İçeriğe git

Resim
- - - - -

Notebook ile WOW

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 sege

sege

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 10:47 ÖS

Arkadaslar wow u notebook ile oynayip ne 25 man de nede oyunun cok zorladigi yerlerde bile hic kasılmadan zorluk cekmeden oynayan birileri varmi? Varsa notebook marka modelini rica edicem :D arastiriyorum ama kafam iyice karismis durumda.
  • 0

#2 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 10:59 ÖS

asusun +2bin tl lik bir modeliyle oynuyorum
  • 0

#3 sege

sege

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 11:07 ÖS

asusun +2bin tl lik bir modeliyle oynuyorum

hic bir kasilma veya problem yasadinmi model verirsen tavsiyene uyabilirim duada ederim kardesim :D
  • 0

#4 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 11:30 ÖS

dua yı kendine et kardeş bana eden cok var.

neyse. takılma yaşıyorum. bi kere pc cok sıcak. aslında sıcak olmamasını beklemek saçma. sen ful ayarlarla bir laptopla bilgisayar oynucam dersen istersen altına git en iyi soğutucuyu al ki öyle birşey bulamadim sorun yaşarsin. laptopta i7 falan var. iyi çalışıyor. ama çok ısınıyor. film falan izlerken falan iyi. başka oyunlarda da iyi. assassisn creed 2 yi nerdeyse ful oynuodum. ama ayarı artırınca cok ısınıyor.

ki ısınırda. bu ferrariyi 7 bin devirde ısınmadan çalıştırmak gibi birşey. doğası bu.

ha raidleri çıkartıyor mu evet çıkartıyorum ama inanıyorum ki şu an ki wow bozuk. bildiğni bozuk yani ekran kartının ırzına geçiyor. öteki oyunlardan falan çok geride.

ama bu benim pc ile alakalı değil. hangisini alsan böyle olur. tabi bin tl daha versen daha iyi olabilir. ben eylül ayında aldım. ben aldığım zaman fiyat performans olarak en iyisi buydu. yani aynı modelin casperi 1750 tl. asus 2100. toshiba 3000. ki blu rayi usb3,0 ı falan var. 640 gb hdd. güzel yani. i7 740 qm işlemci. ati hd 5730 ekran kartı.
ama cidden oyun laptopu falan istiyorsan alienware bakabilrisin markacılık yapmayayım ama ilk olarak şuna karar ver. laptop şart mı? laptopta nasıl oyun oynayacağım? ben yurtta kalıyorum ve şarttı bana. o yüzden aldım. ama sana şart değilse bu praya 26 inç de ultrada oynayabilrisn.ama laptoplar genel olarak aynı. sorun şu ki bunlarla mı oynamak istiyosun?

asus n61jq 091v benim ki. üretimi bitti. daha üst modelleri çıktı. asus fena değil ama. toshiba falan bana güzel gelmiyor çok pahalı. gereksiz şekilde.
  • 0

#5 sege

sege

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 11:51 ÖS

Fazla hareket ettigim icin notebook istiyorum ama senin yazdiklarini okuyunca notebook olmaz gibi geliyor :D
  • 0

#6 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 11:59 ÖS

dene. en iyi yol bu. ben 7 aydır kullanıyorum raidde yapıyorum dungeonda takılma falan olmuyor. ısınma problemi var ama.
  • 0

#7 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 12:09 ÖÖ

Bütçe ne durumda ?
  • 0

#8 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 12:15 ÖÖ

ya benim elim terlio öyle söyliiim sol elimin altı ıslak. ortada olsa ortası olur orada el olduğu için sorun olmaz. alırken mutlaka bir soğutucu al iyisinden. 2bin tl verip soğutucu için 20 30 liranın şeyini yapma. bu en önemli tavsiyemdir.
  • 0

#9 sege

sege

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 10:10 ÖÖ

Bütçe ne durumda ?

en cok 2.000$
  • 0

#10 sege

sege

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 10:10 ÖÖ

dene. en iyi yol bu. ben 7 aydır kullanıyorum raidde yapıyorum dungeonda takılma falan olmuyor. ısınma problemi var ama.

eziyet olmuyorsa dedigin gibi yapicam notebook bakicam
  • 0

#11 GoblinZ

GoblinZ

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 10:25 ÖÖ

Casper Nirvana CN-BMQI430A, Ekran kartının tüm grafik limitleyici gibi özellikleri kapalı halde WOW da 230 fps gördüğüm oldu fiyatı 1400tl idi 1 yıl önce. Casper Masaüstüleri hoş notebookları pek önermiyorum fakat fiyatı yanında performansı isteklerimi fazlasıyla karşılıyor, sorunsuz çok rahat oyuna girebiliyorum kısaca. Isınma problemi aşırı değil fakat altına bir soğutucu aldınmı + 3d oyunlarda FPS oranını sabit yaptınmı mesela 50fps ne yukarısı ne aşağısı makina çok sessiz ve sakin aşırı ısınmadan çalışıyor.
  • 0

#12 sege

sege

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 10:54 ÖÖ

Acikcasi sadece wow onicam ve internet sayfasi baska bir beklendim yok hdmi cikisi olsun yeter hepsi bu @podaydr cok isinma problemi yasiyormus sanirim ondan biraz daha iyi birsey bakmam yeticek gibi geliyo bana birde sogutucu aldimmi tamam ama hangi notebook :D
  • 0

#13 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 12:01 ÖS

git işte fiyatlara bak mağazaları gez. anlarsın bir süre sonra . biz yardım ederiz yani buradan direk öyle şu falan demek doğru olmaz
  • 0

#14 yigitti

yigitti

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 12:09 ÖS

Oyun laptopu duayen markası Monster'dır. Fiyatları can yakabilir internetten arastır.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı