İçeriğe git

Resim
- - - - -

Rp Serbest Tartışma Mekanı

• Please log in to reply
Bu konuya 89 yanıt gönderildi

#81 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 11:34 ÖS

Milletin sınavlarının bitmesini beklerken son 2 haftadır Darkshire'da takılıyorum. Karakterimin adı Craig Carevin ((Craìg)), öylesine takılmak isteyen olursa benle iletişime geçebilir ^^ Bazen çok güzel hikayeler ve muhabbetler dönüyor orada. Hatta orada başımdan geçenleri bir öykü olarak foruma koymayı düşünüyorum. Malum, roleplay bölümünü biraz canlandırmak lazım...
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#82 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2012 - 09:24 ÖS

yaz için bişiler kararlaştırdınızmı vizeler bitti acc i gene açsammı diyorum bu sefer ciddi ciddi :D yeni karakter açayım varsa kasayım şu 2 ayda :D
  • 0

#83 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 19 Nisan 2012 - 03:50 ÖS

Yaz için değil, daha iyisi mayıs için birşeyler düşünyorum :) Ancak millet ya yabancı guild'lere dağıldı, ya da kayıplara karıştı. Bugün rp olsa ben gelirim diyebilecek çok az kişi var. Hatta hazır yeri gelmişken buradan duyurayım: Arkeolog/hazine avcısı temalı bir rp guildi kurmayı planlıyorum. Hatta bu hafta forumda bununla ilgili bir konu açmayı planlıyordum ama şu anda millet çok pasif gibi... "Ben roleplay oynamak istiyorum." diyen varsa buraya yazsın. Ona göre düşüneceğim. Konusu, senaryosu vs. hazır zaten. Siz "he!" deyin yeter ^^
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#84 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 20 Nisan 2012 - 05:48 ÖS

benim cüce var hep arkeolog olmak isteyipte birtürlü gösteremediğim :D
  • 0

#85 Dimanter

Dimanter

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 09:44 ÖS

Merhabalar.Argent Dawn Alliance tarafında *Türkçe* RP yapabileceğim arkadaşlar arıyorum.Inworld olarak Piskolata isimli alt karakterimleyim her zaman,çekinmeden rahatsız edebilirsiniz.*RP*deneyim önemli değil.Ayrıca yeni başlayacak yada role play nedir diye merak edenler varsa,ayrıntılı olarak,addonlar ile birlikte gerekli bilgileri verme babında aklım yettiğince yardım ederim.Tek bir ricam var, military,divine light yada argent crusade gibi scourge peşinde koşan ve bunun tribine giren arkadaşlar lütfen rahatsız etmesin.Forum içi özel mesaj ve yorumlara cevap veremeyebilirim.Lütfen beni mazur görün.İlgili ilgisiz okuyan herkese teşekkür ederim,iyi eğlenceler.
  • 1

#86 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 10:19 ÖS

Ally tarafında RP yapan arkadaşlar vardı, umarım yazını görürler. Kolay gelsin.
  • 0

#87 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2012 - 08:58 ÖS

Tecrübeli bir rp'ci... Tam da roleplay konusu kan kaybederken ihtiyacımız olan şey :) Türkçe rp yapacak kişiler bulma konusunda ciddi sıkıntı çekiyoruz bu aralar. Yakın zamanda -eğer yeterince kişi toplayabilirsem- yeni bir türkçe rp guild'i kurmayı düşünüyorum. Eğer ilgileniyorsan kapımız her zaman açık.

Ayrıca soru rp serbest tartışma mekanına taşınmıştır. Buradan daha temiz bir şekilde fikir yürütebiliriz ^^ Teşekkürler.
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#88 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 25 Nisan 2012 - 01:46 ÖÖ

Bende birkaç yeni kişiyle tanıştım Alliance tarafında. Onur, Özgür ve Emre'yle konuşulan planlar var. Doğa in-game olarak bana ulaşırsan sevinirim bir ara. Birkaç hafta içinde Aegis of the South'un ismi değiştirilerek bir ortam hazırlanabilir.
  • 0

Resmi ekleyen

#89 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2012 - 12:17 ÖÖ

Bende birkaç yeni kişiyle tanıştım Alliance tarafında. Onur, Özgür ve Emre'yle konuşulan planlar var. Doğa in-game olarak bana ulaşırsan sevinirim bir ara. Birkaç hafta içinde Aegis of the South'un ismi değiştirilerek bir ortam hazırlanabilir.

Mahir seninle bir türlü denk getiremiyoruz online saatlerimizi :D En iyisi burada tartışalım yeni rp projelerini, hem kamuya açık bir tartışma olursa daha güzel olabilir. Daha çok kişinin fikrini alabiliriz.
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#90 boratay

boratay

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2012 - 09:28 ÖS

"Ben roleplay oynamak istiyorum." diyen varsa buraya yazsın. Ona göre düşüneceğim. Konusu, senaryosu vs. hazır zaten. Siz "he!" deyin yeter ^^

Mayıs'ın son haftası hariç şu andan itibaren her türlü etkinliğe katılabilirim. Yani "he!" :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı