İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm 4.3

• Please log in to reply
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

#1 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 10 Eylül 2011 - 07:15 ÖS

4.3 patch nezaman geliyor bilen var mı ?
  • 2

#2 Skateboarding

Skateboarding

First Sergeant

• Members
  • 211 İleti
  • LocationAnkara-Konya

Yazma tarihi: 11 Eylül 2011 - 12:36 ÖS

Daha belli değil.

Konu Skateboarding tarafından 11 Eylül 2011 - 12:43 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
lol tank?

#3 Juiceking

Juiceking

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti
  • LocationED!RNE

Yazma tarihi: 26 Eylül 2011 - 08:33 ÖS

belli olmadı daha! :D
  • 0

#4 ambrosia

ambrosia

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2011 - 06:06 ÖS

yeri gelmişken sorayım honor,conquest point vb. yeni gelen patchle silinecekmi yoksa değerlendirme sanşımız varmı
  • 0

#5 Cursex

Cursex

Senior Sergeant

• Members
  • 106 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2011 - 06:58 ÖS

yarın geliyormuş diye duydum ben :D conq ve valor lar gene bi alt ambulemlerine dönüşcek heerzaman olduğu gibi, conq ve valor point biriktirme gibi bir zekilik yapmayın :(
  • 0

#6 SeKoMaN

SeKoMaN

First Sergeant

• Members
  • 259 İleti
  • LocationAntalya

Yazma tarihi: 05 Ekim 2011 - 11:01 ÖÖ

Bazı dandik kaynaklar ocak'ta falan gelir diyorda, yeni pvp sezonuda bu patch de başlıyacağı için bende büyük bir ihtimal geç gelecek diyorum.
  • 0

#7 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2011 - 02:35 ÖÖ

Bazı dandik kaynaklar ocak'ta falan gelir diyorda, yeni pvp sezonuda bu patch de başlıyacağı için bende büyük bir ihtimal geç gelecek diyorum.

Ocak ayından dahamı geç? Naptın hocam o kadar sürmez. Yıl sonuna kadar yetişecek gibi. Ben PTR den sonra 6 7 ay sürdüğünü hiç görmedim ara pachtlerin. En fazla aralık diyorum inşallah :(
  • 0
Only my will...

#8 severuz

severuz

Corporal

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2011 - 02:42 ÖÖ

Ocak ayından dahamı geç? Naptın hocam o kadar sürmez. Yıl sonuna kadar yetişecek gibi. Ben PTR den sonra 6 7 ay sürdüğünü hiç görmedim ara pachtlerin. En fazla aralık diyorum inşallah :(

blizzard oyunun içine ettikçe ediyor bence 4.3 kasımda bile çıkarsa şaşırmamak lazım T12 heroic set çöpe gidecek böylece yada crytal olacak enchantersan valorla 397 item level head ve shoulders dahil her epic alınabilecek olması oyunu iyice bitirecek hardcore raiding yapan guildler ve oyuncular bu yüzden bırakıyorlar oyunu
  • 0

#9 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2011 - 10:17 ÖÖ

Kasım sonu aralık başı çıkar gibime geliyo
  • 0

#10 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2011 - 11:15 ÖÖ

Ben bu ay icerisinde cikicak diye dusunuyorum. Her sey aciklandi, Firelands geleli aylar oldu. Millet kac kere Heroic bitirdi, full tier dizeli aylar oldu. Bence ciksin artik.
  • 0
Steam Account: Manodin (Ekleyiniz)

#11 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2011 - 12:04 ÖS

Kendi açımdan ne hardcore oynuyorum nede heroic farmlıyorum. Eski amaçlarımı gerçekleştiremediğim için sıkıntı yok. Çarşamba bile gelebilir problem değil, nasıl olsa heroic bitiremeyeceğim :mellow:
  • 0
Only my will...

#12 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2011 - 02:57 ÖS

blizzard oyunun içine ettikçe ediyor bence 4.3 kasımda bile çıkarsa şaşırmamak lazım T12 heroic set çöpe gidecek böylece yada crytal olacak enchantersan valorla 397 item level head ve shoulders dahil her epic alınabilecek olması oyunu iyice bitirecek hardcore raiding yapan guildler ve oyuncular bu yüzden bırakıyorlar oyunu

Tier13 valor ile alınamayacak diye okumuştum sanki :)
  • 0

#13 AlexisTexas

AlexisTexas

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2011 - 05:10 ÖS

Tier13 valor ile alınamayacak diye okumuştum sanki :)

aynen öyle alınmayacak
bunun yerine set olmayan helm alabileceğiz ama -emin olmamakla birlikte- shoulder alabileceğimize dair bişey okumadım ben.
Bu arada oyunu sırf valorla helm/shoulder alabileceğiz diye bırakmak da saçma geliyor bana ki o hardcore guildler bu durumdan cok daha memnun olmalı cunku artık sadece raid yapabilen sete sahip olacak. Yavaş yavaş valorumu kasarım setimi alırım olayının kalkması çok daha iyi oldu.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı