İçeriğe git

Resim
- - - - -

Genel Af

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 50 yanıt gönderildi

#21 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 23 Haziran 2011 - 10:23 ÖS

ikisinin maili de ayni ise merge edilmis olabilir gecis sirasinda

#22 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 23 Haziran 2011 - 10:23 ÖS

Doğrudur peki çözüm nasıl olabilir yol gösterebilirseniz güzel olur. Teşekkürler.

Düzeltildi.

Konu Ezekeel tarafından 23 Haziran 2011 - 10:26 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Düzeltildi

• 1

#23 lorch45

lorch45

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2011 - 10:20 ÖÖ

Benim Charda ban yemişti horde mage 4 sene önceydi acaba char duruyormu?
suçumda alkollu Maunt kullanmaktı 185 promil alkol vardı + gm le tartışmıştım falan hop ban yedi :)
charım id şifreyi hatrılarsam belki geri dönebilirim :) o gunden beri oynamıyorum bu acount da 6 ay sora açmıştım 16 lvl char yaptım bıraktım :) charımın adı : lordmen di horde 63lvl mage eger şifremi mail gönderme şansınız vara id ile beraber geri donebilirrim artık alkol almıyorum tedavi gordum :) maunt ehlıyetıme de 4 seene el konmuştu :) yeni server affi ile geri döenecem inşallah :)
  • 0

#24 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2011 - 01:24 ÖS

Korsan sunucu hizmeti vermiyoruz, bizi karıştırdın sanırım.

#25 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2011 - 07:38 ÖS

Çaktırmaaaaa
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#26 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2011 - 07:55 ÖS

Benim Charda ban yemişti horde mage 4 sene önceydi acaba char duruyormu?
suçumda alkollu Maunt kullanmaktı 185 promil alkol vardı + gm le tartışmıştım falan hop ban yedi :)
charım id şifreyi hatrılarsam belki geri dönebilirim :) o gunden beri oynamıyorum bu acount da 6 ay sora açmıştım 16 lvl char yaptım bıraktım :) charımın adı : lordmen di horde 63lvl mage eger şifremi mail gönderme şansınız vara id ile beraber geri donebilirrim artık alkol almıyorum tedavi gordum :) maunt ehlıyetıme de 4 seene el konmuştu :) yeni server affi ile geri döenecem inşallah :)

Öncelikle [email protected] a aşağıda yazdıklarımı yollaman gerekiyor. Özellikle 12 ve 13. maddeler eksiksiz olmak zorunda. Sonrasında ise hesabın tekrar aktif olacaktır:

1) İsim:
2) Soyisim:
3) Nüfus cüzdanı fotokopisi
4) Sigorta kartı fotokopisi
5) Veli izin kağıdı(18 yaşından küçükler için)
6) Askerlik durumu
7) Varsa ehliyet fotokopisi
8) Son altı ay içinde önden başı açık şekilde çekilmiş 333 adet vesikalık
9) En son yapılan KPSS'den 95 ve/veya üzeri not aldığını gösteren belge
10) Adli sicil kağıdı
11) Tam teşekküllü hastaneden alınmış "WoW oynamaya müsaittir" yazılı sağlık raporu
12) Tüm adminlerin adresine yollanacak birer tepsi baklavanın adminlere ulaştığına dair onay kağıdı.
13) "Forum Kuralları"na okuduğuna ve anladığına dair forumda en az 1000(yazıyla: Bin) mesajı bulunan 5 üyenin onay kağıdı.

Dediğim gibi özellikle 12. ve 13. maddeleri unutma. Sonrasında açarız hesabını raad ol geniş takıl aldım ben shamanı.
  • 0

Resmi ekleyen

#27 lorch45

lorch45

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2011 - 08:44 ÖÖ

Öncelikle [email protected] a aşağıda yazdıklarımı yollaman gerekiyor. Özellikle 12 ve 13. maddeler eksiksiz olmak zorunda. Sonrasında ise hesabın tekrar aktif olacaktır:

1) İsim:
2) Soyisim:
3) Nüfus cüzdanı fotokopisi
4) Sigorta kartı fotokopisi
5) Veli izin kağıdı(18 yaşından küçükler için)
6) Askerlik durumu
7) Varsa ehliyet fotokopisi
8) Son altı ay içinde önden başı açık şekilde çekilmiş 333 adet vesikalık
9) En son yapılan KPSS'den 95 ve/veya üzeri not aldığını gösteren belge
10) Adli sicil kağıdı
11) Tam teşekküllü hastaneden alınmış "WoW oynamaya müsaittir" yazılı sağlık raporu
12) Tüm adminlerin adresine yollanacak birer tepsi baklavanın adminlere ulaştığına dair onay kağıdı.
13) "Forum Kuralları"na okuduğuna ve anladığına dair forumda en az 1000(yazıyla: Bin) mesajı bulunan 5 üyenin onay kağıdı.

Dediğim gibi özellikle 12. ve 13. maddeleri unutma. Sonrasında açarız hesabını raad ol geniş takıl aldım ben shamanı.

Wow turk te işe mı başlıcam :) nese en iyisi ben yeni char açıyım :) bırde wow turk private serveri vardı eskiden ben ondan bahsediyorum. yoksa bende korsana karşyım :)
  • 0

#28 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2011 - 09:22 ÖÖ

wow turk private serveri veya başka bir ad altında hiç private serverimiz olmadı bizim. Sen Turk Wow adlı private serverle karıştırıyorsun sanırım. Başından bu yana korsan serverler ile ilgili destek vermiyoruz forumumuzda.
  • 0

#29 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2011 - 09:34 ÖS

13. maddeyi iplemediği ne kadar da belli Posted Image
  • 0

Resmi ekleyen

#30 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2011 - 10:01 ÖS

Tamda onay kağıdını imzalamak üzereydim :)
  • 0
AMİNTOBELLO

#31 lorch45

lorch45

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2011 - 10:56 ÖS

wow turk private serveri veya başka bir ad altında hiç private serverimiz olmadı bizim. Sen Turk Wow adlı private serverle karıştırıyorsun sanırım. Başından bu yana korsan serverler ile ilgili destek vermiyoruz forumumuzda.

hahaha valla admin veya madorator abicim :)
bana mail geldi ondan yoksa ben bu siteyeı unutmuştum ama sızın private serverınız vardı bu bir gerçek ama şimdi artık private serverlar korsan muamelesı yada yasal olrak sorun çıkıyorsa belki serverinizi kapattınız neyse :)
benım aocuntu sıelrbılrısınzı bölece kanıtınız kalmaz :)
birde bu genel af nedri foruma yazı yazıp kaçanlarımı banlıyorsunuz hey alalhım ya :)
  • 0

#32 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2011 - 11:12 ÖS

Hahah, yalan mı söyleyeceğiz; korsan sunucu hizmetimiz falan olmadı, yok öyle bir gerçek. Benegesseritus'un yazdığında açıklanmış her şey.

#33 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 01:06 ÖÖ

Arkadaş wow-turk'u karıştırıyor. İstersen "-ow" kısmını silip dene :)
  • 0
AMİNTOBELLO

#34 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 01:15 ÖÖ

beni tanıdılar siz kaçın, serverların üstüne benzin döküp yakın.. 5 sene sonra izmir sevinç pastanesinin önünde buluşalım.. şimdi saatlerimizi ayarlayalım, lorch45 sen ayarladın mı? ..
  • 1
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#35 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 13 Mart 2012 - 01:05 ÖS

hahaha valla admin veya madorator abicim :)
bana mail geldi ondan yoksa ben bu siteyeı unutmuştum ama sızın private serverınız vardı bu bir gerçek ama şimdi artık private serverlar korsan muamelesı yada yasal olrak sorun çıkıyorsa belki serverinizi kapattınız neyse :)
benım aocuntu sıelrbılrısınzı bölece kanıtınız kalmaz :D
birde bu genel af nedri foruma yazı yazıp kaçanlarımı banlıyorsunuz hey alalhım ya :)

world of turk le karıştırmış :)
en eski private turk server efsaneler oradan gelmişti ey gidi ey
*ginede küstüm oynamıyorum
  • 0
yandex in google out.android in microsoft out.tesla in edison out.

#36 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 13 Mart 2012 - 03:23 ÖS

Buna cevap vermek için neden 8 ay bekledin? Neredeydin?
  • 0

#37 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 13 Mart 2012 - 10:45 ÖS

Hırs yaptım lan.. :/

Çevirmenin notu: Nedense istediğim kısmı "bold" içine alamadım ama hırs yaptığım yer 1000 rakamı, öyle düşünün..

Edit: OHA, 8 ay önceymiş lan konu, bende yönetim değişmesi felan diyince sandım sonunda ezek arkasına valieri alıp darbe yapmayı başardı..

Konu forsaken tarafından 13 Mart 2012 - 10:48 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#38 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2012 - 01:02 ÖS

Buna cevap vermek için neden 8 ay bekledin? Neredeydin?

1.soru
eski konulara cevap yazmanın yasak olduğunu forum kurallarında bulamadım
2.soru
Türkiye deyim
  • 0

#39 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2012 - 02:00 ÖS

Kusura bakma da, olay eski konulara cevap verme ya da vermeme değil. Birçok eski tarihli konu mevcut ve cevap veriliyor bunlara. Sıkıntı da yok. Ancak, azıcık saksıyı çalıştır ve konuyu baştan bir daha oku. Bu tarz konular altına yıllarca cevap yazılabilecek konular değil. Birkaç gün, bilemedin birkaç hafta, olmadı birkaç ay içinde cevap yazılır ve sonra biter. Dikkat ettiysen bir "bilgilendirme" başlığı. 23 haziran 2011'de konu açılmış, aynı gün yorumlar yapılmış. Yaklaşık 10 gün sonra (3 Temmuz 2011) bir arkadaş farklı tarzda yaklaşmış konuya ve takip eden 3 gün içerisinde de gerekli yorumlar yapılmış, ve konu olması gerektiği gibi sessizliğe bürünmüş. Ancak 8 ay sonra sen çıkıyorsun ve arkadaşın yazısına bir yorum yapıyorsun, ki senin mesajını alıntıladığın arkadaş bile en son 6 temmuz 2011'de foruma giriş yapmış, yani 8 aydır yok. Yani yaptığın trollükten öte birşey değil. Evet, forum kurallarında birşey yazmıyor olabilir, herşeyin yazılması da gerekmiyor. Birazcık kafatasımızın içinde bulunan beyni kullanmak gerekiyor. Mantığın kullanılması gerekiyor. Burda bana istediğin kadar cevap yazabilirsin. Ben de karşılığını veririm. Sonra bir yetkili görür mesajlarımızı sile belki trollük yaptığımız, tartışma çıkardığımız için bir de uyarı verir gider. Ama bu sayede belki bazen "mantık" denen olguyu da kullanmayı öğrenirsin. Herşeyi kurallarda arama.
  • 0

#40 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2012 - 02:16 ÖS

Kusura bakma da, olay eski konulara cevap verme ya da vermeme değil. Birçok eski tarihli konu mevcut ve cevap veriliyor bunlara. Sıkıntı da yok. Ancak, azıcık saksıyı çalıştır ve konuyu baştan bir daha oku. Bu tarz konular altına yıllarca cevap yazılabilecek konular değil. Birkaç gün, bilemedin birkaç hafta, olmadı birkaç ay içinde cevap yazılır ve sonra biter. Dikkat ettiysen bir "bilgilendirme" başlığı. 23 haziran 2011'de konu açılmış, aynı gün yorumlar yapılmış. Yaklaşık 10 gün sonra (3 Temmuz 2011) bir arkadaş farklı tarzda yaklaşmış konuya ve takip eden 3 gün içerisinde de gerekli yorumlar yapılmış, ve konu olması gerektiği gibi sessizliğe bürünmüş. Ancak 8 ay sonra sen çıkıyorsun ve arkadaşın yazısına bir yorum yapıyorsun, ki senin mesajını alıntıladığın arkadaş bile en son 6 temmuz 2011'de foruma giriş yapmış, yani 8 aydır yok. Yani yaptığın trollükten öte birşey değil. Evet, forum kurallarında birşey yazmıyor olabilir, herşeyin yazılması da gerekmiyor. Birazcık kafatasımızın içinde bulunan beyni kullanmak gerekiyor. Mantığın kullanılması gerekiyor. Burda bana istediğin kadar cevap yazabilirsin. Ben de karşılığını veririm. Sonra bir yetkili görür mesajlarımızı sile belki trollük yaptığımız, tartışma çıkardığımız için bir de uyarı verir gider. Ama bu sayede belki bazen "mantık" denen olguyu da kullanmayı öğrenirsin. Herşeyi kurallarda arama.

2 soru sordunuz cevap yazdım
zannedersem hakkımda..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı