İçeriğe git

Resim
- - - - -

Sistemimded Ne Gibi Değişiklikler Yapılabilir

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 ylmz01

ylmz01

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 49 İleti

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2011 - 01:00 ÖÖ

öncelikle bilgisayar donanımlarından gerçekten anlamayan biri olduğumu söylemek istiyorum. şimdi yazıcağım direk bilgisayarım/özellikler den gördüklerim
sistem: microsoft windows XP professional Versiyon 2002 Service Pack 3
bilgisyar AMD phenom™ 9750 quad-core
processor
2.41 GHz,3.25 GB RAM (xp diye böyle sanırım normalde 4gb ramim)
ram 4gb dediğim gibi

ekran kartı modelimide bilmiyorum ondada masaüstü / özellikler / ayarlar dan gördüğümü yaziim
ATI Radeon HD 3800 series üstüne 1. tak blabla öle ekran kartım 512mb DDR4

500gb da hd var.
daha fazla bilgi verebilmemi sağlıyacak bişey varsa söyleyin eklemeleri yapiyim.
şimdi biliyorum bilgisayar hakkında pek bilgi vermedim veremedim daha fazla bilgi verebilmemi sağlıyacak bişey varsa söyleyin eklemeleri yapiyim. ve asıl konu bu sistemimle raidlerde fps im düşük kalıyor ama bilgisayarada bundan sonra fazla para harcama lüksüm yok wow harici çok oyunda oynamıyorum zaten fps mi kısa ve ucuz yoldan nasıl arttırabiliceğim konusunda yardımcı olabilicek birileri varsa eğer çok sevinirim. şimdiden okuyan ve yorum bırakanlara teşekkürler özeldende msj atabilirsiniz.
fps'm düşük kalıyor derken gerçekten kötü en düşük ayarlarda oynamanın problem olmadı fightlar oluyor problem olabildiği fightlar oluyor sorunsuz bu fightlardan çıkarabilicek beni bi sisteme ulaşmama yardımcı olmanızı bekliyorum
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı