İçeriğe git

Resim
- - - - -

Download Problemi

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Uncanny

Uncanny

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 03 Ağustos 2011 - 12:45 ÖÖ

Herkese selamlar.Bundan 1.5 sene evvel aldıgım bı classıc kutusundan tamamıyla patchsız lıch kıng e kadar kurulum cd sı cıkmıstı...Oyunu 3-4 ay once bıraktım ve oyunu sıldım.Sımdı tekrar yuklerken ılk cd yı kuruyorum 10 gb olarak kuruluyor sonra daha yaptıgı ılk patch de kendını 4.0.0 yapıyor ben cataclysm cd sını koydugumda kurulum yapılıyor ve oyun 15 gb oluyor...Launcherı actıgımda hala download edılcek 9 gb kurulum gozukuyor bundan once hıc yle bı derdım olmamıs cataya gecerken cd yı takmıs az da patch yukleyıp baslamıstım oyuna..Yardımlarınızı beklıyorum bu 9 gb ı download etmem zorunlumudur herkes boyle bı problemle karsılasıyormu?..Sımdıden tesekkur ederım.

Konu Uncanny tarafından 03 Ağustos 2011 - 04:32 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -2

#2 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 03 Ağustos 2011 - 08:00 ÖÖ

Yav bırak yüklesin, adamlar yapmış o kadar. Patch yüklemesi neden sorun olsun ki, oyunun şu anki versiyonuna gelene kadar bir yığın patch yükledik biz parça parça, sen ise baştan kurduğun için topluca yüklüyorsun o kadar. Play tuşu aktif olana kadar ne yüklemek istiyorsa sistem bırak izin ver yüklesin. Zaten onları yükleyecez diye ne kota bıraktık ne birşey..
  • 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 03 Ağustos 2011 - 11:08 ÖÖ

Şu an o sürümde değiliz ve 15 gb çok az, yükle.

#4 Uncanny

Uncanny

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 03 Ağustos 2011 - 05:17 ÖS

hoca 10 gb yaw :) benım kota 6 gb...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı