İçeriğe git

Resim
- - - - -

Skype Mağduriyeti

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 dracktusz

dracktusz

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2011 - 10:36 ÖÖ

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var ki illet olmama rağmen çözüm bulamadım.Bilgisayarda her şey olağan şekilde çalışıyor, fakat Skype'da bir konuşma başlatınca, 2-3 dakika sonra donuyor ve bilgisayara reset atmadan çeviremiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • -1

#2 prusias

prusias

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2011 - 07:29 ÖS

şimdi bir bilgisayar mühendisi bile aynı şeyi diyecek muhtemelen. tamamen kaldırın ve tekrar yükleyin. sorun devam ediyorsa birkez daha silmeyi deneyin. gizli dosyaları silememiş olabilirsiniz. ha silip yüklememe rağmen sorun devam ediyor diyorsanız bu yardımcı olmaz tabiki. ozaman mesele işlemci yahut virüs kaynaklı olabilir.
  • -1

#3 dracktusz

dracktusz

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2011 - 10:18 ÖÖ

Format attım az önce. Arkadaşların online olmasını bekliyorum. Umarım düzelir
  • -1

#4 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2011 - 11:00 ÖS

şimdi bir bilgisayar mühendisi bile aynı şeyi diyecek muhtemelen. tamamen kaldırın ve tekrar yükleyin. sorun devam ediyorsa birkez daha silmeyi deneyin. gizli dosyaları silememiş olabilirsiniz. ha silip yüklememe rağmen sorun devam ediyor diyorsanız bu yardımcı olmaz tabiki. ozaman mesele işlemci yahut virüs kaynaklı olabilir.

bir bilgisayar mühendisi sizden fazla bilemez zaten bu konuları. niye? çünki introduction to skpye 101 diye bir dersleri yok.
  • 0

1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 1 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı