İçeriğe git

Resim
- - - - -

dell black inspiron 1750 icin ekran karti degisimi yardim lutfen

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 dremora

dremora

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2011 - 05:12 ÖS

merhaba arkadaslar benim bilgisayarim dell black inspiron 1750 bilgisayarimdan cok cok memnunum fakat ekran kartim intel express chipset family 4 ve bu wow icin hicte guzel olmuyo bilgisayarimin butun ozellikleri 5.00 i in ustunde ama gel gelelim 3D grafik ve ekran karti olunca bunun otalamasi 3.6 ve ben wow oynarken grafik ayarlarim low dayken bile orgrimmar da 5 fps ile oynuyorum aradigim 3-5 yer oldu parca degisimi icin hepside yapariz skinti degil dedi ama sizce laptopun ekran kartini degistiemeliyim ilerde sorun olurmu skinti yaratirmi. tesekkurler
  • -1

#2 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2011 - 12:36 ÖS

merhaba arkadaslar benim bilgisayarim dell black inspiron 1750 bilgisayarimdan cok cok memnunum fakat ekran kartim intel express chipset family 4 ve bu wow icin hicte guzel olmuyo bilgisayarimin butun ozellikleri 5.00 i in ustunde ama gel gelelim 3D grafik ve ekran karti olunca bunun otalamasi 3.6 ve ben wow oynarken grafik ayarlarim low dayken bile orgrimmar da 5 fps ile oynuyorum aradigim 3-5 yer oldu parca degisimi icin hepside yapariz skinti degil dedi ama sizce laptopun ekran kartini degistiemeliyim ilerde sorun olurmu skinti yaratirmi. tesekkurler

muhtemelen harici bir ekran kartın yok..Eger harici bir ekran kartın daha olsa kasılma anlarında direk ekran kartın devreye girmekte..

Konu Chyrso tarafından 29 Mayıs 2011 - 12:42 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#3 dremora

dremora

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 31 Mayıs 2011 - 10:06 ÖS

sonuc olarak bir onerin varmi ne yapmaliyim ?? tesekkurler
  • 0

#4 dremora

dremora

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 04 Haziran 2011 - 11:30 ÖS

kimseninmi fikri yok konu hakkinda ?? daha yeni simdi trial aldim 10 gunluk yeni character actim level 2 yim 30 fps ile oynuyorum yardim edebilecek kimse yokmu ?

Konu dremora tarafından 05 Haziran 2011 - 12:43 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
LYS 2011

#5 druıdberke

druıdberke

Scout

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2011 - 11:14 ÖS

laptopun kartının değişebilmesi güzel oynanamayacak gibiyse ( dailmi fps sorunu varsa ) değiştir derim . ama sen bilirsin sağlam yerlere sor olmadı recep baltaşa :)

bu arada ilk mesajında sıkıntı yazmakta zorlanmışsın keşke "ı" kullansaydın :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı