İçeriğe git

Resim
- - - - -

Para Kasmak

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 UgurGuneslik

UgurGuneslik

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2011 - 11:31 ÖS

oyunda nasıl daha hızlı para kasabilirim??
  • 0

#2 Caylaq

Caylaq

Scout

• Members
  • 223 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2011 - 11:46 ÖS

Oyunda en iyi para kasma yontemi ah yi cok iyi kullanmak bunun yanında classını mesleklerini söylersen sana bir kac yol söyleyebilirim ama bu sekilde cok sade olmus
  • 0

#3 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2011 - 03:24 ÖÖ

Level 85 isen Daily quest, random heroics ve tabiki meslekler sana yardımcı olur.
  • 0

#4 UgurGuneslik

UgurGuneslik

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2011 - 03:37 ÖS

85 lwl pala mining ve jewelcrafting
  • 0

#5 Araine

Araine

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti
  • LocationKadıköy

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2011 - 09:18 ÖS

jw gözlemlediğim kadarı ile biraz para yiyen bir meslek. onun yerine otçuluk (öyle ot değil herbalism :D) seçersen gidersiz gelir alırsın.

yalnız merak ettiğim bir konu var lvl 80 warrior um var para sıkıntım yok maden piyasası baya kazandırıyor bana günlük 500k ya kadar -ki bu özellikle kastığım para değil sadece questlere giderken rotamı madenlere göre çizerek gidiyorum bunlar o sırada topladıklarımın parası-

ikinci meslek konusunda biraz sıkıntım var blacksmith ya da jw arasında kaldım. açıkçası karakttere yapacı artı pek umurumda değil tek düşündüğüm para.

sizce hangisi tercih edilmeli?
  • 0

#6 Caylaq

Caylaq

Scout

• Members
  • 223 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2011 - 01:23 ÖS

Ugur jewelcrafting ile cok ciddi gold kasabilirsin bu konuda oyundaki en iyi meslek diyebilirim sadece zaman ayırman lazım gunluk jewelcraft dailylerini kacırma uygun recipeları al her cesitten maden topla procpect yap içinden cıkan yesilleri metaya cevirt (alchemyler yapar ) meta gem olarak sat mavileri kes ah ye koy madenin stack i oynadıgın realm de 30 gold sa procpect le içinden cıkanları dogru kullanırsan 50 60 gold ortalama ile satmıs olursun.

ARaine mining in yanında daha fazla para kazandırmasını istiyorsan ve maden topluyarak para kasıyorsan yanına eng al topladıgın madenlerden sansla volatile air cıkartır onları da satarsın extradan gold gelir.
  • 0

#7 Araine

Araine

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti
  • LocationKadıköy

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2011 - 11:49 ÖS

Ugur jewelcrafting ile cok ciddi gold kasabilirsin bu konuda oyundaki en iyi meslek diyebilirim sadece zaman ayırman lazım gunluk jewelcraft dailylerini kacırma uygun recipeları al her cesitten maden topla procpect yap içinden cıkan yesilleri metaya cevirt (alchemyler yapar ) meta gem olarak sat mavileri kes ah ye koy madenin stack i oynadıgın realm de 30 gold sa procpect le içinden cıkanları dogru kullanırsan 50 60 gold ortalama ile satmıs olursun.

ARaine mining in yanında daha fazla para kazandırmasını istiyorsan ve maden topluyarak para kasıyorsan yanına eng al topladıgın madenlerden sansla volatile air cıkartır onları da satarsın extradan gold gelir.

hocam ben herb alayım demiştim yani gathering olduğu için maliyetsiz para diye ama bilemedim ki.

warrior u 85 yapıp main char olarak dk işine gireyim diyorum ondan şimdiki bu hatunda sırf hammadde kaynağı olsun lazım olursa geri dönüş yaparım diye düşünmüştüm ama biraz muallak durum
  • 0

#8 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2011 - 07:51 ÖS

minersen elindeki barları ac de 2-3 altın daha ucuza koy kapış kapış gidiyo ben 31 lvl im bi gün boyunca mining yapıyorum acde
diyelim diğerleri 15 gl koymuş ben 12 ye koyuyorum tak tak çekiyolar diğerleri geri topluyo malları ben parayı topluyorum bide yüksek levelsen 1 gün boyunca mining yaparsan altına ejderha felan çekersin rahat çünkü ben bi gün mining yapdığımda 250 gl çekiyorum akşam mailboxdan
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı