İçeriğe git

Resim
- - - - -

Sadece Pvp Yapıcak Biri Icin Meslek Önerileriniz.

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 TungaAltuğ

TungaAltuğ

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 07:17 ÖS

sadece pvp yapacak biri olarak sizce hangi meslekleri kasmalıyım ? 75 level bir dk sahibiyim. 85de 10kya yakın param olucak tahmınen. Ahden jw tamamen ceksem yeter mi bana para kazancı olarak bundan sonra ? Ama tabi oyuna yeni basladım jw ne ise yaradıgını dahi tamamen cözebilmls degilim. Pvp ıcın cok paraya ihtiyacım olmaz diye dusunuyorum yanlıs mıyım ?
  • 0

#2 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 08:31 ÖS

PvP için elbet para gerekli. Ench, gemler vs filan alıcaksın. Soruna gelecek olursak ve sadece arena yapacağını düşünürsek, Enchanting - Jewelcraftin al derim. Engineering'e de bir göz atabilirsin ancak arenada fazla işine yaramaz.
  • 0

#3 TungaAltuğ

TungaAltuğ

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 09:34 ÖS

cok saol fakat ben bu profları nasıl kasacagımı pek bilmlyorum neyse bu proflar icin guidlere bakıcagım. Fakat ıkısını de ahden cekmek bana ne kadara mal olur, verdıgım paraya deger mı, kazanc saglayabılır mıyım bı acıklabılır mısın arkadasım
  • 0

#4 Skateboarding

Skateboarding

First Sergeant

• Members
  • 211 İleti
  • LocationAnkara-Konya

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 09:44 ÖS

Jewelcrafting-Engineering derim.İkiside çok pahalıya mâl olur.Engineering'den hiç para kazanamazsın ama jewelcraftingden iyi para kazanabilirsin.
  • 0
lol tank?

#5 Fox90

Fox90

Üye

• Members
  • 254 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 09:53 ÖS

Hepsini ah dan almana gerek yok , hangi meslek hangi itemi istiyorsa wowhead dan bak orda nerden ne sekilde temin edebilecegin yaziyor bu sekilde biraz gold tasarrufu yapmis olursun
  • 0

#6 TungaAltuğ

TungaAltuğ

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 10:28 ÖS

ya arkadaslar hafta en fazla 2 gun oynayabılıyorum malum ögrencilik. O yüzden pvp tercih ettim ve bir meslek pesinde gunlerce, az oynadıgımdan haftalarca harcamak istemiyorum fakat farkındayım ki wow zaman isteyen bir oyun. Bu yuzden gold satın almayı dusunuyorum. Sızce ıkısı bana kaca mal olur ? Bu arada pvpden tercıgım arena. yanı engınerıngde olabılır 0dan ahden cekebılme sansım varsa eger.
  • 0

#7 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 07 Eylül 2011 - 11:10 ÖS

jc yi bilmiyorum ama engineering 5k ya falan gelebilir bütün malzemeleri satın alcağın için
  • 1

#8 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 08 Eylül 2011 - 12:31 ÖÖ

JC ve Engineer aynı gün kasarsan ikisi toplam 20-25k yı bulur belkide geçer. 5k ya full engineer(525) kasabilen varsa ben 10k veriym alt charıma kassın biri. En son warrioruma BS/Ench kastım ki BS ile yaptıkları kırıp enchantingte kullandım ona rağmen 30k ya yakın gitmiştir. Özellikle 300-450 arası inanılmaz pahalı oluyor matler.
  • 0

#9 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 08 Eylül 2011 - 09:27 ÖÖ

ben çoğu malzemeyyi kendim toplamaya çalıştıgım icin 2k falan harcadm onlarda zor çıkan ore lar falandı cobalt khorium fel iron gibi onlara cok para gidiyor
  • 1

#10 TungaAltuğ

TungaAltuğ

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2011 - 05:49 ÖS

bende kasıyım derim ama zamanım yok yani engineering simdi arenada kullanılmayacaksa benim isime yaramaz. 5k para bana yetıcekse pvp setlerıyle bırlıkte arena yapmak icin bu kadar para harcayıp meslek kasmak bana biraz sacma geliyor. En iyisi arkadaslar ben itemlerim icin gem yapabilecegim veya daha ucuza getirebilecegim bir meslek yapıyım. 10k civarı para almak istiyorum. Bu gem isimi halledebilecegim meslegi fullememı saglar mı ? Ayrıca arkadaslar bir sorum daha var ki, simdi ben 85 oldum honourla pvp itemlarını aldım. Simdi ben bunlara o kadar para dokup gem takıcam (tabı bılmıyorum gem takmak o kadar pahalıya gelır mı ama) ama aslında bı mıktar zaman sonra conquest puanlarla alınan pvp itemlerinl zaten alıcam ve gemler sanırım bosa gidecek. Ha dersiniz ki o conquest itemlarını alman zaten uzun surecektır takma kafana veya, zaten gem falan takmadan o puanları kasamazsın o zaman mecbur takıcaz ama bi aydınlatırsanız sevinirlm. Bu arada arkadaslar gercekten cok saolun cok yardımcı oluyorsunuz bana ıyıkı varsınız.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı