İçeriğe git

Resim
- - - - -

Forum Yöneticilerinin Dikkatine Unutulmuş Hesabım

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 enor

enor

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2011 - 01:04 ÖÖ

sebebsiz adlı kullanıcıyım...
fakat ne yazık ki şifrem ve e-mailimi unuttum... ( unuttum diyorum eğer ki forum hesabım hacklenmediyse )
bana özel mesaj yoluyla sebebsiz adlı kullanıcının e-mail adresini gönderebilir misiniz...
Not : pm atamadığım için konu açma zorunluluğum doğdu...
şimdiden ilginize teşekkür ederim

Engin ORHAN
  • 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2011 - 01:14 ÖS

En son ne zaman girmiştin, forum bu halde miydi son girdiğinde? Başka hesabın var mıydı? Sistem değiştiğinde aynı e-posta adresine sahip hesaplar istemeden birleştirildi, ondan olabilir. "sebepsiz" nickine ulaşamadım çünkü. Konuyu taşıyorum.

#3 enor

enor

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2011 - 12:51 ÖÖ

sebebsiz p ile değil b ile olacak... ne zaman girdiğimi hatırlamıyorum tek hatırladığım en son girdiğimde forum bu halde değildi eski formatındaydı...
  • 0

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2011 - 12:57 ÖÖ

Ops dikkatsizliğimden kaynaklanıyormuş, özür dilerim. Peki özel mesajlarda ne gibi şeylerin olduğunu öğrenebilir miyim, güvenlik açısından. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif

#5 enor

enor

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2011 - 01:32 ÖÖ

silvermoon ve nithalaka attığım mesajlar vardı silmediysem.. paladin ve lock konusunda diğerlerini pek hatırlamıyorum....

bir de bazı arkadaşlara yardım amaçlı mesajlar attım ama konularını hatırlamıyorum şimdiii

hesabımı ilk 2008 de açtıydım ilk karekterim paladindi silvermoona mesaj atıp duruyordum :D

sonra lock açtım nithalakla muhabbete başladım

tabii bu mesajları ben silmedim kendi silinmediyse inşallah duruyorlardır...

Konu enor tarafından 31 Ağustos 2011 - 01:43 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2011 - 02:32 ÖÖ

Şimdi işin sancılı kısmına geçtik, yeni sistemde mesajları biz bile göremediğimizden görebilen birisinin bakması lazım(Dammit ya da oHo), mesaj atayım ben; burada iş onlara düşüyor. Mesajlaştığın kişilerden birisi çıkıp onaylasa da olur.

Not: Başka birisinin daha hesabı bu durumdaydı, daha mesajlarına bakılmadı ve ay oldu da geçti. :D

#7 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Eylül 2011 - 01:51 ÖÖ

Olmuyormuş yeni sistemde, site sahipleri bile bakamıyormuş. Bu durumu Benegesseritus ile neyin konuşayım, o doğrusunu bilir. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif

#8 oHo

oHo

WoW-Turk.com CEO

• Saygın Uye
  • 782 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 09 Eylül 2011 - 12:18 ÖÖ

Arkadaş doğru söylüyor, gerekli işlemi yapabilirsiniz.
  • 0

#9 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2011 - 01:28 ÖÖ

Benegesseritus ile hallettiler sanırım özelden.

#10 samethss

samethss

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2011 - 04:29 ÖÖ

Merhaba

Arkadaşın yaşadıgı sorunun aynısını bende yasıyorum galiba 2007 den beri bu forumun uyesıyım fakat suanda hesabıma giremıyorum mesaj sınırlaması koydugunuzdan özel mesajda atamıyorum yetkili birisi ilgilenirse cok sevinirim şifremi unuttumda gerı almaya calıstım ama sistem boyle bir e-mail yok dio ama kullanıcı adı hala aktıf gozukuyo bu arada bende foruma en son girdiğimde boyle değildi eski sistem vardı

Kullanıcı adı : Sameths
E-mail: [email protected]

Not: Mesajlarımda en son ne yazılı hıc bılmıyorum hatırlamıyorum daha dogrusu fakat rebell mikiytheking Philetairos wow-pazar hatta en son priest modu ottomandı die biliyorum shinedan guıld arkadasım kendisi genellıklede zaten acc alım satım msjları olur mesaj kutumda rog oyuncusu ımzamda satılık acc reklamları vardı resmimde hord ırklarından bırının bayrak sımgesiydi ya orc yada b.elf olması lazım şimdiden tesekkur ederım konu acıpta bos yere yer işgal etmek istemedim umarım burdan sesımı duyura bılırım iyi geceler :P
  • 0

#11 samethss

samethss

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2011 - 05:16 ÖÖ

yardım edıcek kımse yokmu ?
  • 0

#12 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2011 - 01:24 ÖS

Bir gün içinde kimse dönmezse size tekrar yazın lütfen. Görüp unutmuş olabilir ya da o anda telefondan görüp bilgisayara girince bakmayı unutabiliriz. Hesap adresin başka bir şey olarak gözüküyor ve başı da şöyle: [email protected] Tanıdık geldi mi?

#13 expressgold

expressgold

Knight Lieutenant

• Members
  • 669 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 14 Eylül 2011 - 04:18 ÖS

Bir gün içinde kimse dönmezse size tekrar yazın lütfen. Görüp unutmuş olabilir ya da o anda telefondan görüp bilgisayara girince bakmayı unutabiliriz. Hesap adresin başka bir şey olarak gözüküyor ve başı da şöyle: [email protected] Tanıdık geldi mi?

hocam buldum cok saol ama e-mail adresi nasıl değişmiş hic anlıyamadım :) yardımın ıcın tesekkur ederım sayende e-maili hatırlamış oldum
  • 0

#14 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2011 - 04:39 ÖS

Önemli değil. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif Sistem değişirken hesapların falan birleşmiş olabilir diyeceğim ama e-posta adresinin farklı olmaması lazım, unutmuş da olabilirsin. .rolleyes2:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı