İçeriğe git

Resim
- - - - -

4.3 Deathwing'in Sonu

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 03:41 ÖS

Açıklanan bilgilere göre 4.3'de Deathwing ölücek çok belli ''There will be a mount reward for killing Deathwing.''

4.3 hakkında fazlası için,

Patch 4.3 Interview with Greg Street (Ghostcrawler)
  • 2

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 05:05 ÖS

Son iki boss Dw olacakmış. İlkinde insan formunda olup yendiğimizde asıl formuna girip kaçıp daha yüksek bir yerlere falan mı konacak acaba? :D

#3 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 05:21 ÖS

O değilde caverns of time'a gelen yeni dg ler müthiş O.o Deathwing'in bizi yendiği gelecek falan çok korkunç asdasgdhas :D
  • 0

#4 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 05:45 ÖS

Güzel konu. Paylaşım için sağol.
  • 0

#5 Bloodscythe

Bloodscythe

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 05:46 ÖS

Çok güzeller fakat Cataclysm bu kadar çabuk bitemezdi? :D
  • 0

#6 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 05:57 ÖS

boşver cata ne kadar çabuk biterse o kadar iyidir dw in hikayesini bilmediğim için cata hep boş gitti hem pek beğenmedim zaten herşeyeyi 85 lv yapmışlar
edit:bu arada fark ettim de yeni bi tartışma konusu başlattım http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif

Konu DooMBolt61 tarafından 19 Eylül 2011 - 05:59 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 05:59 ÖS

4.3 çok güzel olucak gibi ama :D Özellikle resimler falan çok iyi gibi :D
  • 0

#8 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 06:06 ÖS

Son iki boss Dw olacakmış. İlkinde insan formunda olup yendiğimizde asıl formuna girip kaçıp daha yüksek bir yerlere falan mı konacak acaba? :D

ingilizcesi yetmeyen arkadaşlar için gmin anlattığı kadarıyla dw fightını kısa bir özet geçeyim

deathwingin olacağı raidin adı "The Dragon Soul" olacakmış ve deathwing bu fightta 7. ve 8. boss olacakmış.

7 fightta deathwing dragonblighttan maelstroma uçarken biz bir savaş gemisinden onun sırtına atlayacak ve zırhını sökmeye çalışacakmışız
sanırım bottaki gibi corrupted blood of old god tarzı deathwingin kanından moblarla savaşırken deathwingin bizi sırtından atmak için yaptığı manevralara karşı sırtına tutunmaya çalışacakmışız

son fightta ise maelstromda geçiyormuş
maelstromun etrafındaki adalarda tentaclelar ile savaşırken diğer aspectler bize yardıma geliceklermiş, nozdormu random zamanı durdurucakmış felan biz bu hamlelere komple değil ancak belirli bir şekilde müdahale edebilecekmişiz ama nasıl olduğuna dair detay vermemiş
  • 1

#9 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 06:21 ÖS

Hıı altındaki blue postlarda açıklıyormuş ama bakmaya üşenmiştim, teşekkürler. Başında tahmin ediliyordu aspect yardımı alacağımız. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif

#10 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 07:13 ÖS

End Time

End Time dungeonu ile ilgili birşey hazırlamışlar cidden süper görünüyor :D
  • 0

#11 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 08:35 ÖS

Offf çok heyecanlandım 4.3 güzel olacak gibi gözüküyor, bu arada konu için teşekkürler.
  • 0

#12 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 08:39 ÖS

Benim bi olayım yok MMO-Champion'a teşekkürler http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı