İçeriğe git

Resim
- - - - -

Heroes - Might and Magic 6

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2011 - 12:18 ÖÖ

Evet yanlış görmediniz, heroes m&m 6 çıkmak üzere. Bu ayın sonunda betası başlayacakmış... Yalnız online oyun gibi yapmışlar sanki pek anlamadım mountly fee falan diyor sitesinde... trailerı aşağıdadır:
YouTube - ‪Might and Magic Heroes 6 Beta Trailer [HD]‬‏
bence oyun değil 3.sünü, 5.sini bile aratacak sanki... sadece 5 kale var...

edit: sitesi de buymuş: http://www.mightandmagic.com/heroes6
  • 0
'cause seeing pretty 20k's on thier screen is a lot worse then 10k dots or 30-40k abosorb healing.

#2 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2011 - 02:37 ÖÖ

cacık olmaz..
  • 0

#3 Rebell

Rebell

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.737 İleti
  • LocationViyana

Yazma tarihi: 02 Haziran 2011 - 02:49 ÖÖ

Fena görünmüyor acikcasi. 4'teki sicistan sonra 5'te toparlamislardi binevi, sevmistim 5'i.

Yalniz sunu da söylemeliyim ki, Heroes 3'ü kiyaslamayin bununla ya da ilerideki diger oyunlarla, hic biri daha iyi olamayacak cünkü, hic bir zaman "o tad"i yakalayamicaz. Ayni sey Diablo 2 icin de gecerli, Warcraft 3 icin de, Starcraft (1) icin de, Red Alert 2 icin de... Bunlar baska bir kategoriye girdi artik ve cikacak yeni serileri bunlarla kiyaslamak sadece hüsran getirir. :/
  • 0

#4 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2011 - 11:52 ÖÖ

RED ALERT 2*** OHA yanlız diilmişim:D:D:D ne geceleri direk günlerimi aldı o oyun sabah akşam oynardım,ne oyundu be efsane olmuştm yemin ederim,aynı bizim Low population realmdeki gibi bi kemik kadro oluşturmuştul RA'nin online ortamlarında,böyle bi kaç elemen böyle sürekli karşılaşıyor şakalaşıyor duk felan:D

Subversus varda hep kore olup adam bi grup uçakla 5-6 binayı patlatabiliyodu bi gidişte,öyle acayip ayrlıyodu uçakları:DXbomberx vardı:DAnılarımı depreştirdin be rebell:D

Ama katılyorum, RA3ü ilk aldığımda küfretmiştim,1 ay sonrada silip RA2'yi geri yüklemiştim..Tabi beklenti büyük olunca sevemiyosun hiç bi devam oyununu:D

Konu forsaken tarafından 02 Haziran 2011 - 01:08 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2011 - 12:47 ÖS

karanlıktan çıkan zeplinleri gördüğün gün..

işte biz o gün tükeneceğiz..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı