İçeriğe git

Resim
- - - - -

Verilen Uyarı Puanı Hakkında

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 48 yanıt gönderildi

#1 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 04:51 ÖS

Bana verilen uyarının sebebi nedir?
  • 0

#2 oHo

oHo

WoW-Turk.com CEO

• Saygın Uye
  • 782 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 04:53 ÖS

Pm olarak gönderiyorum
  • 0

#3 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 04:56 ÖS

bu linki koysaydım imzama bu sefer ban mı yiyecektim?
  • 0

#4 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 04:57 ÖS

İmza olmasın :)

Dedim ama geç kalmışım

Konu hanua tarafından 04 Temmuz 2011 - 04:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#5 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 04:57 ÖS

podaydr yeni bir Gecemavisi olmayacak!

oHo bu kadar hızlı okumana sevindim. yaz geldi boşver siteyi çık dışarı alemlere ak :)

Konu podaydr tarafından 04 Temmuz 2011 - 04:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 oHo

oHo

WoW-Turk.com CEO

• Saygın Uye
  • 782 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 04:59 ÖS

podaydr yeni bir Gecemavisi olmayacak!

oHo bu kadar hızlı okumana sevindim. yaz geldi boşver siteyi çık dışarı alemlere ak :)

yeni bir olayını geçtim, ta kendisi olmasın. Sıktı dostum gerçekten,yeter.
  • 0

#7 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 05:31 ÖS

Ben uyariyi verdim nedenini de om attim, ayrica uyari vermeden de om atarak imzani kaldirmani rica ettim. Sirf bu actigin konu icin sana bir uyari daha vermemiz gerekiyor. 10 uyarida byebye oluyor, hem de geri donusumsuz.

#8 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 05:32 ÖS

Burası bir aile forumu, bizi bozar :)

#9 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 05:48 ÖS

Dammit. Mesajını aldım . Sanırım uyarının saçma geldiğini düşündüğüm için bu konuyu açmam gerektiğini düşünüp işi saflığa vuruyorsun. Peki o video linkini koysam banlanacak mıydım?

http://www.eksisozlu...w.asp?t=wowturk

şurada ki tek olumlu yorumu yazmış kişiyim be. yapmayın yazık günah.

Sirf bu actigin konu icin sana bir uyari daha vermemiz gerekiyor. 10 uyarida byebye oluyor, hem de geri donusumsuz.

Faşo :)
  • 0

#10 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 06:04 ÖS

Dammit. Mesajını aldım . Sanırım uyarının saçma geldiğini düşündüğüm için bu konuyu açmam gerektiğini düşünüp işi saflığa vuruyorsun. Peki o video linkini koysam banlanacak mıydım?

http://www.eksisozlu...w.asp?t=wowturk

şurada ki tek olumlu yorumu yazmış kişiyim be. yapmayın yazık günah.

Sirf bu actigin konu icin sana bir uyari daha vermemiz gerekiyor. 10 uyarida byebye oluyor, hem de geri donusumsuz.

Faşo :)

tam nick ver bari, seri eksi vereyim.. dasfasf

Konu Malkavian tarafından 04 Temmuz 2011 - 06:04 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#11 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 06:25 ÖS

malkavian cevap yazma yoksa bye bye.

Nese konuyu kapatin bari de tehdit mesajından sonra böyle ortam değişmesin.
  • 0

#12 Al'Akir

Al'Akir

Scout

• Members
  • 363 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 07:14 ÖS

ego tatmini forumlarda olmaz.
  • 0

#13 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 07:29 ÖS

podaydr senin yazdıklarının çoğundan hiçbirşey anlamıyorum yanlız bu sefer seni anladım , ban yemek istiyorsun
bunun için bu klibi imzan yap ..Hemde sananatsal bir değeri var klibin , senin uğruna savaştığın klib gibi sıradanda değil.

http://www.alicinaro...k-my-bitch-up/#

Konu efyu tarafından 04 Temmuz 2011 - 07:31 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#14 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 07:31 ÖS

Bi ara forumda hareketli(videolu) imzalar yasaktı, içerik ne olursa olsun. Sanırım bir kaç ay önceydi.
Profil ayarlarımızda "üyelerin avatar ve imza resimlerini gösterme" türünden bişeyler olabilir diye biliyorum. Bakmak lazım.
Yine de bu ayarlardan haberi olmayan üyeler forumda araştırma yaparlerken, bol bol yazı okudukları bi topicde bi imzanın dikkatlerini dağıtması hiç de iyi birşey değil.
Fakat eğer bu profil ayarları gerçekten varsa "bana üyelerin avatarlarını ve imzalarını gösterme" gibi; o zaman hareketli imzaların hiç bir sakıncası olmaz.

Edit : Video klip güzelmiş. Şarkı da eğlenceli.

Konu Salvatore tarafından 04 Temmuz 2011 - 07:33 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#15 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 08:06 ÖS

Öyle bir seçenek var, ayarlardan herkesin imzasını gizleyebilirsiniz. Hareketli resim yasak değildi, boyutunun çok olması yasaktı.

#16 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 08:16 ÖS

http://www.wow-turk....549#entry524549
http://www.wow-turk....t-stat-rehberi/

en son açtığım iki konu. bunlardan birşey anlamıyor musun efyu?

Mesela ben açtığın şu konulardan

http://www.wow-turk....430#entry430430

http://www.wow-turk....110#entry529110

birşey anlayabiliyorum.

İkinci olarak sevdiğim bir kliple ilgili gif resmi arattım deviantartta bu geldi. Zaten nickimi rabiosa yapın dedim olmuyor dediler. Gelip de buraya konu açmadım değil mi dammit? açmadım neyse geçelim. savaşmak da ayrı birşey.

Ben neyle savaşıyorum mesela. senin gibi insanlarla savaşıyorum. herhangi bir klibi seven insanları küçük gören. veya herhangi bir değer uğrunda otoriteye karşı gelebilen insanları küçük gören. yaptığım işi şurada büyütmüyorum ama site kapanacak diye şu devirde plajda görebileceğin her hangi bir kadın kadar açık kapalı vs olan pole dance yapan ve 35 milyn kişi tarafından izlenen bir klibin şarkıcısı shakirayi imzam yapmamın uyarı cezası olması sebebiyle senin buraya gelip bana çatmanı var eden düşünceyle savaşıyorum. kendi çapımda.

mesela insanlar belli insanların düşüncelerini anlamadığı için onları dinsizlik ki dinsiz olsa ne olacak diye sıfatlandırıp otelde cayır cayır yakmıştı.

@salvatore: gif açısından yaklaşırsak olabilir ben o açıdan yaklaşmıyorum. eğer öle ise kaldırılsın.
  • 0

#17 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 08:29 ÖS

bir klibe sıradan dedim şarkı yada şarkıcıya haddime değil 2 cisi istersen saçma sapan postlarından seçmece yapayım kendinin bile anlayacağını sanmıyorum 3 cüsü benim bu forumda en paylaşımcı en işe yarar gibi bir misyonum olmadı (üç dört konu açmışımdır şu ana kadar keşke hepsini koysaydın:) ). Seninle tartışma yada gerginlik değil amacım , seçim zımbırtısı yüzünden açılan konuda dikkatimi çekti ,dikkat ettim daha sonraki postlarına çoğunda ya kafan güzel yada ben malım defalarca okumama rağmen hiçbirşey anlamadım.Kimbilir mallık bendedir sen tarzından birşey kaybetme birde tek saygı duymadığım muzik türü ismail yk tarzı gıdım saygım yoktur.

Konu efyu tarafından 04 Temmuz 2011 - 08:31 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#18 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 08:30 ÖS

@podaydr, trollemeye devam et, böyle ciddi yazınca daha sıkıcı oldu. ya da hangi kafayı yaşayacağına karar ver, trollüğün vasat, daha çok "ben çok coolum, hiçbirinizi sallamam" havasında gidiyor, bunun dışında doğru düzgün yazdığın eski zamanlar fena değildi.. tabi herşey kafana göre..

ama şunu söyliyeyim, son attığın iki mesajını birşeyleri kanıtlamak için gösteriyor olman forumu salak yerine koymaya çalışmakla eşdeğer.. o yüzden son iki mesajın üzerinden bıdıbıdı yapmanı hem samimiyetsiz hem de mantıksız buldum.

ve son olarak, bu başlığı ve senin "Bana verilen uyarının sebebi nedir?" sorunu gördüğümde, gerçekten çok şaşırdım.. çünkü imzanın kural dışı olduğunun sana belirtildiğini yanlış hatırlamıyorsam serbest kürsüdeki bir başlık altında, bundan bayağa bir zaman önce görmüştüm..

yani aslında sen uyarının nedenini bal gibi de biliyordun, buna rağmen böyle bir başlık açmayı uygun gördün, ki her uyarı alan başlık açarsa yönetimin işi zor..

Konu Malkavian tarafından 04 Temmuz 2011 - 08:39 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#19 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 08:40 ÖS

@podaydr, trollemeye devam et, böyle ciddi yazınca daha sıkıcı oldu. ya da hangi kafayı yaşayacağına karar ver, trollüğün vasat, daha çok "ben çok coolum, hiçbirinizi sallamam" havasında gidiyor, bunun dışında doğru düzgün yazdığın eski zamanlar fena değildi.. tabi herşey kafana göre..

ama şunu söyliyeyim, son attığın iki mesajını birşeyleri kanıtlamak için gösteriyor olman forumu salak yerine koymaya çalışmakla eşdeğer.. o yüzden son iki mesajın üzerinden bıdıbıdı yapmanı hem samimiyetsiz hem de mantıksız buldum.

Yahu karışma arkadaşa , şevkini düşürme .Forum bu arkadaşla dahada güzel ciddiyim , şimdi farkettim birde konu açmak için dedebir ,dedeiki ,dedeüçün ss'i lazımmış onu anladım . Saçma sapan bir yere kaydı , benden bu kadar.

Konu efyu tarafından 04 Temmuz 2011 - 08:42 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#20 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2011 - 08:43 ÖS

yani aslında sen uyarının nedenini bal gibi de biliyordun, buna rağmen böyle bir başlık açmayı uygun gördün, ki her uyarı alan başlık açarsa yönetimin işi zor..

Nakaratı yeter Resmi ekleyen

• 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı