İçeriğe git

Resim
- - - - -

Anasterian Sunstrider

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 bora333

bora333

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 13 Mayıs 2011 - 01:43 ÖS

Arkadalar forum da arama yapinca Anasterian'la ilgili pek bilgi bulamadim ve bir konu acayim dedim . Hali hazirda bu konuyla ilgili calismalar mevcutsa kusura bakmayiniz .

Anasterian Sunstrider

Kimdir? : Anasterian Sunstrider Quel'Thalas kralligin son High Elf kralidir. 3000 yil surmus olan hukumdarliginda Quel Thalas yikilma tehlikeleriyle karsi karsiya gelmistir ve sonunda Arthas Menethil'in ellerinde krallik son bulmustur ve yikimla tanismistir.

Biyografi

Troll Savaslari surecinde halkinin artik forest trolller ile savascak gucunun kalmadigini ve yenilginin yakinda oldugunu gormustur.
Bu sebeple arkadaslari Arathor Insanlari'ndan yardim istemislerdir.Teklifleri ise en kritik kisimdir : Yardimlari karsiliginda insanlara buyu kullanmayi ogretmeyi teklif etmistir. Fakat surecin sonunda yenilgi onlari bulmustur.

2.Savas Surecinde Lordareon Ittifak ina katilmistir.
Quel Thalas'in yok olmasindan sonra milletini Ittifak(Alliance) tan cekmistir,gerekce olarak ise insanlarin ormanlari koruyamadigini one surmustur.

Bundan sonraki donemlerde Arthas ile cok cesurca savasmistir fakat kazanmasi neredeyse imkansiz olan savaslarin sonucunu degistirememistir.Bu savasta efsanevi Felo'melorn u kullanmistir.

Scourge Sunwell'e (Güneş Kuyusu) saldırırken Anasterian Sunstrider Arthasla savaşırken Arthası atından indirmek için kılıcıyla atın ön ayaklarına darbe indirir.Yenilmezin yaralanması Arthası deli eder ve Arthas "Felo'melorn" u (Anasterianın kılcı) nı kırar ve Anasterianı öldürür.Arthas atını iyileştirir ve at undead olarak hizmet etmeye devam eder.

Anasterian'in oglu , Prens Kael'Thas , Quel'Thalas'in dususunden sag kurtulmustur ve 3.savas sirasinda babasinin kafatasini ve kirilmis kilicini geri almistir.Kafatasi Kael'thas ' in liderliginde Outland'a tasinmistir ve Blood Elf'ler bir gun sunwell'in gucunu toplarken ona ihtiyaci olcaklarini dusunmektedirler.

Konu bora333 tarafından 13 Mayıs 2011 - 06:57 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı