İçeriğe git

Resim
* * - - - 1 Oy Kullanılmış

Heirloom Itemler

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 helberderian

helberderian

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2011 - 09:57 ÖS

benim anlamadıgım bi husus var şimdi bu seninle beraber lvl atlayan heirloom itemler (umarım yanlıs yazmıyorumdur) honor pointlerle alınıyor bildigim kadarıyla ancak ben bu itemleri 3 4 5 lvl karakterler üzerinde görüyorum ve anlam veremedim bu lvl lerde bg lere girilmiyor ve bu honor point nerden geliyor da bu karakterlerin uzerınde bu itemler oluyor eminim kaçırdıgım bi nokta vardır ama gercekten gıcık etti bu konu beni yardımcı olacak arkadaslar varsa şimdiden çok teşekkür ederim :D
  • 0

#2 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2011 - 10:00 ÖS

Basit, insanlar main karakteriyle itemlari alip alt karakterlere yolluyorlar.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#3 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 15 Eylül 2011 - 10:00 ÖS

Main karakterleriyle alıp alt charlarına yolluyorlar. Zaten Max levelde olan birininde alıp kullanması saçma olur dimi :D

Ayrıca sadece honor puanlarıyla değil, justice puanları ve guild reputationla da heirloom alınmakta.
  • 0

#4 helberderian

helberderian

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2011 - 10:03 ÖS

iyide hocam bu itemler soulbound degılmi, aynı lwl deyız adamla 3 katım hp si var duel atıp duruyor sinir oldum gerçekten :D
  • 0

#5 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 15 Eylül 2011 - 10:04 ÖS

Soulbond değil, Accountbond yani aynı account içinde istediğin chara gönderebilirsin.
  • 0

#6 helberderian

helberderian

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2011 - 10:07 ÖS

hımm anladım cok teşekkürler hocam artık bi ara main karakterimi şoyle oturtabılırsem bu yasadıklarıma inat aynı işi bende yapacam :D
  • 0

#7 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2011 - 09:08 ÖS

4.3'de void store diye bi olay gelicekmiş bu arada alt karakterinin aynı realmde olması da gerekmiycekmiş heirloom atabilmen için. bence bu uzun zaman once yapılması gereken birşeydi millet sırf heirloomsuz lvel kasmaktna üşendiği için migrate faction change falan yapıyordu(ben de yaptım 1 kere :)) ama şimdi büşününce migrate etmenin blizzardın daha çok işine gelicegini farkettim kötü blizz pis blizz!
  • 0

Resmi ekleyen

#8 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2011 - 09:13 ÖS

hımm anladım cok teşekkürler hocam artık bi ara main karakterimi şoyle oturtabılırsem bu yasadıklarıma inat aynı işi bende yapacam :)

Full Heirloom Bastard bir Horde Rogue olursan PvP'de ezmenin tadına varırsın :)
  • 0
Steam Account: Manodin (Ekleyiniz)

#9 komoli

komoli

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 20 Aralık 2011 - 09:14 ÖÖ

Şimdi arkadaşlar konu hort diyeceksiniz ama yeni konuda açsam forumu araştır yazacaksınız endişesi ile buraya yazayım dedim. Aradım forumu ama soruma cevap bulamadım. Şöyleki alt char olarak hunter kasıcam ve main karakterim ile kendisine heirloom alıcam. Agi ve stamina veren "mail" bir item alsam 1. levelda giyebilir mi?
  • 0

#10 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 20 Aralık 2011 - 12:04 ÖS

Şimdi arkadaşlar konu hort diyeceksiniz ama yeni konuda açsam forumu araştır yazacaksınız endişesi ile buraya yazayım dedim. Aradım forumu ama soruma cevap bulamadım. Şöyleki alt char olarak hunter kasıcam ve main karakterim ile kendisine heirloom alıcam. Agi ve stamina veren "mail" bir item alsam 1. levelda giyebilir mi?

1 Level Hunter'ınla Mail Heirloom giyebilirsin.

40 level'a kadar Leather görünür 40 level'da Mail görünmeye başlar.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı