İçeriğe git

Resim
- - - - -

Profil Resmimi Değiştirdiğimde Eskisi Gözüküyor

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Alcatraz

Alcatraz

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 01:30 ÖS

Sayfaların sağ üst köşesinde bulunan küçük fotoğraf hakkında sorunum var. Bugün fotoğraf değişikliği yaptım fakat resim yine eskisi gözüküyor. Sorun bende mi yoksa genel sorun mu bu?
  • 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 06:13 ÖS

Dediğin şey olmayabilir ama hem profil hem de avatar resmi var http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif Şu anda ikisi de aynı, profil resmini değiştirmek istiyorsun sanırım. Hangi resmin olmasını istiyorsan koy o zaman buraya, ben şeedeyim. Eğer boyutu çok büyükse ya da gif formatındaysa falan o tarz bir problem oluyor olabilir.

#3 Alcatraz

Alcatraz

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 08:21 ÖS

Teşekkürler, gerek kalmadı. Sistem geç işliyor herhalde. 10-15 dk. sonra düzeldi. :)
  • 0

#4 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2011 - 08:23 ÖÖ

Teşekkürler, gerek kalmadı. Sistem geç işliyor herhalde. 10-15 dk. sonra düzeldi. :)

F5 ile sayfayı yenilediğinizde veya forumdan çıkıp tekrar girdiğinizde düzeliyor olması lazım. Ama neden böyle diye sormayın, ben de bilmiyorum.
  • 1

#5 Coorai

Coorai

Scout

• Members
  • 116 İleti
  • LocationTerliklerimin içindeyim

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2011 - 10:19 ÖS

Tekrar birileri karşılaşırsa diye söylüyorum; (Başıma geldi yakın zamanda) eğerki profil resmi değiştirmiş yada eklemiş vede görünmüyorsa kullandığınız browserdaki geçmiş bilgilerini silin ve siteye tekrar giriş yapın.
  • 0
For da Horde !

Beni öldürmeyen herşey güçlendirir. / Friedrich Nietzsche

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı