İçeriğe git

Resim
- - - - -

Star Wars Clone Wars Adventures

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Skateboarding

Skateboarding

First Sergeant

• Members
  • 211 İleti
  • LocationAnkara-Konya

Yazma tarihi: 12 Eylül 2011 - 11:48 ÖS

O gün internette gezinirken buldum.Star Wars Clone Wars TV serisinin online oyunu. http://www.clonewarsadventures.com/ Buradan ulaşabilirsiniz.
Aslında oyun ücretli aylık 20 tl gibi bi ücreti var sanırsam.Sitesinden üye olup oyunu indirdiğinizde sadece trial versiyonunu oynuyorsunuz.Ben oyunu sevdim,oyun mini oyunlar üzerine kurulmuş ama puanlarla istediğiniz zırhları ya da kıyafetleri alıp ortalıkta gezinebilirsiniz.
Oyunun ayrıntı durumuna gelirsek:Ev alabiliyorsunuz,evinizi istediğiniz gibi dizayn edip yeni eşyalar alabiliyorsunuz.Kendinize araç,droid de alabiliyorsunuz.Ayrıca emotelarda var.Kendi karakterinize kendiniz şekil veriyorsunuz kısacası.Saç,sakal,lightsaber dizayn etmek gibi.Ama bunlar sadece üyelere özel.Bir deneyin derim.
Oyun hakkında daha fazla bilgi için mesaj atabilirsiniz :)
  • 0
lol tank?

#2 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2011 - 03:51 ÖÖ

Bende jace hall showun bir bölümünde görmüştüm, Sw:tor gelene kadar oyalayıcı olabilir, cartoon grafikler ve klasik bir star wars <3

Konu forsaken tarafından 14 Eylül 2011 - 01:39 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 Skateboarding

Skateboarding

First Sergeant

• Members
  • 211 İleti
  • LocationAnkara-Konya

Yazma tarihi: 13 Eylül 2011 - 05:57 ÖÖ

Evet benim hatam Diğer oyunlar bölümü aklıma gelmedi,ben de serbest kürsüye açtım.
  • 0
lol tank?

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2011 - 06:12 ÖS

Teşekkürler, taşıyorum.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı