İçeriğe git

Resim

Arena Boosting Service

• Please log in to reply
Bu konuya 16 yanıt gönderildi

#1 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 13 Mayıs 2011 - 09:42 ÖS

"ARENA BOOSTING SERVICE"

Eskiden olduğu gibi sezon 10 da yine sizlerleyiz. Çok değişik isteklerle gelen arkadaşlarımız oluyor, onun için biraz konuyu açmak istiyorum.

1-) Bildiğiniz üzere sistem değişti ve 2.2 silahlarını almak eskisi gibi hemen mümkün değil. 15700 conquest point aldıktan sonra ancak 2.2 silahlarını alma imkanınız bulunuyor. Yani bunun anlamı silahınıza daha hızlı ulaşmak için her hafta yüksek puan almanız gerekiyor ki 15700 cap ini hemen doldurabilesiniz. İsterseniz sadece 2.2k yapıp bırakabiliriz, daha sonra siz yavaş yavaş farklı bracket lardan veya rbg den puanınızı alıp bir süre sonra silahınıza sahip olabilirsiniz, ya da "her hafta yüksek puan almak istiyoruz biz" derseniz, her hafta düzenli olarak charlarınızla girip yüksek ratingte 3-5 maç yapıp bir sonraki haftada conquest point cap inizi yüksek tutarak silahınıza daha hızlı ulaşmanızı sağlayabiliriz. Bu tamamen sizin insiyatifinize bağlı bir durum. Tabii ki her hafta yüksek cap için bizim oynamamızı isterseniz ücretlendirme yapılan rating fiyatı ile aynı olmuyor. istenilen rating fiyatının üstüne cüzi bir miktar haftalık extra maç fiyatı ekliyoruz.

2-) Boosting i main charlarımız dunemaul serverında olduğu için genelde orada yapmayı tercih ediyoruz. Örneğin XXXXX serverında ki bir arkadaşımız Warrior una 3v3 te 2.2k achisi istedi... Eğer orada bizim girip oynayabilecegimiz 2 tane daha hesap yoksa bu arkadaşımızın isteğini yerine getiremiyoruz, dunemaula migrate etmesini ancak öyle yapabileceğimizi söylüyoruz.

3-) Boosting yaparken karakterlerle biz girip oynuyoruz. Bunun nedeni ise bazen ısrarla "benimle oynayın, ratingi yapmak çok uzarsa da ücretin üstüne şu kadar daha veririm" veya " bende yüksek rating te oynamış olmak istiyorum" veya " ben hesabımla başkasının girmesini istemiyorum" diyerek kendi charıyla oynamak isteyen arkadaşlarımızda oldu, fakat 2.2k+ / 2.4k+ tecrübeleri olmadıgından ratingi yapmak biraz zaman alıyor,bundan dolayıda hem bizim için işkence oluyor, hemde boost isteyen arkadaş daha fazla ücret ödemek zorunda kalıyor, parasına yazık oluyor.

Ancak belirtmekte fayda var, tabiki istisna durumlarda oluyor... Örnek vericek olursak;

Dunemaul serverında değilde XXXXX serverında 3v3 takımınız var, kendi aranızda oynuyorsunuz fakat bir türlü 2.2k+ veya 2.4k + yapamadınız. Bizden yardım istediniz. Bizde aranızdan kimler hesabını verebilecekse onlarla giriyoruz ve karma bir şekilde istenilen ratingi yapıyoruz. Bunun için tabii ki belli bir oranda dahi olsa tecrübe sahibi olmanız gerekmekte. Yoksa dediğim gibi durumu işkence haline getirmeye lüzum yok. ( örneğin rmp var diyelim. Mage le biz giriyoruz, priest ve rog la kendi arkadaşlarınız giriyor ve 2+1 şeklinde karma olarak ratingi yapıyoruz ). Bu ve benzeri daha farklı durumları PM/Mail/MSN vb... yollardan benimle iletişime geçerek konuşabilirsiniz. Ortak bir noktada anlaşırız.

4-) Ücretlendirmelerden burada bahsetmenin uygun olacağını zannetmiyorum çünkü fiyatlar charın durumu, istenilen rating ve hangi bracket da istendiği, kaç chara istendiği, charlar ile bizim mi yoksa sizin mi oynayacağı vb... bir çok şeye bağlı olarak değişiyor. O yüzden gereksiz yere başlık altında fiyat sorup kirlilik yaratmayınız. Oyun içinde gold a ihtiyacımız varsa gold veya gold+tl şeklinde de ödeme yapabiliyorsunuz.(Gold a ihtiyaç yoksa bu durum geçerli değil). Bunlar için PM/Mail/MSN yoluyla iletişimize geçip sorularınızın cevabını öğrenebilirsiniz.

5-) Yeni forumda reply yazıldıktan bir süre sonra edit leme yapılmadığından, her hafta da mod ları replyleri güncellemek ile meşgul etmek istemediğimizden dolayı, Hangi classların boost a müsait olup olmadığınıöğrenmek için lütfen başlık altından değil, PM/Mail/MSN yoluyla iletişime geçin.

Tüm istek ve sorularınız için bana site üzerinden PM atabilir veya

[email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Arena Boosting Service

Konu Gleominas tarafından 13 Temmuz 2011 - 06:05 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir
düzeltme

• 1

#2 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2011 - 02:13 ÖS

Twisthing Nether - Horde
Outland - Alliance

serverlarında da bazı class larda boosting hizmetimiz başlamıştır. ayrıntılı bilgi için MSN: " [email protected] "

Yapılan boostlardan birkaçı;

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Konu Xelnord tarafından 26 Ağustos 2011 - 08:41 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2011 - 01:08 ÖS

Müşterilerimizden gelen istekler üzerine "Arena Boosting Service" hizmetinin yanı sıra "Honor Farming Service" hizmetine de başlamış bulunmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için;

MSN: [email protected]
  • 0

#4 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 03 Ekim 2011 - 09:36 ÖÖ

Arena Boosting ve Honor Grinding servislerimiz devam etmektedir...

Arena Boosting için serverlar;

Dunemaul (Horde)
Twisting Nether (Horde)
Outland (Allience)

Fiyatlandırmalar ve diğer ayrıntılar için MSN: [email protected]
  • 0

#5 lookatme

lookatme

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 34 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2011 - 04:34 ÖS

Arena Boosting ve Honor Grinding servislerimiz devam etmektedir...

Arena Boosting için serverlar;

Dunemaul (Horde)
Twisting Nether (Horde)
Outland (Allience)

Fiyatlandırmalar ve diğer ayrıntılar için MSN: [email protected]

bana pm yolu ile cep ulaştırın lütfen?
  • 0

#6 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2011 - 04:14 ÖS

bana pm yolu ile cep ulaştırın lütfen?

ulaştırdım sizin postunuzdan hemen sonra ama bana ulaşılmadı hala =)

Günceldir arkadaşlar, MSN: [email protected]
  • 0

#7 yigoo35

yigoo35

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2011 - 11:33 ÖÖ

slmlar .hocam size bir mail attım .geri donusunuzu beklıyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.

saygılarımla ,
  • 0

#8 yigoo35

yigoo35

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 26 Ekim 2011 - 12:11 ÖÖ

bu konu aktif deil mi arkadaslar ?
  • 0

#9 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 26 Ekim 2011 - 10:06 ÖS

Gelen tüm mailleri cevaplıyoruz, mail atanlardan hangisinin siz olduğunuzu bilmiyorum ama zaten cevaplanmayan mail yok.

Konu, aksini belirtmediğimiz sürece aktiftir.

Arena Boosting Service - Honor Grinding Service

• 0

#10 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 08 Aralık 2011 - 12:12 ÖÖ

Geçtiğimiz 2 sezonda olduğu gibi sezon 11'de de sizlerleyiz...

Çok kısa bir süre sonra boostinglerimiz tekrar başlıyacaktır. Boosting hakkında bilgi almak, arenaboosting - honorfarming fiyatları ve diğer her türlü konuda bilgi almak için;
  • 0

#11 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 02:29 ÖS

güncel. "Honor farming - Arena boosting" hizmetlerimiz devam etmektedir. ayrıntılı bilgi için;

• 0

#12 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 09:23 ÖS

Çok yakında MoP da tekrar sizlerle.....
  • 0

#13 shadoworbz

shadoworbz

Senior Sergeant

• Members
  • 176 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2013 - 09:02 ÖS

hala devam ediyomu
  • 0

#14 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 07 Şubat 2013 - 06:22 ÖS

Şuan yok bu sezon ilgilenemedim fazla. Yeni sezon başladıktan bir kaç hafta sonra güncelleme yapmayı düşünüyorum. Buradan takip etmenizi tavsiye ederim.
  • 0

#15 Xelnord

Xelnord

Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 20 Şubat 2013 - 05:51 ÖS

HONOR FARMING SERVICE

PvP Season 12 Ending March 5: Blizzard sezonun bitiş tarihini duyurdu. Yeni sezonun başlama tarihi ise 13 Mart.
-Yeni sezon için 4k honor hazır bulunsun istiyorsanız
-Yeni sezonda hızlı ve güvenilir bir şekilde honor ile alınabilecek "Malevolent Gladiator" itemlarını tamamlamak istiyorsanız
HONOR FARMING SERVICE tekrar hizmetinizde. Daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bildiği üzere kesinlikle bot ve benzeri program kullanmıyoruz. Verdiğimiz hizmet tamamen el emeği göz nurudur. Bu yüzden hiçbir risk söz konusu değildir. Miktara bağlı fiyat/süre vb.. ayrıntılı bilgi için skype: elnord26

Yeni sezon başında iş/okul vb.. yoğunluklar veya Raid ler yüzünden arena yapmaya fırsat bulamıyorsanız haftalık conquest point için cap/ cap yükseltme hizmetlerinede devam ediyoruz.

3v3 de rating / achi için arena boosting şuan yok. yeni sezonun başlamasıyla birlikte gerekli güncellemeleri buradan yapacağım.

Konu Xelnord tarafından 20 Şubat 2013 - 05:56 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#16 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 08:10 ÖÖ

Skype'tan ekledim. Görüşmek üzere

Konu restoshaman tarafından 14 Mart 2013 - 08:15 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#17 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 14 Şubat 2014 - 04:23 ÖS

Skype'tan ekledim. Görüşmek üzere

Restoshaman ,  sen bu pvp konusunda boostlanmışın boost alıyorsun dendiği zaman kızıyorsun ya hani pardon da gene bir boost konusu ve sen... Bu sefer de mi 'arkadaşına' boost bakıyordun? :D

Bilmiyorum hacı yani :) Hayırlı olsun

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı