İçeriğe git

Resim
- - - - -

4.3 - Değişiklikler

• Please log in to reply
Bu konuya 46 yanıt gönderildi

#21 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2011 - 11:16 ÖS

Son bilgileri hiç paylaşılmadı, Darkmoon Faire bence çok güzel olmuş. Daha önceden bana hep çok gizemli ve uzak görünürdü, şimdi herkese açık bir eğlence olmuş gibi. :lol: Ahh ahh...

http://www.mmo-champ...-on-Test-Realms

#22 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2011 - 06:24 ÖS

Patch 4.3 - PTR Build 14995
Yeni yamaya çok az kala küçük değişiklikler var.

Posted Image Hunter (Forumlar / Talent Hesaplayıcı)
Beast Mastery
  • Focus Fire artık 15 saniye yerine 20 saniye sürüyor.
Survival
  • T.N.T. artık %6/12 yerine %10/20 şansla procluyor.
Legendary Daggerlar - İkinci Aşama Statları Açığa Çıktı
Legendary daggerların ikinci aşama statlarına test sunucularından ulaşılabiliyor.

Birinci Aşama - Vengeance / Fear
  • Set Bonus - Melee ataklarınız belli bir şansla Suffering sağlar, agilitynizi 2 arttırır, 50 kere stacklenebilir.
İkinci Aşama - The Sleeper / The Dreamer
  • Set Bonus - Melee ataklarınız belli bir şansla Nightmare sağlar, agilitynizi 5 arttırır, 50 kere stacklenebilir.
Üçüncü Aşama- ?? / ??
  • Set Bonus - Melee ataklarınız belli bir şansla Shadow of the Destroyer sağlar, agilitynizi 17 arttırır, 50 kere stacklenebilir. 30'u geçen her uygulama Fury of the Destroyer'ı tetikleme şansınızı arttırır. Tetiklendiğinde tüm Shadows of the Destroyer etkisini kaldırır, anında 5 combo point ve finishing movelarınızın 5 vombo point üretmesini sağlar. 6 saniye sürer.
Posted Image Posted Image

Patch 4.3: UI Değişiklikleri
4.3'te kullanıcı arayüzüne yeni reforging ve transmogrification arayüzleri gibi birkaç küçük değişiklik daha yapıldı.

Posted Image Posted Image Posted Image
Posted Image Posted Image Posted Image

Minimapteki hedefin yüksekliğinin belirtilmesi iyi olmuş. Siz ne düşünüyorsunuz? Çeviriyle ilgili öneri ve düzeltmeleriniz varsa buraya yazabilirsiniz, teşekkürler.

#23 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2011 - 08:22 ÖS

Bir Hunter olarak çeviriyi oldukça beğendim :lol:
  • 0

#24 Warimathras

Warimathras

Sergeant

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2011 - 02:03 ÖÖ

evet skill bar bana da garip geldi =)
  • 0
Resmi ekleyen

#25 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2011 - 10:37 ÖÖ

Son bilgileri hiç paylaşılmadı, Darkmoon Faire bence çok güzel olmuş. Daha önceden bana hep çok gizemli ve uzak görünürdü, şimdi herkese açık bir eğlence olmuş gibi. :lol: Ahh ahh...

http://www.mmo-champ...-on-Test-Realms

Darkmoon Faire 'ye giden portalları kaldırmışlar PTR den :lol:
  • 0

#26 Warimathras

Warimathras

Sergeant

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2011 - 04:20 ÖS

Darkmoon Faire 'ye giden portalları kaldırmışlar PTR den :lol:

Birşeylerini felan değiştiriyorlardır heralde kökten kaldıracak değiller ya?
  • 0
Resmi ekleyen

#27 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2011 - 11:10 ÖS

4.3 PTR Valor Point Değişiklikleri
4.3 test sunucularında düşen Valor Point'e test edenlerin görebileceği küçük bir ayarlama yaptık. Hem 10m hem de 25m raidlerde artık her boss 10m için 115 ve 25m için 135 yerine 100 VP düşürecek. Ayrıca yamanın çıkmasıyla Fireland raid bosslarının 50 VP düşüreceği şekilde değişiklik yapacağız.

Bu değişiklik düşürdükleri eşyalardan daha çok bossları kesme isteğinin öne çıkarılması için yapıldı. 4.3 raidinde, tier setleri sadece boss droplarından kazanabilecek ve Raid Finder herkese boss kesme fırsatını tanıyacağından Valor ihtiyacının genelde daha az olacağını düşünüyoruz. Daha az VP ihtiyacıyla biraz daha yavaş kazanç oranını denkleştirmek istiyoruz.

4.3 çıktığında bu değişikliklerin sizi ve guildınızı nasıl etkileyebileceğine dair düşüncelerinizi ve yapıcı tartışmalarınızı takdir ediyoruz.

4.3 Battleground Conquest Ödülleri
4.3 yamasında daily battlegroundların kazandığınız durumda 25 yerine 100 conquest verecek şekilde değiştiriyoruz. Ek olarak, her kazandığınız non-rated battleground da 50 conquest veriyor. Bu şekilde kaç bg yapabileceğinize dair bir limit bulunmuyor, conquest cape gelene kadar tabii.

Niyetimiz daha çok Mists of Pandaria'nın oyuncuları istedikleri içeriğe istedikleri şekilde yönelmeye cesaretlendirme ve kayda değer ilerlemelerini sağlama fikrini uygulamaya koymak. Arenalar ve rated battlegroundlar yine daha hızlı Conquest kazandıracak ama bu değişiklikle artık eğer seçerseniz normal bglerle ilerleyebileceksiniz.

Bu değişiklikleri nasıl buldunuz? Rated olmadan da bg yapabilecek olmamızı sağlamaları hoşuma gitti benim.

#28 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2011 - 11:29 ÖS

Herkes full arena set ile mi dolaşacak yani? Hmmm... Bilmem ki? :lol: Kolaya doğru gidiyoruz sanki.
  • 0

#29 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2011 - 11:44 ÖS

Rated yapanlar daha iyisiyle dolaşır yine de, hep öyle olmadı mı? :lol:

#30 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 18 Kasım 2011 - 10:15 ÖÖ

MoP da milleti yollari dusurup, world pvp daha fazla olmasini istediklerinden dolayi bu degisikligi yaptiklarini dusunuyorum.
boyle oyuncular arasinda gear bakimindan asiri bi fark olmayacak

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#31 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 24 Kasım 2011 - 09:00 ÖÖ

Bence harika olmuş, bir guilde girip yada birinin seni davet etmesi için yalvaracağıma BG lerden yavaş yavaş toplarım. Zaten tek tabanca takılıyorum, birazda cong itemlerin tadına bakarım,
Kolaya gittiğini düşünmüyorum, arkadaş çevresi yada iyi biri guildi olan insan ile benim ne farkım var? her zaman oyuna giremiyorum ama bende bu oyuna aynı şekilde para ödüyorum, benim gibilerinde bazı zevklerden faydalanmaya hakkı var.
İtemler aynı olmalı, kişinin oyun kalitesini arttıran tek şey tecrübesi olmalı. Yoksa itemi benimkinden düşük olan birini kessem ne olur kesmesem ne olur.
O kadar uğraştırıyorlar sezon bitiyor hepsi çöp oluyor, zor olsada çöp, kolay olsada. Neden zor olmasını isteyeyim.
  • 0

#32 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2011 - 05:45 ÖS

4.3 Geliyor!

Çok büyük bir aksilik olmazsa 4.3 ayın 30'unda çıkıyor!

Raid Finder

Dungeon Finder'a benzeyen arayüzüyle Raid Finder geliyor. Ayrıca Raid Finder ile girilen raidler "Looking for Raid" zorluğunda olacağından pug ile yapılmaları daha kolay olacak.

Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image

Yeni Instancelar

Posted Image Posted ImagePosted Image

Tier 13 Zırh Setleri

Dk
Druid
Hunter
Mage
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior

Valor Point Ödülleri

http://www.mmo-champ...Points-Rewards/

Dragon Soul Loot List

http://www.mmo-champ...ilation-Fan-Art
Sezon 11 PvP Setleri

http://www.mmo-champ...Sets-Patch-4.3/

4.3 Binekleri

http://www.mmo-champ...atch-4.3-Mounts

4.3 Companion Petleri

http://www.mmo-champ...Companion-Pets/

#33 Ezikpriest

Ezikpriest

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 04:27 ÖÖ

Bu sacmaliktan sonra butun pvp itemlarimi disenchant yapmis bulunuyorum.
  • 0

#34 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 08:58 ÖÖ

hala itemler aynı olmalı bilmem ne olmalı diyen oyuncular var...oyun zaten bu kadar kolaylaştığı için boka sardı farkında değil misiniz? 2.4k ratingli bi adamla sıradan bi adamın pvp setlerindeki fark sadece silahlar olmamalı.tbc ve wotlk deki sistem süperdi bu konuda,ozamanlar omuzluğun bile bi havası vardı bak adam 2k yapmış derlerdi vs vs. şimdi ne tadı kaldı ne havası aldığım gearların bazılarını elite'e çevirmeyi unutuyorum bile.

Konu elrohir35 tarafından 29 Kasım 2011 - 08:58 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#35 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 05:18 ÖS

4.3'ün bu hafta geleceği resmi olarak doğrulandı. Sonunda 4.3 trailerı da yayınlandı:
http://www.youtube.com/watch?v=2yz4ebjZCPg

Edit: Buraya videoyu da koyduk ama alt yazılısı da konmuş foruma: http://www.wow-turk....798#entry555798

#36 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 01 Aralık 2011 - 09:58 ÖÖ

Benim dileğim buydu itemler aynı olsun diye. Sıkıntımı oldu acaba:) Ben para veriyorum sende aynı para dimi. Benim vaktim az ise ne yapmalıyım. Haklı olabilirsin belki ama bende kendimce haklıyım.
Benim vaktim az, senin belki daha çok. Ben senin deneme tahtan ve egonu tatmin ettiğin ezik olmak istemiyorum. Haa itemler aynı olur ozaman haklısın. Ama ben arena yapacak adam bulamıyosam, tanıdık da çok yoksa, ingilizcede yoksa dediğin raitinglere ulaşmam imkansız.

Bu arada eski itemlerin çöp olmasıda ayrı bir dert konusu. şimdi bastan kas. Eski itemlerin verip yarı yarıya honorla almak için talep atıcam :)
  • 0

#37 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 01 Aralık 2011 - 10:24 ÖÖ

Benim dileğim buydu itemler aynı olsun diye. Sıkıntımı oldu acaba:) Ben para veriyorum sende aynı para dimi. Benim vaktim az ise ne yapmalıyım. Haklı olabilirsin belki ama bende kendimce haklıyım.
Benim vaktim az, senin belki daha çok. Ben senin deneme tahtan ve egonu tatmin ettiğin ezik olmak istemiyorum. Haa itemler aynı olur ozaman haklısın. Ama ben arena yapacak adam bulamıyosam, tanıdık da çok yoksa, ingilizcede yoksa dediğin raitinglere ulaşmam imkansız.

Bu arada eski itemlerin çöp olmasıda ayrı bir dert konusu. şimdi bastan kas. Eski itemlerin verip yarı yarıya honorla almak için talep atıcam :)

@lazerci, hocam ne diyosun?
ne bu siddet ?

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#38 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 01 Aralık 2011 - 10:48 ÖÖ

Şiddet yok, sadece arkadaşa cevap verdim. Yazısında benim daha önce attığım bir post dan alıntı sezinledim, Sıkıntımı dile getirdim. şiddetlimi geldi. Kusura bakmayın valla, ay sonu muhasebe işleri yoğun hızlıca yazayım dedim ama ben sıkıntımı yazdım.

Herşey tekrar çöp oldu.
  • 0

#39 Bloodscythe

Bloodscythe

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2011 - 10:50 ÖS

Aslında Raid Finder'da eski raidlerde olsaymış güzel olurmuş... :)
  • 0

#40 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2011 - 10:18 ÖS

Cross-Realm Real-ID Bgleri

Artık sunucular arası Real-ID partyleri oluşturarak battlegroundlara katılabilirsiniz. Birkaç hatırlatma:
*Looking-For-Dungeon ve Looking-For-Raid'deki gibi bazı kısıtlamalara tabii olacaksınız.
*Eğer grubunuzda Real-ID kişilerinizden birisi varsa grubu raide çeviremezsiniz.
*Raide Real-ID kişilerinizi raide davet edemezsiniz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı