İçeriğe git

Resim
- - - - -

Thunder Falls Görevi Hakkında (Daily - Fishing)

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Erekhteøus

Erekhteøus

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2011 - 06:44 ÖS

Bugün bu görevi aldım haritada gösterdiği yere gittim fakat her seferinde Fish got away uyarısı veriyor. Nasıl balık tutabilirim Thunder Falls'ta(Elwyyn'de bir bölge). Ayrıca bu daily görevleri aldığımız gün yapmazsak, bir sonraki gün iptal oluyor mu?
  • 0

#2 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2011 - 09:39 ÖS

fish got away yazıyorsa vaktinde tıklatmıyorsundur

suya oltayı attığın zaman sudaki kısmında yani kancasında bi sembol oluyor fare ile üstüne geldiğinde.
o fareyi sürekli o sembol olacak şekilde tutacaksın, balık yakaladığında biraz su sıçrar kancanın olduğu yerden o zaman kancaya sağ tıklatarak balığı yakalıyorsun.
dikkat etmen gereken iki önemli şey var birincisi gaza gelip erken tıklatmaman lazım ikinciside o dediğim sembolün çıkması için fare mutlaka kancanın üstünde olmalı yani sembol çıkmadan tıklatırsan kancaya tıklatmış olmazsın ve iptal edersin yani tutamazsın birşey

ikinci sorun yani daily iptal olma soruna şöyle cevap vereyim

bir daily questi yapmak için server saati ile 3:00 am e kadar vaktin vardır sonra dailyler resetlenir. daily resetlendikten sonra iptal olmaz ancak o dailyi yaptığın zaman ertesi gün saat 3:00 am e kadar beklemen gerekir çünkü bir dahaki reset o saatte olur.
  • 0

#3 Erekhteøus

Erekhteøus

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2011 - 09:47 ÖS

Tıklatma zamanında sorun yok, tam su sıçradığı zaman tıklıyorum bunu önceden biliyordum teşekkürler de tam zamanında tıkladığımda your fish got away diyor neden acaba? Ayrıca 2. sorumun cevabı için teşekkürler.
  • 0

#4 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2011 - 12:07 ÖÖ

o sıkıntı sanırım senin fishing levelinden daha yüksek bir yerde fishing yapmaya çalıştığında oluyor
ama elwynn fishing 1den başlıyor diye biliyorum

belki goldshire'ın yanındaki gölde fishing yapıp biraz skill kassan (50 felan) daha iyi olur
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı