İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lag Ve Mamülerine Çözüm Bulmuş Olan Var Mı?

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 yusufahmet16

yusufahmet16

Senior Sergeant

• Members
  • 256 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 12:43 ÖS

Lag ve lag spikeı araştırarak çözmüş, azaltmış oyuncu var mı aramızda? O kadar araştırıyorum ama net bir bilgi yok.
  • -1
Satılık Worgen Dk-Ravencrest
-

Hotdoq

#2 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 03:18 ÖS

Askere gitmeden önce Your Freedom diye bir program kullanıyordum. Ama hala geçerlimidir bilemem,
bir araştır istersen.

İnternet bağlantın kaç bu arada? Yüksek olupta verimli çalışmıyor ise, oturduğun dairede telefon hattı paralel olabilir, bina dağıtıcısından daireye giden yol elektrik hattıyla aynı kanaldan geçiyor olabilir. Bunlar sorun yaratıyor (başıma geldi)
Zamanında ana dağıtıcıya daireden direk ve farklı kanaldan hat çektirmiştim. Bundan emin olmak içinde TTNET'in çağrı merkezini ara derim.Türk Telekom'a yönlendirirler, kontrol için teknisyenler gelip karar verir. Sonuca göre hareket edersin.

Spike sorunu ise kullandığın addonlardan dolayıda olabilir. Çok fazla addon kullanıyorsan eğer..
Bunun için bir arkadaşım Task manager/processes altında çalışan wow.exe ye sağ tıklayıp set priority den realtime a geç demişti.
(Not: Son söylediğim ne kadar doğrudur bilmiyorum, çünkü yapmadım, bilginize) :)
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#3 Ocb

Ocb

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2011 - 09:31 ÖS

Leatrix Latency Fix ve DNS'lerinizi IPv4 DNS Servers: 193.140.100.210, 193.140.100.215 yaparak gözle görülür bir düzelme sağlayabilirsiniz.

not:Windows 7 kullanıyorsanız ve internetizin ara ara kesilme problemi varsa,Windows hizmetlerden ''services.msc komutuyla ulaşabilirsiniz'' SSDP bulma bu default Elle başlat olarak geliyor. Siz ayarlarından otomatik başlatı seçiceksiniz ve restart işleminden sonra internet sorunlarınız ortadan kalkıcak.Tabi ki bilgisayardan kaynaklı bir problem ise düzelticek..

Konu Ocb tarafından 06 Temmuz 2011 - 09:47 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı