İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow Cataclysm Manuel Yukleme

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 darkness1719

darkness1719

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 10:15 ÖÖ

WOWCAT.4.0.eu.iso adlı dosyayı indirdim wotlk un ustune kurdum launcherde 9-10 gb bi indirme işlemi yapacagı yazıyordu tum patchleri ellerim le indirdim
http://www.wow-patch...ntent/4.x.x.php sayfasındaki her patchı tek tek indirdim ilk olarak wow 4,0,0 daki 3 parca kurulum şeklindeki dosyayı yuklemem gerek wow versiyonun 4,0,1 e geçmesi için onu nasıl yukluyecegim hakkında hiç bir bilgim yok bu dosyaları neereye atayım

birde diğer patch dosyaları war onları nereye atacagım bi yardımcı olun lutfen

Konu darkness1719 tarafından 16 Temmuz 2011 - 10:23 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 darkness1719

darkness1719

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 11:09 ÖÖ

cok saolun walla cokk yardımcı oldunuz ^^ >:@

Konu darkness1719 tarafından 16 Temmuz 2011 - 11:13 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 darkness1719

darkness1719

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 11:29 ÖÖ

yardımcı olabilecek kimse yok mu şimdi yani
  • 0

#4 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 11:36 ÖÖ

Blizzard çok güzel bir exe dosyası oluşturmuş. Adı da "Launcher" Ona genelde sağ elinle kullandığın mouse ile 2 kere hızlı bir şekilde sol tıklarsan o tüm güncelleştirmeleri son patch e kadar yapar. Abidik gubidik işler yapmana da gerek kalmaz.

Ha sen eğer 4.0.1'de oynayacam diyorsan, yanlış adrestesin. Sağ yukarıda bulunan "X" işaretine tıkla veya adres çubuğuna www.google.com.tr yaz.

Birde bugün yazdığın bir mesaja bugün yanıt gelmeyebilir, hatta yarın da yanıt gelmeyebilir. Hatta hiç yanıt bile gelmeyebilir. Bu nedenle 20 dakikada bir konuyu uplamana gerek yok.

Saygılarımla.
  • 0

Resmi ekleyen

#5 darkness1719

darkness1719

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 11:43 ÖÖ

Blizzard çok güzel bir exe dosyası oluşturmuş. Adı da "Launcher" Ona genelde sağ elinle kullandığın mouse ile 2 kere hızlı bir şekilde sol tıklarsan o tüm güncelleştirmeleri son patch e kadar yapar. Abidik gubidik işler yapmana da gerek kalmaz.

Ha sen eğer 4.0.1'de oynayacam diyorsan, yanlış adrestesin. Sağ yukarıda bulunan "X" işaretine tıkla veya adres çubuğuna www.google.com.tr yaz.

Birde bugün yazdığın bir mesaja bugün yanıt gelmeyebilir, hatta yarın da yanıt gelmeyebilir. Hatta hiç yanıt bile gelmeyebilir. Bu nedenle 20 dakikada bir konuyu uplamana gerek yok.

Saygılarımla.

haklısın normalde bu uygun olur ama internetin 4 megabite 1 megabit verince vede wow launcher den indirme hızı 27 kb/s olursa sende başka yontemler ararsın benim gibi yada yaz bitene kadar pc yi acık tutup kışın oynarsın ki bu şansımda yok

gene de cvp vermeye tenezzül ettigin için teşekkür ederim malüm cevap vermeye tenezzül etmeyen lerde az değil
  • 0

#6 darkness1719

darkness1719

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 12:45 ÖS

sağ elimde tuttugum mause ile launcer.exe ye tıklamak.. siz olmadan nasıl düşünebilirdimki ben bunu ki zaten launcher exenin warlıgından bile haberim yoktu oyunuda masa usundeki kısayoldan ibaret sanıyordum yardımlarınız için teşekkürler

(saygı)larımla

bu kadar emege saygı duyulmazda napılır..

artık 7 kb/s den oyunun expansion paketini indire bilirim cok tşkr ederim aydınlattınız
  • 0

#7 kazakazuuum

kazakazuuum

Scout

• Members
  • 7 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 12:48 ÖS

wow da nasıl oluyor tam bilmiyorum ama diğer oyunlarda patchi manuel indirince atıyorum indirdiğin şeyin içinde save klasörü var oyun klasörünün içine atıyorsun ondan çıkanları. Ancak Gleominas haklı hepimiz insanız ve bir kerede anlayabiiliyoruz çok şükür. Ne kadar çok sorarsan cevaplıcak insan sayısı da azalır bunu da bil..
  • 1

#8 darkness1719

darkness1719

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 01:09 ÖS

sorunda bu ya indirdigim dosyada bi acıklama yada yonunu belli edecek küçük birşey olsa onun peşinden koşacagım indirdigim dosya zip li bir dosya içinde anlatımı wardırdır diye umdum ama hiç bir şey yok sadece içinde tek dosya halinde wow3,3,3 to 4,0,0 stage 1 adlı dosya var

ve spam olayındada haklı ola bilirsin ama 5 gündür kesintisiz download yapıyorum ve şuan herkesle bozuştum yapamadıkca sinirleniyorum sinirlendikce başkasına patlıyorum spam olayındada sabrımın tukenmesinden dolayı aceleci davrandım evt kusur varsa ozur dilerim alcak gonullulukle gelen eleştirileri kabullenip kendimi duzeltirim ama moderatörün yardım konsuundan bu kadar fevri davranması beni tamamen zıvanadan cıkarttı ve şu an hersey tersine gidiyor napabilirim ki ne yapmak istersem her zaman tersine gidiyor cıldırcam şikayet edip sızlanmak bi yere kadar diceksin ama kime nasıl davranırsan ona gore yanıt alırsın ben insanları anlamaktan yana davranırrdım senin ilgin için yinede tesekkur ederim moderator bu kadar yardım ediyor senden daha iyisini beklemek ayıp olur zaten ki oyunuda bilmiyormuşsun

moderator ozur dilerim spam için sitenizide mahvetmiş bulundum bu kadar saygın kişilerim oldugu bi yerde bole davranmak yakısmadı nede olsa kalite akıyorrrr
  • 0

#9 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 01:33 ÖS

1) Bu konuyu açmadan önce forumda hiç araştırma yaptın mı?
2) Araştırma yapsaydın görecektin ki 4.0.1 isteyenlerin "hepsi" oyunu private serverda oynamak için istiyor.
3) Orjinalde oynamak istediğine hala inanmıyorum.
4) Yukarıdaki ilk iki maddeden yola çıkarak edindiğimiz tecrübelerden dolayı senin gibi konu açan herkes özellikle benden aynı tepkiyi alıyor, alacak.
5) Yine yukarıdaki ilk iki maddeyi senin gibi arkadaşlar sürekli ihlal ettiği için forumumuzda mesaj kirliliği oluşuyor ki bunu istemiyoruz, çünkü forum kalitesini düşüren etmenler bunlar.
6) Evet kaliteli bir forumuz ki en iyi Türk wow oyuncuları herşeye rağmen burada takılmaya devam ediyor.
7) Beğenmeyenler için bir çok seçeneğimiz mevcut. İlk mesajımda belirttiğim iki maddenin yanı sıra yine sağ yukarıda bulunan isminin hemen altında "Çıkış yap" butonu mevcut. Korkmadan kullanabilirsin.
8) Muhtemelen hiç ilgini çekmemiştir ama olurda ilk maddeyi uygulamayı düşünürsen Çıkış butonunun altında da "Arama" kutucuğumuz mevcut.
9) Aslında başlarda yazmam gereken bir madde fakat unutmuşum. 4. ve 5. maddede bahsettiğim 2 maddeye ek olarak bunuda sayabilirsin. Forum Kurallarımızı oku!

Maddeleri daha uzatabilirim ama umarım yeterli olmuştur.
  • 0

Resmi ekleyen

#10 darkness1719

darkness1719

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 06:04 ÖS

1) Bu konuyu açmadan önce forumda hiç araştırma yaptın mı?
2) Araştırma yapsaydın görecektin ki 4.0.1 isteyenlerin "hepsi" oyunu private serverda oynamak için istiyor.
3) Orjinalde oynamak istediğine hala inanmıyorum.
4) Yukarıdaki ilk iki maddeden yola çıkarak edindiğimiz tecrübelerden dolayı senin gibi konu açan herkes özellikle benden aynı tepkiyi alıyor, alacak.
5) Yine yukarıdaki ilk iki maddeyi senin gibi arkadaşlar sürekli ihlal ettiği için forumumuzda mesaj kirliliği oluşuyor ki bunu istemiyoruz, çünkü forum kalitesini düşüren etmenler bunlar.
6) Evet kaliteli bir forumuz ki en iyi Türk wow oyuncuları herşeye rağmen burada takılmaya devam ediyor.
7) Beğenmeyenler için bir çok seçeneğimiz mevcut. İlk mesajımda belirttiğim iki maddenin yanı sıra yine sağ yukarıda bulunan isminin hemen altında "Çıkış yap" butonu mevcut. Korkmadan kullanabilirsin.
8) Muhtemelen hiç ilgini çekmemiştir ama olurda ilk maddeyi uygulamayı düşünürsen Çıkış butonunun altında da "Arama" kutucuğumuz mevcut.
9) Aslında başlarda yazmam gereken bir madde fakat unutmuşum. 4. ve 5. maddede bahsettiğim 2 maddeye ek olarak bunuda sayabilirsin. Forum Kurallarımızı oku!

Maddeleri daha uzatabilirim ama umarım yeterli olmuştur.

1- evet kesinlikle yaptım işin içinden cıkabilsem geliptte buraya konu acmam zaten
2- evet istiyorum cunku arkadaslarla toplanıp once triallerle oynuyacagız eger kabul ettirirsem private doner yada accaunt acarız diye bu kadar ugrasıyorum ki hedefim accaunt aldırtmak
3- inanmak zorunda değilsin. Beni de germez
4- böyle konu acanlara eğer varsa cozumun linkini verip lütfen bir daha böyle konu acmayınız dersen ve konuya lock atarsan bunun onune geçebilirsin çoğu forumda böyle olur
5- formunun kalitesi yuksekmiydi ki de ben dusurdum ki forumları kaliteli yapan kullanıcıları oluyor bu konuda senin hiç bir katkın yok kaliteli olduğuna ikna etsen bile bu farkı senin yaratman imkansız en azından senin bu tip davranıslarla
6- en iyi Türk wow oyuncuları ((((herşeye rağmen)))) burada takılmaya devam ediyor.
7- O tuş benim cok ilgimi cekti beğenimi de gördü
8- evet ilgimi cekti ve arama yaptım ama cozum bulamadım araştırmacı ruhum var ne yapabilirim senin bunda buyuk yanlışın var beni tanıyamamışsın (kapasite meselesi)
9- o konuda hatalıyım okumadım kurallarınızı ama her uye oldugum forumun kurallarını okumamız beklenemez zaten
10- ilk tercih ettiğim forum oldugu için üzgünüm
iyi günler...
  • 0

#11 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2011 - 06:27 ÖS

Private server desteğimiz bulunmamaktadır. Bu yüzden bu konu ile ilgili yardım taleplerine cevap vermemekteyiz. Aynı şekilde aktif forum üyeleri genelde orijinal serverlerde oynayan kişilerden oluştuğu için onlar da yardımcı olmamakta, üstelik büyük bir çoğunluğu forumda private serverler ile ilgili açılan konulara tepki göstermektedir.

Bu nedenle sorunuza tatmin edici bir cevap alamamış olmanız normaldir. Çünkü orijinal oynayanları büyük bir çoğunluğu Blizzardın Launcher'ini kullandığı için yaşamış olduğunuz sorunla karşılaşmamış olabilir. Anladığım kadarıyla denemişsiniz ama ben de tekrar etmek istiyorum. Sorununuzu googledan aratırsanız çözümünü de çabuk ve doğru olarak bulabilirsiniz.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı