İçeriğe git

Resim
- - - - -

Witcher la ilgili ama herkezden yardım istiyorum,acil..

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2011 - 07:55 ÖS

Herkeze selamlar,

Öncelikle niye acil dedim,bu sorun yüzünden oyunu 2 gündür oynayamıyorum ve şu adna oyun şu anda açık,o bana bakıyo ben ona, ve kafayı yemek üzereyim, internettete yardımcı olabilcek bi kaynak bulamadım..

Oynayanlar bilir,witcher 1 den bahsediyorum,oynamayanlarada ben özet geçiyim:

Siz yarı mutant bi insansınız, orta çağ dönemi "beast" denilen yaratıklar heryerde büyük savaştan yeni çıkılmış sizde beast avliyip para kazanan bir "witcher" sınız..

Oyunda 2 taraf var,insanlar ve insan olmiyanlar,ve şu anda bir karar verme aşamasındayım ve birini desteklemem gerekiyor..Ama oyunda iyi kötü yani siyah ve beyaz yok,"gri" var,ve witcherında dediği gibi "i only choosed lesser evil"

Kısaca humanlar non-humanlara eziyet edip aşağılıyo varoşlara atıyo suratlarına tükürüyo nerdeyse,
Non-humanlarda bir grup kuruyo ve bu grup baş kaldırıyo isyanlar çatışmalar çıkartıyo, AMA masum insanlarıda öldürüyolar,hatta baya öldürüyolar

Humanlardan bir grupsa bi yandan beastlere karşı mücadele verirken bir yandana bu non-human grubunu öldürüyolar ama sonuçta amaçları İNSANLARI KORUMAK,ama ırkçılığın alasını yapıyorlar..

Siz olsanı hangisini seçerdiniz ve neder?

Bir RPG tutkunu olarak ikilemde kaldım,görüşlerinizi merak ediyorum..

Konu forsaken tarafından 27 Mayıs 2011 - 08:07 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2011 - 01:18 ÖÖ

Tmm boşverin, non-humans oldum gittim,özgürlük beleşe diilya..:D

Ggerçi hemen ardından bir insan komutanında görev aldım non-humanların bir grup insanı kaçırıp yarısını öldürdüklerini öğrendim,kalanları kurtardım mecburende aram bozuldu non-humanlarla, dur bakalım hayırlısı inşallah.. :/

Olmadı god mode açar hepsinin canını okurum yav noolcak:P

Ha yinede görüşlerinize açığım tabi..

Konu forsaken tarafından 29 Mayıs 2011 - 06:59 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir
sorun çözüldü

• 0

#3 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2011 - 02:02 ÖÖ

bence aradığın cevap nickinde saklı...
  • 0

#4 Rebell

Rebell

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.737 İleti
  • LocationViyana

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2011 - 02:13 ÖÖ

Bunlar hep su Quest Helper zirvalarindan cikiyor, kendi basiniza birsey yapamamaya basliyorsunuz. Dalga mi geciyorsun arkadasim? Oyun sana soruyor hangi tarafi desteklemek istiyorsun diye, hangi tarafi desteklemek istiyorsan onu destekle sen de. Gelip foruma topic acilir mi bunun icin?

Hani Rogue olacagim hangi Irk'tan olayim gibi bir soru olsa tamam derim, Irk'larin belli classlar icin avantajlari var falan. Ama bu soru "Blood Elf'imin küpesi olsun mu olmasin mi sizce?" gibi bir soru.
  • 0

#5 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2011 - 10:00 ÖÖ

Tmm boşverin, non-humans oldum gittim,özgürlük beleşe diilya..:D

Ggerçi hemen ardından bir insan komutanında görev aldım non-humanların bir grup insanı kaçırıp yarısını öldürdüklerini öğrendim,kalanları kurtardım mecburende aram bozuldu non-humanlarla, dur bakalım hayırlısı inşallah.. :/

Konu forsaken tarafından 29 Mayıs 2011 - 06:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2011 - 03:55 ÖS

Tmm boşverin, non-humans oldum gittim,özgürlük beleşe diilya..:P

Konu forsaken tarafından 29 Mayıs 2011 - 06:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı