İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow Turk Kullanicilari Bu Size Gelsin ;)

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

#1 Byyobax

Byyobax

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti
  • Locationzonguldak

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 12:08 ÖÖ

Admin lerde dahil bu size gelsin benimlede gereksiz gereksiz çok uğraştınız sonunda foruma konu açmaktan VAZGEÇTİM !!!
http://www.youtube.c.../16/gUj-0vlJQ2E
  • -24

#2 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 12:14 ÖÖ

Yaşasın!!!
  • 1

#3 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 12:15 ÖÖ

GRAMMERPOLICE DETECTED
  • 0

#4 Byyobax

Byyobax

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti
  • Locationzonguldak

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 12:21 ÖÖ

GRAMMERPOLICE DETECTED

Bir angut daha :)
Contorl c Control v ci :)

Konu Byyobax tarafından 23 Eylül 2011 - 12:22 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -12

#5 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 12:26 ÖÖ

offf of...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#6 Byyobax

Byyobax

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti
  • Locationzonguldak

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 12:27 ÖÖ

Bak len şişman rambo bu sana gelsin ergen sefili zihnini rahatlat kop bu dünyadan bizide kurtar :)

• -7

#7 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 12:39 ÖÖ

daha dakikası dolmadan hayatımdan 4 dakika 13 saniyenin çalma girişimi gördüm ve kapattım..

video hakkında ise şunu diyebilirim.. imla hatası uyarılarının, "ahaa kıstım seni, höröhöröhörö " şeklinde gelişimlerine rastlanabiliyor... bi saniye..!! şuan bu video için yorum yapıyor olmam, neyse girdik bi kere o topa, eh kısa keselim biz en iyisi. arkadaş bırak torunlarına izletmeyi, bu videoyu geleceğe bile zor götürür..

ayrıca ;

Resmi ekleyen

iş görür..

edit: bu kadir kirişçi insanı fenomenimsi olmuş.. vay serhat vay neler dönmüş ya. fenalardayız yeminle. insanlar konuşmuş bu adam için yahu, yazı bile yazılmış, teyy allamm.. harbiden 2012 gerçek olmalı, son kanaatim bu.

edit2: bu yorumu yazarken, her ne kadar "bu size gelsin" şeklinde bir ibare ile foruma ithaf edilmiş olsa da, sadece malın kendisine bakarak, yani sadece olayı inceleyerek bir sonuca vardım.

yani diyorum ki, hani düşünemiyorum burada neler dönüyor.. fenalardayız, harbiden fenalardayız.

Konu Malkavian tarafından 23 Eylül 2011 - 12:55 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#8 Byyobax

Byyobax

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti
  • Locationzonguldak

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 12:55 ÖÖ

bla bla bla bla bence hiç girme foruma ara sırada olsa wow suz hayat sana yakışıyor :)
  • -11

#9 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 01:42 ÖÖ

Bir angut daha :)
Contorl c Control v ci :)

adamın hormonları tavan yapmış valla ne diyim sakin ol biraz.
  • 0

#10 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 08:18 ÖÖ

Byyobax keşke bu kadar abartmasaydın.
Seni ne rencide etti bilmiyorum ama, eleştiri varsa eleştiriye açık olman gerek her zaman.
Bu senin olgunluğunu gösterirdi.

neyse, hayırlısı.
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#11 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 09:12 ÖÖ

O Şit!
  • 0
Steam Account: Manodin (Ekleyiniz)

#12 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 09:17 ÖÖ

Sayın üyelerimiz, ADAM LİSELİ http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif

Bende sana çok hoş şarkılar buldum ama maalesef forum kurallarımıza aykırı olduğundan burada yayınlayamıyorum :) Onun yerine saygılarımı sunuyorum sana gerisini sen anla :)

Sağ yukarıdaki çıkış butonunu kullandıktan sonra sayfayı da kapatıp kendini camdan atmayı unutma. Çünkü çok gördük senin gibi "ben artık konu açmıcam banane küstüm oynamıyorum verin misketlerimi" diyenleri.

ps: Madem arkadaş bir daha konu açmayacağını iddia ediyor. Bende ona yardımım dokunsun diye konu açmasını sınırsız süre ile engelledim. Konulara cevap yazabilir :)
  • 4

Resmi ekleyen

#13 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 03:10 ÖS

Kadir Kirişçi başta komikti çünkü insanların görüşlerini falan yansıtıyordu ama sonradan aşırı abartmaya ve saçmalamaya başladı. Sorun gramer hataları falan değildi aslında. Ayrıca lütfen üslubuna dikkat et, herkesten bir uyarı aldın(turkule yanlışlıkla uyarı seviyeni azaltmış sanırım ama neyse). İlginç uygulama Gleo hehe. :)

Konuyu taşıyorum.

#14 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 04:16 ÖS

Çorbada tuzum olsun diye bi kerede ben eksiledim, sürü piskolojiside böyle bişey işte :)

Kadir kirişçinin o ilk "fotorafımı beğen" felan vidyoları güzeldide, sonra işte "anaa millet beni izliyo lan napiyim" ayağına otu boku coşturmaya başladı, dicektim, şu anda bi izliyim dedim yok lan bu seferki fena diğilmiş:)
  • 0

#15 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 04:42 ÖS

ne iş ya fırtına gibisin konuyu açan vatandaş :)
  • 0

#16 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 07:20 ÖS

Senin anlayacağın dilden bir giriş yakışır şimdi. Aferin aslanım benim verdim şukunu! Ben de asıldım bir eksi (-) en incesinden.

Azcık olgunluk olsaymış içinde Türkçe için bu tür gereksiz polemik konusu açmazmışsın.

-Hiç Türkçe dersine girmemiş olabilirsin,
-Hiç iş başvurusu yapmamış olabilirsin,
-Hiç makale veya araştırma hazırlamamış olabilirsin,
-Dilinin önemini ve düzgün kullanımının getirilerini öğrenmemiş olabilirsin,

ama hiç mi ana-baba-vatan terbiyesi almadın merak etmekten kendimi alamadım. Yönetim senin hediyeni en güzelinden vermiş zaten.

Ama bak yazıyorum, bir gün dil kullanımının ne kadar önemli olduğunu, güzel yazım ve diksiyonun nelere kadir olduğunu anlayacaksın. İşte o gün geldiğinde kafanı taşlara vurup az adam olaydım diyeceksin.

Sana kimse Msn'de ya da başka yerde düzgün Türkçe kullan demiyor. Dilediğin gibi davran ama bunu marifet addedip de başkalarının seni düzeltmelerinin haksız taraflarını aramaya kalkma. Komik ve gülünç olursun. Şu an ki gibi. Hadi Saygılar.

P.s: Ayrıca konuyu kapatmayarak sana süper bir kötülük yapmışlar. Forumda saygınlığını azaltmak için bundan güzel bir yol izlenemezmiş. İlerde bu konuyu açmanın yararlarını görürsün. (Anlayacağını umarak kinaye yaptım bu arada.)
  • 1

#17 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 07:28 ÖS

Senin anlayacağın dilden bir giriş yakışır şimdi. Aferin aslanım benim verdim şukunu! Ben de asıldım bir eksi (-) en incesinden.

Azcık olgunluk olsaymış içinde Türkçe için bu tür gereksiz polemik konusu açmazmışsın.

-Hiç Türkçe dersine girmemiş olabilirsin,
-Hiç iş başvurusu yapmamış olabilirsin,
-Hiç makale veya araştırma hazırlamamış olabilirsin,
-Dilinin önemini ve düzgün kullanımının getirilerini öğrenmemiş olabilirsin,

ama hiç mi ana-baba-vatan terbiyesi almadın merak etmekten kendimi alamadım. Yönetim senin hediyeni en güzelinden vermiş zaten.

Ama bak yazıyorum, bir gün dil kullanımının ne kadar önemli olduğunu, güzel yazım ve diksiyonun nelere kadir olduğunu anlayacaksın. İşte o gün geldiğinde kafanı taşlara vurup az adam olaydım diyeceksin.

Sana kimse Msn'de ya da başka yerde düzgün Türkçe kullan demiyor. Dilediğin gibi davran ama bunu marifet addedip de başkalarının seni düzeltmelerinin haksız taraflarını aramaya kalkma. Komik ve gülünç olursun. Şu an ki gibi. Hadi Saygılar.

P.s: Ayrıca konuyu kapatmayarak sana süper bir kötülük yapmışlar. Forumda saygınlığını azaltmak için bundan güzel bir yol izlenemezmiş. İlerde bu konuyu açmanın yararlarını görürsün. (Anlayacağını umarak kinaye yaptım bu arada.)

aynen öyle 1 ay daha kadar kötü yoruma devam ama adamın konu açması kaldırılmış ne anlamı kaldı şimdi http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

#18 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 08:09 ÖS

Moar Drama Pl0x.
  • 0

#19 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 10:04 ÖS

Eveet Byyobax arkadaşımız "eksi" lenme rekorunu aldı galiba ?
  • 0

#20 Vastiel

Vastiel

Sergeant

• Banned
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 10:43 ÖS

Bkz: bi majorcem değil.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı