İçeriğe git

Resim
- - - - -

Warlock arena bg

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 thissinan

thissinan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 09:24 ÖS

Sizce arena ve bg için hangi talnet
  • 0

#2 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 10:41 ÖS

Sizce arena ve bg için hangi talnet

Merhaba ben Hamza Hamzaoğlu nasılsınız? İyisinizdir umarım,haliniz vaktiniz yerindedir..WoW-Turk.com kısmında Warlock başlığı açtığınıza gerçekten ne kadar sevindiğimi belirtemeyeceğim..Forumu hiç okumamanız sizde mükemmel bir üye potansiyeli barındığını gösteriyor..Nice yiğitler bu yolda helak oldu...Nithalaklar geldi,aresler gitti...Big_warcraftlar geldi,ölü parmaklar gitti...Ama bildiğim birşey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir..Hiçbir zaman ümidimi kaybetmedim elbet bir zaman,biri çıkacak benim boş dağarcığımı bilgiyle dolduracak diye hayaller peşinde koştum...Hem de ne koşmak...Çoğu zaman atarlı diye adlandırıldım çoğu zaman gudubet..Kimi zaman gnome dediler kalbimi kırdılar kimi zaman ise ben dahil çoğu kişiye "s2yim hepinizi" çektiler..Aylar sonra anladım ne demek istediğini..Ama biz yılmadık..Biz yılmayız...Forum neferleri olarak,sizin gibi üyeleri desteklemek bizim için şereftir...Biz derken de aklıma sadece dört isim geliyor...Kırılan,üzülen arkadaşlar olursa onlar da listeye adlarını eklesinler...Nice böyle kaliteli,hiç konuşulmamış,püf noktaları bilinmeyen başlıklar açıp,paylaşım ile bizi titretmeniz dileğiyle..

podaydıdaktır,hanua,büyülüm adına da yazdım sanırım itiraz etmezler..
  • 0

#3 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 10:22 ÖÖ

Kitliyorum.
  • 0
'cause seeing pretty 20k's on thier screen is a lot worse then 10k dots or 30-40k abosorb healing.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı