İçeriğe git

Resim
- - - - -

Rejuvenating Touch Görevi

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 deiL006

deiL006

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 02:02 ÖS

Arkadaşlar bana Rejuvenating Görevini anlatırmısınız walla hiç bir şey anlamadım.
  • 0

#2 Alcatraz

Alcatraz

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 02:08 ÖS

İlk olarak druid trainer'a git. Sonra skillini öğren. Öğrendikten sonra da Wounded Sentinell adında NPC'ler var etrafta. Onlara tıklayarak skilli onlarda kullan.
  • 0

#3 yusufahmet16

yusufahmet16

Senior Sergeant

• Members
  • 256 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 02:38 ÖS

Wow head...Googleye yazsan cıkcak nasıl uğraştın ki taa fıoruma gel konu aç ohooo.Eziyet ediyon kendine.
  • 0
Satılık Worgen Dk-Ravencrest
-

Hotdoq

#4 deiL006

deiL006

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 02:46 ÖS

druid traine nerde vede orda learn speel dio onu nasıl ogrencem

Konu deiL006 tarafından 22 Temmuz 2011 - 02:48 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Alcatraz

Alcatraz

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 02:55 ÖS

Arkadaşım tek tek ne nerde öğretemeyiz. Kendin araştır, hem oyunu böyle öğrenmen daha iyi. NPC'yi bulunca sağ tıkla, öğreneceğin skill'e tıkla ve train'e bas. Zaten M'ye basınca haritada gösterir nerde olduğunu.
  • 0

#6 deiL006

deiL006

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 02:59 ÖS

nps ne aga ben oyuna yeni basladım
  • 0

#7 Alcatraz

Alcatraz

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 03:08 ÖS

O zaman daha önünde çok büyük bir yol var. Önce MMORPG(online oyun) terimlerini öğren sonra online oyunlara başla bence.
  • 0

#8 Echell

Echell

Zygor Keeper

• Moderators
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 04:14 ÖS

Şimdi hiçbirşey bilmiyormuşsun gibi herşeyi sana tek tek anlatmaya kalksak ne kimsenin o kadar sabrı, ne de kimsenin o kadar vakti olduğunu sanmıyorum. Birçok böyle ufak tefek şeyleri senin araştırıp bulman gerekiyor. Hiçbirşey araştırmadan nasıl olsa cevaplayan biri olur, aç bir konu gitsin olarak düşünmeyin olayı. Google teyzeye sor, olmadı wowhead sitesine danış, daha da olmadı youtube v.b. video sitelerine bak. Baktın bulamadın cevabını gel aç konunu illaki yanıtlayan olur o zaman.

Konu Echell tarafından 22 Temmuz 2011 - 04:15 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#9 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2011 - 04:50 ÖS

"google amca" değil miydi http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif Teyze mi oldu http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif Vay arkadaş google da kestirdi sonunda http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 2

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı