İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ritual Materials Görevi

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Synaesthesea

Synaesthesea

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 28 Haziran 2011 - 08:21 ÖÖ

16 Level, Night Elf Druidim ve Darkshore'da bir görev aldım ve dünden beri uğraşıyorum baktım olmuyor sizlere sormak istedim,

Description
While we tend to Grimclaw, I would like you to peacefully gather some ritual materials for me from the nearby wildlife.

I need whiskers from the moonstalkers to the west- pluck them from the sleeping ones and move away quickly.

I need hair from the doe to the east, just avoid the stags.

Finally, I need fur from the bears along the water to the northeast. Wait until they catch a fish, then get the sample quickly and get away before they finish eating.

Please do not harm any of them.

0/3 Moonstalker Whisker
0/3 Tuft of Mottled Doe Hair
0/3 Thistle Bear Fur

Ayıları doyurucaz galiba anlamış değilim, görevi nasıl yapıam ayrıntılı anlatabilecek var mı?

Onun yanın da bir de yine Darkshore'da [*The Final Flame of Bashal ' Aran*] görevi var bilenleriniz varsa yardımcı olabilirler mi?

Konu Synaesthesea tarafından 28 Haziran 2011 - 08:35 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 28 Haziran 2011 - 11:25 ÖÖ

Hayır, moblara zarar vermeden tüylerinden falan almanı istiyor. Diğer quest ise 45.9, 34.2 koordinatlarındaki ateşi söndürmeni istiyor. Cataclysm'den beri orada quest yapmadığımdan bilmiyorum ama öyle olması lazım.

#3 absinthe

absinthe

Senior Sergeant

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 28 Haziran 2011 - 11:25 ÖÖ

+1
  • 0

#4 Synaesthesea

Synaesthesea

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 28 Haziran 2011 - 11:39 ÖÖ

Hayır, moblara zarar vermeden tüylerinden falan almanı istiyor. Diğer quest ise 45.9, 34.2 koordinatlarındaki ateşi söndürmeni istiyor. Cataclysm'den beri orada quest yapmadığımdan bilmiyorum ama öyle olması lazım.

Nasıl alıcam ki tüylerini?
  • 0

#5 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 28 Haziran 2011 - 11:56 ÖÖ

uyuyan moonstalkerları bulacaksın, ayılarda ise balık yiyenleri. hiçbirini öldürmene gerek yok.
  • 0

#6 Synaesthesea

Synaesthesea

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 28 Haziran 2011 - 02:16 ÖS

koordinata nasıl bakıcam?

Konu Synaesthesea tarafından 28 Haziran 2011 - 02:28 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı