İçeriğe git

Resim

Inscription Para Kazandırır Mı?

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 Dracliel

Dracliel

Scout

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2011 - 11:15 ÖS

Arkadaşlar main charımda 5 senedir engineering var.Ama yıllardan beri engineeringe adam gibi bir şey gelmedi ticari olarak.Bende emektar meslegi silip kolay kasılan inscription meslegini almaya karar verdim.Inscription kasmış arkadaşlar catada ne kadar kazanabiliyorlar bu meslekten?Glyphleri bir kere almak baya baltalıyor mesleği ama akmasa da damlar heralde.Bilgi veren arkadaşlar olursa sevinirim.
  • 0

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2011 - 11:29 ÖS

Baltalamak aslında özünde doğru olsada blizz herkesin altışar sekizer 85'i olsun istediğinden ve oyuna her an birileri katıldığından ins ile daha doğrusu glyp ile (tabi birazda şansın yardımıyla) iyi para kazanabilirsin. Az olan glyplar özellikle pahalı oluyor. Tabi darkmoonlarıda unutmamak lazım. Dersenki ben o kadar uğraşmam sadece ink ticareti ile bile iyi para kaldırabiliyorsun.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 Dracliel

Dracliel

Scout

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2011 - 11:40 ÖS

Baltalamak aslında özünde doğru olsada blizz herkesin altışar sekizer 85'i olsun istediğinden ve oyuna her an birileri katıldığından ins ile daha doğrusu glyp ile (tabi birazda şansın yardımıyla) iyi para kazanabilirsin. Az olan glyplar özellikle pahalı oluyor. Tabi darkmoonlarıda unutmamak lazım. Dersenki ben o kadar uğraşmam sadece ink ticareti ile bile iyi para kaldırabiliyorsun.

Teşekkür ederim.Çok yardımcı oldun.Inscription'a içim rahat olarak geçiyorum:)
  • 0

#4 Caylaq

Caylaq

Scout

• Members
  • 223 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2011 - 11:34 ÖÖ

İnscriptiondan bu sekilde para kazanamazsın ac kalırsın inscription zaman harcadıgında cok guzel para kazandıran bir meslek ama bunun için glyph yanlıs yol cok fazla cesit var ugrasan sayısı realm e göre dieşsede oynadıgım realm de aktif olarak en az 10 kişi cesit olmazsa para kazanamazsın tabi yuksek miktarlardan bahsediyorum gunce 5k min gibi cesit olursa da refreshlemen addon kullansan bile 30dk nı alıyor sıkıcı bunaltıcı bir iş bunun yanında zaman harcarsan ah den herb cekip mysterious fortune card + fortune cookie + yeni gelen pvp relicleri sayesinde heavenly shard veya darkmoon ki artık modası gecti gececek heavenly bence daha iyi. Söyle anlatam burda önemli olan olay herb u uygun fiyata alabilmek şimdi cataclysm ile gelen ehrblerden 1 stack millediginde minimum 4 tane black fallow alırsın + inferno ink için gereken zımbırtı adnı unuttum. 1 black fallow la 1 mysteriou fortune card veya 1 tane fortune cookie yapabilirsin bu yaptıgını tanesi 5 g dan satarsan eger cicegi 20g dan almıssan cıkan in ferno inkler sana direk kar olarak kalır. bi tane relic 5 tane istiyor heavenly oynadıgım realm de 100g civarı relic yapıp de ediyorsun oynadıgım realmd e mysterious fortune card lar tanesi 8g-10g arası fortune cookiee ler 8g 12g arası degişiyor. Cicekleri de stack 20g dan whiptail rahatlıkla alabiliyorum harcadıgım zaman a ve satılma durumuna göre ins le 1 gunde rekorum kar olarak 15k civarı sadece kar bu ama baya zaman harcadım.
  • 0

#5 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2011 - 01:22 ÖS

tabi birazda şansın yardımıyla

Şimdi burayı açmadığım için tam anlaşılamadım galiba. Book of Glyph Mastery ile öğrenebileceğin glyplar bulunduğum serverda pahalı ve nadir ama öğrendiğiniz ya da araştırdıklarınız inanılmaz ucuz. Hani yapınca alinizde patlar cinsinden. Bookla öğrendiğim ve o gün ah'de olmayan bir glyptan 4 tane satarak 1200 gold kaldırmışlığım var. Gene bulunduğum serverda darkmoonlar tamamen artık şansa alıcı buluyor. Gene bulunduğum serverda Book of Glyph Mastery'ın ortalama 750g den satılıyor. Evet bulunduğum serverda ah'den glypla para kasılabiliniyor ama tabu olay şansa ver servera göre değişiyor.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#6 Iceterror

Iceterror

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti
  • LocationÇorum

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2011 - 03:42 ÖS

fortune card filan da para kazandırır
  • 0

#7 Caylaq

Caylaq

Scout

• Members
  • 223 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2011 - 07:43 ÖS

B e nim realm yamyam gibi 4 tane 32 canta da her cesit glyph den 5 er tane var sıralı en sonuncuyu ah ye atıp bastan kontrol ettigimde yarısınından cogunda geriye dustugumu gorunce onunla ugrasmakdan vazgectim yaptıgım sekilde cok iyi para kazanıyorum Book of glyph masterı ah da 100g su anda ve baya var realm farkı
  • 0

#8 Grikam

Grikam

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 07 Kasım 2012 - 01:48 ÖS

Omuzluk enchantlarının satılabildiğini duymuştum. Bu para getirmiyormu?
  • 0

#9 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 07 Kasım 2012 - 06:45 ÖS

Omuzluk enchantlarının satılabildiğini duymuştum. Bu para getirmiyormu?

2011 den beri cok sey degismidir

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı