İçeriğe git

Resim
- - - - -

Arkadaşlar Bütün Patchleri Yükledim Yannız Hala Sorunum Var Yardım Edin

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 vkhhk1

vkhhk1

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2011 - 06:52 ÖS

arkadaşlar bütün pacthleri yükledim yannız oyuna giriyorum Id ve şifremi yazıyorum dowloading uptadete oluyo ve şu cevabı verio tekrar press restart button below to exit world of warcraft and dowloand the pacth bütün patchleri yükledim yannız hayla böle patcht i yükledikten sonra bi işlme yapıcam mı acaba oyuna yeni basladım ve 1 haftadır bu oyunla urasıyorum lütfen acil bi yardım

Konu vkhhk1 tarafından 05 Temmuz 2011 - 09:55 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 vkhhk1

vkhhk1

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 04:35 ÖÖ

yha okuyonuz neden cvp yok en azından tahminlerinizi yazın ?
  • 0

#3 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 05:27 ÖÖ

Acaba yazdığın şeyi okuduklarında hiç birşey anlamadıklarından olabilir mi? Tamam, kabul ediyoruz, Türkçe dilbilgisi forumu değiliz, Türkçeyi sevme ve yaşatma derneği mensupları da değiliz; ancak bize de günah be, cümle nerde başlıyor nerde bitiyor, anlatılmak istenen ney?

Orijinal oyunu oynuyorsun değil mi?
  • 0

#4 vkhhk1

vkhhk1

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 11:33 ÖÖ

bence yazdıklarım anlaşılır bütün patchleri atmama rağmen oyuna girerken hep aynı hatayı verio press restart button below to exit world of warcraft and download the patch (wow dan çıkmak ve yama indirmek için aşağıdaki yeniden düğmesine basın) her seferinde bu hatayı verio oysa ben bütün patchleri attım zaten bu arada ben oyuna yeni başladığım için önce WOW Wrath of the lich king i oynamaya çalışıorum denemek amacıyla ama bu hata yüzünden denemediğim bir şey kalmadı ama bir türlü oyuna giremedim yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • 0

#5 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 12:46 ÖS

ben oyuna yeni başladığım için önce WOW Wrath of the lich king i oynamaya çalışıorum

Oyun cd.leri var mı elinde, yani önce WOW, sonra TBC sonra WOTLK kurup peşpeşe ardından patchleri download edersen hem ilk patchleri yüklemekten kurtulmuş olursun hem de bir sorunla karşılaşmazsın. Eğer elinde hiç cd yoksa https://eu.battle.ne...count/download/ adresinden full clienti indirip kurmalısın. Bu yaklaşık 40 mb.lık bir exe dosyasıdır, onu çalıştırıp oyunu download edebilirsin. (Tabi oyunu oynayabilmek için eğer elinde cd-key varsa onunla, yoksa online olarak satın alıp aktive etmelisin). Yok zaten aktif olan eski accountum var, sadece oyunu indirip oynucam diyorsan yukarıdaki verdiğim linkten oyunu indir, zaten tüm patchleri sistem otomatik olarak yükleyecektir. Ama ondan önce mutlaka elindeki oyunu sil. Ondan sonra indirip kur.
  • 0

#6 vkhhk1

vkhhk1

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 01:03 ÖS

tamam çok saol cd de yok gamershellden indirmiştim
çok saol
  • 0

#7 vkhhk1

vkhhk1

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 02:35 ÖS

birşey sölicem bu orjinal wow mu yoksa lich king mi ? verdigin linki yükledim ama orjinal gibi duruyo :) ?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı