İçeriğe git

Resim
- - - - -

sağlam dagger nerden bulabilirim?

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 zaknefain

zaknefain

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 31 Mayıs 2011 - 09:07 ÖS

rogue ve silah bolumune baktım ama sanırım goremedim yada oyunu daha tam bilmedeiğim için farkedemedim....85 lvlim honor pointlerle aldıgım zırhları giyiyorum...heroic dungeonlara grdiğimde bu gavurlar çakma kahraman diye benle hep dalga geçiyorlar çunku dps em çok düşük ....oyuna yeni başladım 4 ay oldu..kimse beni arena team almaz..alsa da ben bir şey yapamam eziğim conquest point kasamam yani...Ah de bazen 14k civarı bir dager satılıyor ama her zaman denk gelmiyor özelliğinide pek hatırlamıyorum zaten...en hızlı yoldan sağlam bir dagger hatta 2 :P nasıl sahip olabilirim.......bir de herkesin silahı yanıyor :D ...benimkiler hariç :) ..bunları nasıl yapıyorlar AH de satılan bir şey ise ismini verirseniz sevinirim ....
  • 0

#2 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 31 Mayıs 2011 - 09:17 ÖS

rogue ve silah bolumune baktım ama sanırım goremedim yada oyunu daha tam bilmedeiğim için farkedemedim....85 lvlim honor pointlerle aldıgım zırhları giyiyorum...heroic dungeonlara grdiğimde bu gavurlar çakma kahraman diye benle hep dalga geçiyorlar çunku dps em çok düşük ....oyuna yeni başladım 4 ay oldu..kimse beni arena team almaz..alsa da ben bir şey yapamam eziğim conquest point kasamam yani...Ah de bazen 14k civarı bir dager satılıyor ama her zaman denk gelmiyor özelliğinide pek hatırlamıyorum zaten...en hızlı yoldan sağlam bir dagger hatta 2 :P nasıl sahip olabilirim.......bir de herkesin silahı yanıyor :D ...benimkiler hariç :) ..bunları nasıl yapıyorlar AH de satılan bir şey ise ismini verirseniz sevinirim ....

2 tanesini Baradin's wardens (Alliance) veya Hellscream's Reach'ten (Horde) alabilirsin.
Silahı yanıyor derken sanırım enchanttan bahsettin. İsmi fierry weapon (yanlış yazmış olabilirim.) onuda AH'den alabilirsin.
  • 0

#3 zaknefain

zaknefain

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 01 Haziran 2011 - 06:51 ÖÖ

açıklama için teşekkürler
  • 0

#4 SmexyEu

SmexyEu

Sergeant

• Members
  • 81 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 02 Ekim 2011 - 06:53 ÖS

Honor biriktirerek pvp silahlarıda alabilirsin.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı