İçeriğe git

Resim
- - - - -

Facebook'ta Gizlenen Kisiyi Acma..

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Siwolk

Siwolk

Legionare

• Members
  • 479 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2011 - 11:51 ÖS

Selamlar, Facebook'ta anasayfa da 6-7 paylasimi arka arkaya paylasan bir cok kisiyi, paylastigi konunun yaninda ki "x"'e basarak, "Bu kullanicidan gelen bütün ögeleri gizle" ye tiklamistim zamaninda.. Bunu bir kac kisi de uygulamistim ama suan o arkadaslar birsey paylasiyor ve paylastigim video yu görmedin mi diye sitemde bulunuyorlar. Her seferinde yalan atmaktan biktim :P

Bu gönderdigi ögeleri gizledigim arkadaslarin bu olayini nasil kaldirabilirim ? Ayarlara baktim ama denedigim seyler sonuc vermedi.

Simdiden tesekkürler (Konuyu , internete acicaktim, serberst kürsüye de aciyim mi diye düsündüm ama buraya actim.. iyi mi yaptim bilemedim)
  • 0

#2 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2011 - 02:11 ÖS

her zaman ilk aklına gelen en doğrusudur..
fakat ikinci de olurmuş..
ama sen gitmişin en olmadık yere açmışsın =)

evet soru güzel, ben bilmiyorum ama merak ettim, işe yarar bi bilgi olur =)
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#3 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2011 - 11:07 ÖÖ

Hakket çok alakasız bir yere açmışsın :P Konuyu taşıyorum, nereye mi? ilk aklına gelen yere :)
  • 0

#4 Siwolk

Siwolk

Legionare

• Members
  • 479 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2011 - 11:41 ÖÖ

Birde sen vur Ismail abi =)) Google'da da aradim bulamadim, yeni hesap acicam galiba
  • 0

#5 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2011 - 12:52 ÖS

Birde sen vur Ismail abi =)) Google'da da aradim bulamadim, yeni hesap acicam galiba

Aşkolsun, bak bu iyiliği de kimseye yapmam ha, bak bakalım aşağıdaki bilgi işine yarayacak mı?

Gizlediğiniz bir kişiyi, Sayfayı ya da uygulamayı Haber Kaynağınıza yeniden eklemek için:

En Yeniler Haber Kaynağı görünümündeyken, bir açılır menüyü genişletmek için "En Yeniler"e tıklayın.
"Seçenekleri Düzenle"yi seçin.
Açılan kutuda, gizlediğiniz tüm kişilerin, Sayfaların ve uygulamaların listesi görünür. Bu listeden kaldırmak istediklerinizin yanındaki "x" simgesine tıklayın. Bir profili "Gizlenen" listenizden çıkarmanız, o kişinin veya Sayfanın gönderilerinin Haber Kaynağınızda yeniden görünebileceği anlamına gelmektedir.
"Kaydet"e tıklayın.

• 1

#6 Siwolk

Siwolk

Legionare

• Members
  • 479 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2011 - 06:08 ÖS

Cok Kolaymis yapmasi, En Yeniler yazisinin yaninda ki "mavi ok"'a basmak hic aklima gelmemisti. Istedigim oldu cok tesekkürler Ismail abi
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı