İçeriğe git

Resim
- - - - -

Artık Cataclysm Yerine Oturdu.. O Zaman Yorumları Alalım Cataclysm'in Pvp Canavarı Hangi Class?

• Please log in to reply
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

#21 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2011 - 12:34 ÖÖ

@DeRReg_

Önce alıntı yapmasını öğren, sonra tarihe bakmasını...
  • -1
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#22 DeRReg_

DeRReg_

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 03 Aralık 2011 - 01:15 ÖÖ

warrior-dk bi dunya var hocam blizzcon da nerdeyse dksız-locksuz takım yoktu. Zaten onlar alcagını aldı tsg ile en mal adamı koysan 2k yı geciyordu.Tsg nin turevleride baya iş yapıyor. Kendim bi enh shamanla fazla karsılasmadım..Digerleri gayet iyi..casterların iyi olması icin hunter-eleshaman-boomkin-sp(shadow cleave haric) bunların iyi olması lazım ama nerde onlar? caster nasıl iyi oluyor onu mrk ediyorum..Mage iyi warlock ise super ötesi bunlar iyi diye casterlar iyi olamaz.Melee de ksra bakma ama osursan stun-silence-interrupt var yani

Elem shamanı unuttun caster olarak, oyunun en yüksek burst damage i, üst üste 2 kere 60k vurabilen tek class hatırlatırım.
Onun dışında ench sham çok az,o olanlarında çok büyük bir kısmı noob, ama çok nadir de olsa çok imba ench shamlar çıkıyor.O çok imba olanların da zaten vanilladan pek farkı yani onları hiç bie şekilde yenemezsin. Her classın imbasını yenme ihtimalin vardır.Ama çok tam anlamıyla bir ench shamanı kimse yenemez swifty bile yenemez bunun nedeni karşısındakinin eski, deneyimli ve shamanı bilen bir oyuncu olmasıdır. PvP mageden hunterdan rogue dan ibaret değil, sadece bu classlar çok yaygın olduğu için herkes bunları konuşuyor. Açıkçası ench shamanların sayısı gayet iyi bunların usta olanlarının sayısı artarsa oyun yine vanillaya döner açıkçası. Ayrıca imba bir ench sham arkadaşın varsa ona herhangi bir konuda bir şey danışabilirsin, mutlaka söylerler çünkü onlar imba olmak için her şeyi öğrenirler (her classtan en az 10 kat magelerden 100000 kat saha çok çabalarlar) Classların zayıflıklarını falan da öğrenirler böylece çok bilgili olurlar. Kendileri birer yürüyen wowwiki dir. :)

Aynı mesajdan hep 2-3 kere atmışım özür dilerim, bunun amacı post sayımı artırmak değil, sadece internetim takılıyo ben de doğal olarak bi kaç kez basıyorum o da enteresan bi şekilde birka kere çıkıo :)

çok doğru. Warlock hak etmediği kadar buff yedi. Evet catadan itibaren bufflanması gerkiyodu çünkü dmg değerleri wrathla aynıydı ama blizz her zamanki gibi saçmalayıp bu buffı çok aşırıya kaçırdı. Onun dışında magein neden vanilladan beri sürekli bufflandığını hakkaten bilmiyorum. Bence diğer classlar mage e yetişebilmeleri için bufflanıyorlar.

@Ezekeel
Çok teşekkür ederim, yeni olduğum için saçmalayabiliyorum umarım anlayışla karşılarsın :)

@DeRReg_

Önce alıntı yapmasını öğren, sonra tarihe bakmasını...

Gördüğün üzere daha yeniyiz 1 aydır üyeyim, yeni yeni öğreniyorum... Ayrıca laf sokmak yerine bu söylediklerini öğretirsen sevinirim yüksek seviyeli kardeşim -.-

Konu DeRReg_ tarafından 03 Aralık 2011 - 01:12 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#23 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2011 - 01:40 ÖÖ

Offf of... Senden çekeceğimiz var anlaşılan. Gözünü seveyim artık ağustostan kalma mesajlara laf yetiştirmeye çalışma. İlk başta komik olan şey artık göze batıyor.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı