İçeriğe git

Resim
- - - - -

Postların Belli Bir Süre Sonra Editlenememesi

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 Chaosbreed

Chaosbreed

Senior Sergeant

• Members
  • 271 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2011 - 07:57 ÖS

Postlar sanırım girildikten 3 gün sonra editlenme özelliğini kaybediyor.
Değiştirilmesi dileğiyle...
  • 0

Chaosbreed of CATASTROPHE

#2 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2011 - 10:17 ÖS

Önceden 1 saat olan süre tarafımızca 3 gün olarak değiştirilmiştir. Şu an için bu sürenin uzatılması düşünülmemektedir.

Saygılarımızla.
  • 0

#3 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2011 - 10:59 ÖS

3 gun once yazdigin seyi niye degistiresin ki zaten :S
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#4 Chaosbreed

Chaosbreed

Senior Sergeant

• Members
  • 271 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 12:36 ÖÖ

Önceden 1 saat olan süre tarafımızca 3 gün olarak değiştirilmiştir. Şu an için bu sürenin uzatılması düşünülmemektedir.

Saygılarımızla.

sebep?
ben guildimin forumunda progress ile ilgili ilk postta güncelleme yapamadıktan sonra guild forumlarının ne anlamı var?
  • 0

#5 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 12:56 ÖÖ

sebep?
ben guildimin forumunda progress ile ilgili ilk postta güncelleme yapamadıktan sonra guild forumlarının ne anlamı var?

Guild forum yetkilisi iseniz istediğiniz he postta istediğiniz zaman değişiklik yapma, silme, kilitleme gibi haklarınız zaten var. Eğer yok ise, bunun için herhangi bir admine mesaj atarak durumu izah edebilirsiniz. Gerekli düzenlemeler yapılır. Eğer guildinize ait forumun yetkilisi değilseniz maalesef düzenleme yapamazsınız.

Sebebine gelince, benzer konu daha önce de tartışılmıştı; 3 gün önce yazdığınız, tartışmaya açtığınız bir postun altına o konu ile ilgili onlarca mesaj atıldıktan sonra hiç birşey olmamış gibi ilk postu düzenlememeniz için 1 saat süre ile sınırlandırmıştık. Normalde, mesajınızı attıktan sonraki geçen 1 saat, istediğiniz değişikliği yapmak için yeterli bir süredir. Ancak genel istek sürenin uzatılması idi, bu yüzden bizce makul bir süre olan 3 günü kabul ettik.

Sorunlarınızı kapalı olarak değil, direkt olarak açık şekilde izah ederseniz daha hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Saygılarımızla.
  • 1

#6 Chaosbreed

Chaosbreed

Senior Sergeant

• Members
  • 271 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2011 - 09:27 ÖÖ

Eğer guildinize ait forumun yetkilisi değilseniz maalesef düzenleme yapamazsınız.

forum yetkilisinde de "düzenle" tuşu yok işin ilginç yanı.
  • 0

#7 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2011 - 10:51 ÖS

Guild forum yetkilisi iseniz istediğiniz he postta istediğiniz zaman değişiklik yapma, silme, kilitleme gibi haklarınız zaten var. Eğer yok ise, bunun için herhangi bir admine mesaj atarak durumu izah edebilirsiniz. Gerekli düzenlemeler yapılır.

Lütfen yazdığımızı okuyunuz, anlayınız. Altı çizili ve koyu yazılı olan kısmı bir kez daha okuyunuz ve bana forum yetkilileriniz Karondin veya Sadox'un hangisinin hangi admine yukarıda söylediğin sorunu özel mesaj ile ilettiğini söyler misini? Eğer o kişiler artık yetkili değilse, siz yetkiliyseniz bunu bize iletmeniz lazım ki size yetki verelim. Ben burada size yardımcı olmak istiyorum; ancak sizin bu konuda -ilk postunuzdan itibaren- samimi olmadığınızı görüyorum.

Yapmanız gereken ilk ve tek şey böyle bir sorunu özel mesaj ile herhangi bir admine iletmekti, ki biz de yardımcı olabilelim. Böylece burada şu yazışmaları da yapmamış olurduk.

Not: Artık mesaj atmalarına gerek yok, her iki yetkili de mesajları düzenleme hakkına sahipler.
  • 2

#8 Chaosbreed

Chaosbreed

Senior Sergeant

• Members
  • 271 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2011 - 11:59 ÖS

Lütfen yazdığımızı okuyunuz, anlayınız. Altı çizili ve koyu yazılı olan kısmı bir kez daha okuyunuz ve bana forum yetkilileriniz Karondin veya Sadox'un hangisinin hangi admine yukarıda söylediğin sorunu özel mesaj ile ilettiğini söyler misini? Eğer o kişiler artık yetkili değilse, siz yetkiliyseniz bunu bize iletmeniz lazım ki size yetki verelim. Ben burada size yardımcı olmak istiyorum; ancak sizin bu konuda -ilk postunuzdan itibaren- samimi olmadığınızı görüyorum.

Yapmanız gereken ilk ve tek şey böyle bir sorunu özel mesaj ile herhangi bir admine iletmekti, ki biz de yardımcı olabilelim. Böylece burada şu yazışmaları da yapmamış olurduk.

Not: Artık mesaj atmalarına gerek yok, her iki yetkili de mesajları düzenleme hakkına sahipler.

Pekala, sizin anladığınız resmi dilden ve noktalama işaretlerine dikkat ederek uzun uzun yazıyorum.

"Her ne kadar tek cümle ile derdimi anlatmak istemiş olsam da parmak basmak istediğim nokta tam olarak şuydu:

1) Forumlarda yetkiler ranklara göre değişir. Guild forumları yöneticilerinin de ayrı bir rankı vardır.
2) Benim guildimin forum yöneticilerinde bu yetki yoksa, hiçbir guild forumu yöneticisinde bu yetki yoktur.

Eğer bu iki maddedeki tezlerim yanlışsa, kullandığınız forum kısa sürede değiştirilmeli, daha iyi bir forum sistemine geçilmelidir."

Alışmışsınız herkese 15 yaşındaki forum cahili ergen oyuncu muamelesi yapmaya, devam ediniz.
  • 0

#9 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 12:50 ÖÖ

Pekala, sizin anladığınız resmi dilden ve noktalama işaretlerine dikkat ederek uzun uzun yazıyorum.

"Her ne kadar tek cümle ile derdimi anlatmak istemiş olsam da parmak basmak istediğim nokta tam olarak şuydu:

1) Forumlarda yetkiler ranklara göre değişir. Guild forumları yöneticilerinin de ayrı bir rankı vardır.
2) Benim guildimin forum yöneticilerinde bu yetki yoksa, hiçbir guild forumu yöneticisinde bu yetki yoktur.

Eğer bu iki maddedeki tezlerim yanlışsa, kullandığınız forum kısa sürede değiştirilmeli, daha iyi bir forum sistemine geçilmelidir."

Alışmışsınız herkese 15 yaşındaki forum cahili ergen oyuncu muamelesi yapmaya, devam ediniz.

Bakınız, hiçbir mesajmda 15 yaşındaymışsınız gibi davranmadım, öyle birşey de ima etmedim; yaşınız 10 da olsa 40 da olsa benim için aynı seviyedesiniz. Bunu sadece size karşı değil hiçbir forum üyesine karşı yapmam. Diğer forumları bilemem, evet forumumuzda guild yetkilileri her ne kadar "member" statüsünde olsalar da yetkilisi oldukları guild forumlarındaki mesajları düzenleme, onaylarını kaldırma, oanylama gibi yetkilere sahiptirler. Bu yetki kendilerine manuel olarak tarafımızdan verilmektedir. Bunun dışında guild yetkilileri için ayrıca bir rank yoktur(*).
İkincisi, sizin guild forumunuzdaki yetkililerde bu yetki yoksa diğerlerinde de yoktur teziniz yukarıda belirttiğim nedenden dolayı yanlıştır. Ayrıca eski sistemden (vbulletin) yeni sisteme geçerken yetkilerde bozulma, kayma veya değişme vb. olması doğaldır. Forumda birçok kere bunu dile getirdik, böyle bir şeyle karşılaştığınız anda bize özel mesajla veya e-posta yolu ile ulaşın diye. Sizden de talebim sadece buydu. Forum yetkiliniz ne yapamıyorsa bunu bize bildirsin düzeltelim dedim. Bize ulaşan birşey olmadı. Ulaşmadığı gibi sitemkar birşekilde aynı konuyu yine dile getirdiniz. Tekrar aynı şeyleri söyledim (cevap gelmeyeceğini bildiğim için yetkilerini düzelttim) bu sefer 15 yaş forum cahili ergen oyuncu muamelesi yapmakla itham ediliyorum.

NOT: Yukarıdaki iki teziniz yanlış olmakla birlikte forum sistemimizi değiştirmeyi düşünmüyoruz.

(*) Guild yetkilileri için ayrı bir rank olması konusunda haklısınız. Bu konu ile ilgileneceğim.

Saygılarımla.
  • 0

#10 Chaosbreed

Chaosbreed

Senior Sergeant

• Members
  • 271 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 01:39 ÖÖ

(*) Guild yetkilileri için ayrı bir rank olması konusunda haklısınız. Bu konu ile ilgileneceğim.

Sabırla açıkladığınız ve yazdığımı ciddiye aldığınız için teşekkürler.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı