İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bu nasıl olur !!

• Please log in to reply
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

#21 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2011 - 10:15 ÖS

troll deyilim ben ya :D

Der bütün masumluğuyla ama ancientsign inanır mı ki ona:D
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#22 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2011 - 11:40 ÖS

Adam şov yapmış:D Aslında o adama ulaşmak lazım "kardeş sen işsin" diye:D Hem kesin o ss falanda almıştır hatta belki şuanda youtubeta bile olabilir "80 mage kill 2x85 WTF!!!":D

Güldürdün beni akşam akşam.
  • 0

#23 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2011 - 05:02 ÖÖ

Mhpi sylvanasta baya ünlü world pvpcidir bide paladini var Mhpal diye...çok 85 kestiğine şahit olmuşumdur...ama pvp gearlı birine daldığını hiç görmedim genelde raid girişlerine pusup pve gearı dungeon seviyesindekileri keser:D ki arcane olarak cata gearlarıyla pve gearlı bi 85'e 30k vurmak aman aman bişey değildir
  • 0

#24 GoblinZ

GoblinZ

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2011 - 07:59 ÖÖ

bu nedir anlamadım mage ile BOT un kapısında bekliyodum yanımdada 85 pala var .80 lv bir frost mage geldi beni ve paladini öldürdü. pvp item yok tabi magede dedim gittim dk ile full vicious aynı adam beni yine kesti!! hani skill eksikliği değil 30k yedim 80 lv adamdan nasıl oluyor bu !!!

Mhpi @ Sylvanas - Game - World of Warcraft

aha adamda bu

Oyunu bırakma sebebim olur valla! acımasız laf oldu belki ama 80lvl mage e dokanamıyorsam ben ne için oynuyorum :D
  • 0

#25 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2011 - 09:16 ÖÖ

Mhpi sylvanasta baya ünlü world pvpcidir bide paladini var Mhpal diye...çok 85 kestiğine şahit olmuşumdur...ama pvp gearlı birine daldığını hiç görmedim genelde raid girişlerine pusup pve gearı dungeon seviyesindekileri keser:D ki arcane olarak cata gearlarıyla pve gearlı bi 85'e 30k vurmak aman aman bişey değildir

Lakin frost dedi trollcan :D
  • 0

#26 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Haziran 2011 - 10:29 ÖÖ

sorun da şu ki adam full vicious ve mage frostmuş 30k icelance vurmuş asdfasdfasasfdsa
  • 0

#27 MasumWarrior

MasumWarrior

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2011 - 07:54 ÖS

bana troll diyenleri görmezden gelip bu yoruma cevap olarak :

evet BOT un kapısına pusmuştu
  • 0

#28 katu53

katu53

Scout

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2011 - 04:16 ÖÖ

DOgrudur yatirir mage aynen boyle ama anladigim burdaki mage oynayicilarina sorsan 50 yalanla isin icinden cikar cikmasina lafim yok peki ya blizzard a ne demeli gormuyo galiba !!!
  • 0

#29 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 07 Haziran 2011 - 04:41 ÖÖ

DOgrudur yatirir mage aynen boyle ama anladigim burdaki mage oynayicilarina sorsan 50 yalanla isin icinden cikar cikmasina lafim yok peki ya blizzard a ne demeli gormuyo galiba !!!

bana bi tane 80 lvl mage göster 85 full vicious adama 30k ice lance atan...farkediyosan burda konu magelerin ne kadar iyi olduğu değil..saçmalıklara inanmak isteyen tipleri görmek güldürüyo insanı http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/cool.gif
  • 0

#30 Intala

Intala

Senior Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2011 - 09:19 ÖÖ

Abi niye 30k ya takıldın anlamadım öldürmüş işte yetmez mi.Adam başından geçen bişeyi anlatmış troll diyosunuz,bi ice lance tabi ki 30k vuramaz ama dikkat etmezsen 80 lvl hazırlıklı adama da yenilebilirsin yani,olmayacak şey değil.

Konu Intala tarafından 07 Haziran 2011 - 09:46 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#31 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 07 Haziran 2011 - 10:18 ÖÖ

Abi niye 30k ya takıldın anlamadım öldürmüş işte yetmez mi.Adam başından geçen bişeyi anlatmış troll diyosunuz,bi ice lance tabi ki 30k vuramaz ama dikkat etmezsen 80 lvl hazırlıklı adama da yenilebilirsin yani,olmayacak şey değil.

yeterince kötüysen yenilebilirsin tabii ki...yani eğer full viciousken gidip 80e tokatlanıyosan senin oyun mekaniğine laf etmen çok komik bişey,dön kendine bak bi önce di mi.
  • 0

#32 katu53

katu53

Scout

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2011 - 01:25 ÖS

bu forumda yorum yapmak iyice baydi artik birileri comakla bekliyo kosede neyse forum sizin iyi eglenceler
  • 0

#33 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2011 - 01:50 ÖS

Asıl foruma açılan "tuhaf" konulardan gına gelmeye başladı...
  • 0
AMİNTOBELLO

#34 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 07 Haziran 2011 - 01:59 ÖS

bu forumda yorum yapmak iyice baydi artik birileri comakla bekliyo kosede neyse forum sizin iyi eglenceler

berhudar oldum
  • 0

#35 levelmaster

levelmaster

Sergeant

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2011 - 02:51 ÖS

30k gibi rakam ancak resilience bugı ile olabilir gibi. Bazen oyun karşı tarafın sahip olduğu resilience'i yok sayıp ona göre bir rakam belirliyor. Ancak yine de level 80 mage'nin o rakama ulaşması zor gözüktü bana.
  • 0
Resmi ekleyen

#36 MasumWarrior

MasumWarrior

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 09 Haziran 2011 - 01:17 ÖS

hayır ben oyunculuğumda bi sorun olduğunu sanmıyorum world pvpde mesela çok rahat kesiyorum milleti arenadada iyiyimdir.
  • 0

#37 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 09 Haziran 2011 - 02:18 ÖS

dk ile full vicious aynı adam beni yine kesti!!

Dedikten sonra

hayır ben oyunculuğumda bi sorun olduğunu sanmıyorum

demen pek olmamış gibi;)
  • 0
AMİNTOBELLO

#38 idid

idid

Sergeant

• Members
  • 54 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2011 - 09:41 ÖÖ

nasıl bir gearı olursa olsun hiçbir class ın lvl 85 iken lvl 80 birine yenilmesi normal deildir falak sen afk iken adam arkandan gelip 4 stack AB spamladıysa bişide yapamassın mage oynuorum ordan biliorm. Ama duel teklif etse alamaz bence.
  • 0

#39 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2011 - 12:16 ÖS

80 leveldan sonra 85'e kadar süre boyunca classlardaki çarpımlar değiştiğinden 85 level olduğunuzda 80 level halinizden daha az vurmanız normal. Bu mekanikleri bilen bazı arkadaşlar level alma olaylarını durdurarak yapabildikleri questleri yapıyorlar ve girebildikleri dungeonlara giriyorlar. Tabi bg v.s.de var. Bu sayede 80 level olarak kullanabilecekleri tüm itemleri alıyorlar. Bu itemler 277 ilvl itemlerden çok çok iyi olduğundan ve 85 level a göre çarpanlar daha yüksek olduğundan sp-crit-haste v.s.değerleri tavan yapıyor. Bu sayede "Yok artık Lebron" dediğimiz türde rakamlar ortaya çıkabiliyor.

Şaşırmayın, saygıyla eğilin http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

Resmi ekleyen

#40 disaj

disaj

Scout

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 11 Ağustos 2011 - 12:55 ÖS

konuyu yeni gördüm. dikkatimi mage'in 2vs2 arena rating çekti. 66-1 ?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı