İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hunter Bölümü Hata Mesajı

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2011 - 11:22 ÖÖ

Sorun sadece bendemi bilemiyorum. Ancak hunter bölümündeki bir konuyu açmaya çalıştığımda sürekli alttaki hata mesajını alıyorum. Diğer bölümlerde bir sorunla karşılaşmadım.

Warning: mysqli_query() [function.mysqli-query]: (HY000/1194): Table 'ipb_topics' is marked as crashed and should be repaired in /home/wowturk/public_html/ipb/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 220
  • 0

#2 narkiderki

narkiderki

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2011 - 11:30 ÖÖ

evet hunter bölümünde bende hata alıyorum aynı şekilde. :P
  • 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2011 - 11:46 ÖÖ

Şimdi denedim, hata mesajı verse bile konunuzu açıyor. Sitede başka sorunlar da var şu an, profilime falan giremiyorum mesela ama yönetimdekilerde böyle bir sorun yokmuş. Acaba o sorun bir bende mi var. O.o Tarayıcıdandır belki dedim ama tarayıcı değiştirince de devam ediyor. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif

#4 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2011 - 12:01 ÖS

Ben ne kadar beklesemde açmıyor konuyu. Pazar günü sanırım evden girmeye çalışınca olmuştu ilk. Dedim herhalde geçici bir sorun. Birde diğer sayfalara girince üstünde durmadım. Ancak hala giremeyince kıllandım iyice. Hunter nerf yedi forumda.
  • 0

#5 narkiderki

narkiderki

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2011 - 12:35 ÖS

beklemeyle felan açılmıyor konular, zaten uzun zamandır hunter bölümüne mesajda atılmamış
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2011 - 10:26 ÖS

Hmm bende açtı sildim sonra. Vallahi bizim de teknik sorunlarda yapabileceğimiz bir şey yok. =/

#7 narkiderki

narkiderki

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 08:17 ÖÖ

Hmm bende açtı sildim sonra. Vallahi bizim de teknik sorunlarda yapabileceğimiz bir şey yok. =/

nasıl yani admin yazıyor dostum sizde? kim halledicek bu sıkıntıyı..cok güzel bilgiler var hunter başlıgı altında ama yararlanamıyoruz :P
  • 0

#8 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 10:22 ÖÖ

nasıl yani admin yazıyor dostum sizde? kim halledicek bu sıkıntıyı..cok güzel bilgiler var hunter başlıgı altında ama yararlanamıyoruz :P

Dostum adminiz, webmaster değiliz. Tabi, şu konuda sana katılıyorum, adminin hası webmasterdan olur, her soruna anında müdahale edebilir. Maalesef bizler öyle değiliz. Sadece forumun genel yönetiminden sorumluyuz (ki o yüzden "admin" değil "genel yönetici" olarak geçiyoruz), programlama ile ilgili teknik konularda bizler de webmastera başvurmaktayız.
  • 0

#9 oHo

oHo

WoW-Turk.com CEO

• Saygın Uye
  • 782 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 09 Eylül 2011 - 12:16 ÖÖ

Doslar anca girip bakabildim fakat bölüm bende açılıyor, Dammit e iletiyorum bu gün sql de bir kaç hata çıktı düzeltildi ancak birkez daha bakarsanız sevinirim.
  • 0

#10 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2011 - 09:03 ÖÖ

Az önce girebildim konulara. Teşekkür ederim.
  • 0

#11 narkiderki

narkiderki

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2011 - 03:07 ÖS

bende girebildim teşekkürler
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı