic Trailer
  • 0

#2 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 07:00 ÖS

dota daki tadı ne hon ne lol veremedi..
  • 0

#3 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 07:03 ÖS

Bir yerde doğru aslında dotanın yeri çok ayrı ama hon ile lol kıyaslaması yapmak biraz ayıp olur sanırım dört beş sınıf kalite farkı var arada...
  • 0

#4 pharmaton

pharmaton

Scout

• Members
  • 212 İleti
  • Locationantalya

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 07:33 ÖS

dota bana zor geliyor yahu pek bilmem oynamayı zaten lol daha basit item filan hem grafik daha canlı
  • 0

#5 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 08:53 ÖS

DotA kurucuları da neymiş arkadaş, HoN'a yadım LoL'e yardım :)

#6 Siwolk

Siwolk

Legionare

• Members
  • 479 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2011 - 10:41 ÖS

Bu tarz oyunlari hic oynamadim. Dotacilari biliyorum videolardan, sarkilarindan :) . Milletin asiri zevk aldiginida görüyorum ama sormak istedigim oynama bakimindan zor mu? Yada hic 2d oynamamis birisi icin sıkıntılı olur mu? Son bir kac saattir videolarini seyrediyorum, indirip bir deniyim.
  • 0

#7 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 18 Mayıs 2011 - 08:10 ÖS

Karar verene kadar elli karakter açma,1 saaqt internetten oyunu okuma, bütün questleri tyek tek okumaya,karakteri levellamak,tanklık sistemine alışmak, hikayeyi öğrenmek, yine aynı firabell yada stealth skillerini açmak, 20 levelda binek almak, büyük şehire gitmek, mining ve herbalism almak,onları ahde satmak,para derdine düşmek,daha çok quest yapmak..

Artık gerçek anlamda mmo-rpg'leri düşündükçe miğdeme ağrılar girmeye başlıyo,beynimde uzuuuun uykusuz günlerimin anısı canlanıyor..Sanırım bu bunaltıyla bi kaç ay mmo-rpg'in yüzüne bakmam,hatta her an direk witcher ve mass effectlerimi silip bütün call of duty'leri indirmeye başliyabilirim:P (şaka tabi,ASLA)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı