İçeriğe git

Resim
- - - - -

Eski Hesabıma Ulaşamıyorum

• Please log in to reply
Bu konuya 42 yanıt gönderildi

#1 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2011 - 10:48 ÖS

Herkeze selam, normalde bunu bir moderatöre mesaj atarak halletmem gerekirdi biliyorum ama maalesef en az 25 mesajı olmiyanlar üyelere (ve modlara) mesaj atamıyor..

Bende son çare buraya yazmak zorunda kaldım, selam ben forsaken (i'm back!!)

Evet evet bende sizi çok özledim,gelelim modlardan yardım istediğim konuya, şifremi (ki doğru olduğunda %100 eminim çünkü bütün herşeye aynı şifreyi koyarım) forum kabul etmiyor,ve şifremi unuttumdan mail isteyincede mail gelmiyor, ve banlanmadığımada eminim çünkü banlı kişilerin isimlerinde koca bir çarpı oluyodu (yada o kadar koca olmiyadabilir).. Yanlız ufak bi mevzu yüzünden pasif üye haline dönüştürülmüştüm ama umarım onla bi alakası yoktur.. (ve umarım pasifliğim kalkmıştır yani ufak bi şey yüzünden birbirimizi kırcak diğiliz ya^^ )

Sonuç olarak modlar bi bakabilirlerse yada yardımcı olurlarsa hatta daha iyisi şifremi söylerlerse çok mutlu olurum

Ve hazır konu açılmışken eski tema zamanında temanın deişebildiğini ve "default" diye bi tema olduğu muhabbeti dönüyodu,ama pasif olduktan yarım saat sonra öğrendiğim için asla sorma şansım olmadı (anlamlı kızgın surat var burda) dolayısıyla acaba başka bi tema varmı ve nasıl geçiliyor, çünkü bu tema gerçekten berbat gözlerim dağılıyo ekrana bakarken:/

Saygılar sevgiler :)
  • 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.300 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 12:15 ÖÖ

E-posta adresinin uzantısından dolayı bir problem var, ne kullanıyorsun?

Hesabının adı neydi? İçindeki mesajlarla ilgili örnek verebilir misin örneğin, doğrulama amaçlı?

Hesabının kayıtlı e-posta adresini değiştirip yeni şifre yollatabilirim.

#3 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 02:25 ÖÖ

E-posta adresinin uzantısından dolayı bir problem var, ne kullanıyorsun?

Hesabının adı neydi? İçindeki mesajlarla ilgili örnek verebilir misin örneğin, doğrulama amaçlı?

Hesabının kayıtlı e-posta adresini değiştirip yeni şifre yollatabilirim.

Selam,geç cevap için üzgünüm

Kullandığım şu anki adresin uzantısı @windowslive.com

Hesabımın adı Forsaken'dı, aslında ilk seferinde forsaken11 di ve mesajlarda benesegretus'la yaptığım konuşmaları görebilirsin ad değişikliği için, powerleveling almıştım o var, birisi bana şu battle.netteki bug hakkında bi soru sormuştu o var, ben birisine o bug hakkında soru sormuştum ve o biriside cevaplamıştı, shamanistucre'a forumdan ayrıldığı zaman attığım bi mail ve bide karazhan'daki easter eggle ilgili birisine sorduğum bi soru var (ki bu ilk mesajımdı sanırım:)

Ve neden olmasın, [email protected] a yeni şifre yolliyabilirsin her şey tamamsa

Konu iamback tarafından 18 Temmuz 2011 - 02:26 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 04:30 ÖÖ

benesegretus

kimki?
  • 0

#5 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 12:26 ÖS

Sen tut telaffuzu bile çile olan bir isim seç kendine, sonra utanmadan sıkılmadan admin ol, birde üzerine biz zavallı forum kullanıcılarının doğru yazmasını bekle :) Sahi nasıl okunuyor o yav http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.300 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 01:19 ÖS

Kullandığın adresin uzantısı @hotmail.com şu anda? =/ Yeni sistemde mesajlara nasıl ulaşılıyor bilmiyorum, hatta ulaşabiliyor muyuz bilmiyorum. Mesajlara bakabilirsem istediğin adresi ayarlarım ancak problem hotmail.com uzantılı adreslerdeydi diye hatırlıyorum, bir sorarım onu.

#7 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 01:49 ÖS

Kullandığın adresin uzantısı @hotmail.com şu anda? =/ Yeni sistemde mesajlara nasıl ulaşılıyor bilmiyorum, hatta ulaşabiliyor muyuz bilmiyorum. Mesajlara bakabilirsem istediğin adresi ayarlarım ancak problem hotmail.com uzantılı adreslerdeydi diye hatırlıyorum, bir sorarım onu.

Yok normalde kullandığım adres ve şu anda Forsaken hesabımın üzerinde olduğu adres [email protected]

Ama @windowslive.com larda sorun varsa, sırf böyle çöp işler (yani ona buna kayıt olma şunu bunu yapma) için açtığım [email protected] u ayarliyabilirsin. Yada en basidinden şifremi özel mesajla atabilirsin..
  • 0

#8 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.300 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 02:24 ÖS

İşte forsaken adlı hesabın(küçük "f" ile buldum, senin dediğin gibi yok?) hotmail.com uzantılı.

#9 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 02:58 ÖS

[email protected] / forsaken
[email protected] / deltaus

iki hesapta sana mı ait?
  • 0

#10 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 03:15 ÖS

[email protected] / forsaken
[email protected] / deltaus

iki hesapta sana mı ait?

aa o zaman ben yanlış hatırlıyorum, tamam çok özür dilerim ben windowslive olanı forsaken sanıyodum

Evet ikiside bana ait,yani deltaus aitti banlanmadan önce

Tamam şifremi buldum çok teşekkür ederim yardımınız için
  • 0

#11 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 03:18 ÖS

Selam ben iamback, tekrar özür dilerim tamamen benim hatammış:), ve teşekkür ederim çözüldü bi sorun kalmadı:)
  • 0

#12 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2011 - 03:20 ÖS

Peki, tekrar hoşgeldin o zaman. "Deltaus" ve "iamback" hesaplarını uçuruyorum o zaman yüksek müsadenle

EDİT: "Deltaus" ve "iamback" hesapların "forsaken" hesabın ile birleştirilmiştir.
  • 0

#13 mindtrap

mindtrap

Senior Sergeant

• Members
  • 115 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2011 - 08:46 ÖS

Merhabalar.
Mindtrap nickiyle bende login olamiyorum ve evet mindtrap nicki hotmail hesabim uzerine kayitli surekli sifremi kabul etmiyor fakat eminim sifremde herhangi bir problem olmadigindan. Yardimci olur musunuz.
  • 0

#14 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.300 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2011 - 12:19 ÖÖ

Diğer yerlerde dendiği gibi şifreni sıfırlaman gerekiyor, yeni sistemin sıkıntısı.

#15 mindtrap

mindtrap

Senior Sergeant

• Members
  • 115 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2011 - 01:18 ÖÖ

Sifremi sifirlayamiyorum cunku sifre sifirlama mailide hotmail'e gelmiyor.Hakikaten mukemmel bir sistem tebrik ediyorum :)
  • 0

#16 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.300 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2011 - 01:50 ÖÖ

Başka bir hesabın varsa onunla değiştireyim? En son onun üstünde çalışıyorlardı. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif

#17 mindtrap

mindtrap

Senior Sergeant

• Members
  • 115 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2011 - 10:23 ÖÖ

zerocoder'in hesabi [email protected] ile replace ederseniz mindtrap nickime geri donim. Tekrardan ilginiz icin tesekkur ediyorum
  • 0

#18 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2011 - 11:18 ÖÖ

Önceki hesabına ait olan mail adresini yazabilir misin?
  • 0

#19 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.300 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2011 - 01:57 ÖS

Hatta bir de önce özel mesajların varsa birkaç tanesinin ne ile ilgili olduğunu mesaj atabilirsin http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif

#20 mindtrap

mindtrap

Senior Sergeant

• Members
  • 115 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2011 - 03:39 ÖS

Bir aydan uzun suredir hesabima ulasamiyordum. Dolayisiyla hatirlamiyorum ozel mesajlarimi fakat Paladin char almak istiyordum ona iliskin mesajlarim kalmis olabilir. mindtrap'in bagli oldugu e-mail adresinide Benegesseritusle paylastim tekrardan ilgilendiginiz icin tesekkur ediyorum
Saygilarimla

Konu zerocoder tarafından 21 Temmuz 2011 - 03:42 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı