İçeriğe git

Resim
- - - - -

Sholazar Basin - The Oracles

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 Araine

Araine

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti
  • LocationKadıköy

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2011 - 06:35 ÖÖ

başlıkta yazdığım gibi bu chain i başlatmakta biraz sıkıntı yaşıyorum. dalaran dan gelirken goblin air forces tarafından vurulup zorla indirildim ernest hemingway in çakmasını da buldum. beni bir kampa yönlendirdi. orada bıraktım olayı.

sanırsam oracles ve başka bir ekip arasında tercih yapmamız gerekiyor

oracles ı revered yaptığımızda içinden ejder pırtlatma ihtimalimiz olan bir yumurta alabiliyormuşuz galiba

öbür ekibi revered yapmayı seçersek gene böyle bir opsiyonumuz oluyor mu

acaba iki taraftanda ejder çıkıyorsa o ejderleri karşılaştırabileceğim bir yer var mı

çabuk cevap verirseniz gerçekten sevinirim oyunun genel akışını bu işi çözene kadar bıraktım çünkü

şimdiden teşekkürler.
  • 0

#2 yusufahmet16

yusufahmet16

Senior Sergeant

• Members
  • 256 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2011 - 08:41 ÖÖ

Wolvar klanı olan Frenzyheartler Frenzyheart
Ve murloclar:Oracles

ORacleler o yumurtayı veriyor reveredde %5 şansla yeşil ejder çıkarıyo 3 gün sonra çatlayıp.
Wolvarlardada iksiler var dönüşüm vs.

BU arada pırtlatma ne :D

Konu yusufahmet16 tarafından 09 Ağustos 2011 - 09:10 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Satılık Worgen Dk-Ravencrest
-

Hotdoq

#3 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2011 - 01:43 ÖS

o quest chaini başlatmak için bi seri quest yapman lazım

chainin nerden başladığını tam hatırlamıyorum ancak sanırım 3 tane frenzyheart üyesine bi kaplanı öldürmelerine yardım ettiğimiz questle başlıyordu

bu questten sonra gidişat frenzyheart ile kasıyormuşsun gibi görünüyor ancak bu chain biraz uzun bi chain ve en son questinde bir seçim yapmamız gerekiyor o zaman hangi factionun üyesini kurtarırsan o reputationu kasmaya başlıyorsun dailylerle
  • 0

#4 Caylaq

Caylaq

Scout

• Members
  • 223 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2011 - 05:30 ÖS

SCholozaar basin de gölun yanındakı campdan serinin ilk qeustini alıyorsun kaplan kesmeni istiyor 1 tane sonra frenzyheart savascısına questi teslime dip chain i dewam ettiriyorsun chain in en sonunda senden magaranın içinde bir lich kesmeni istiyor o lich i keserken %30 da sana mindcontrol olmus 2 tane mob saldırıyorlar bunlardan birisi frenzyheart savascısı digeri Oracles bunlardan hangisini öldürürsen digeri seninle beraber lich e saldırıyor ve sonunda onu kurtarmıs oluyorsun sana quest veriyor complete ettiginde hangi faction savascısını kurtarmıssan repun honored a kadar 1 e 1 honored dan fazla ise direk honored olarak diger factiona donuyor ve daily questler ile repu kasabiliyorsun gunde 3 tane daily si var 1 tanesi sabit 2 si deişiyor dailylerin. istedigin zaman repu kastıgın faction ı gidip magaranın içindeki lich i keserek deiştirebiliyorsun.
  • 0

#5 synapsis

synapsis

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2011 - 07:54 ÖS

SCholozaar basin de gölun yanındakı campdan serinin ilk qeustini alıyorsun kaplan kesmeni istiyor 1 tane sonra frenzyheart savascısına questi teslime dip chain i dewam ettiriyorsun chain in en sonunda senden magaranın içinde bir lich kesmeni istiyor o lich i keserken %30 da sana mindcontrol olmus 2 tane mob saldırıyorlar bunlardan birisi frenzyheart savascısı digeri Oracles bunlardan hangisini öldürürsen digeri seninle beraber lich e saldırıyor ve sonunda onu kurtarmıs oluyorsun sana quest veriyor complete ettiginde hangi faction savascısını kurtarmıssan repun honored a kadar 1 e 1 honored dan fazla ise direk honored olarak diger factiona donuyor ve daily questler ile repu kasabiliyorsun gunde 3 tane daily si var 1 tanesi sabit 2 si deişiyor dailylerin. istedigin zaman repu kastıgın faction ı gidip magaranın içindeki lich i keserek deiştirebiliyorsun.

Eline saglık arkadasım.ben biraz uzatarak yazıcaktımda yeterli oldugunu düşündüğüm için vazgectım:D
  • 0

#6 Araine

Araine

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti
  • LocationKadıköy

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2011 - 11:42 ÖS

@yusufahmet16 hocam teşekkürler yardımın için ama o satte yumarta için aklıma gelen en ideal fiil oydu ne yapayım:D

@Itachi-Caylaq-synapsis hocalarım sizlerede çok teşekkürler 7 günlük wowsuz bodrum sonrası pırtlatıcam yumurtayı:D:):D
  • 0

#7 Unspokenn

Unspokenn

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 24 Haziran 2012 - 12:49 ÖÖ

merhabalar benim bir sorunum var bahsettiğin lich i kestikten sonra oracles seçip bir quest tamamladım fakat hem rep vermedi hemde diğer daily questleri bulamadım her yeri arastırmama rağmen yardımcı olursanız makbule geçer....

Konu Unspokenn tarafından 24 Haziran 2012 - 12:50 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı