İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mage - Lock - Priest / 3Vs3 Arena (4.2)

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Ondor

Ondor

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2011 - 01:57 ÖS

Geçenlerde çektiğimiz bir video, artık bu setupla oynamıyoruz malesef, yetenekli ve PvP kafası olan iyi bir Resto Shaman arıyoruz aynı zamanda, ilgilenenler oyun içi de PM atabilir, iyi seyirler! :(

NOT: İlk kez böyle bir video renderladığımdan çözünürlükle ilgili bir sıkıntı yaşadım, videoyu 720p 'de HD Fullscreen olarak izlemenizi tavsiye ederim, öbür türlü bir şey anlaşılmıyo pek =p

Konu Ondor tarafından 06 Ekim 2011 - 01:59 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Schekil

Schekil

Sergeant

• Members
  • 209 İleti
  • LocationAegwynn - EU

Yazma tarihi: 06 Ekim 2011 - 02:46 ÖS

Güzel bir oyun olmuş, magie iyi kullanıyon cc zamanlaman çok iyi yanlız sizin takımda priestte var warlockta ikiside alan fearı kullanabilen klasseler ama nedense pek kullandıklarını göremedim yada gladiusta sorun var. heleki wl heilera spell lock yapıp sonra deathcoil atıp fearladımı çok daha kısa sürede alırdınız machları (wl diyebilirki heilerın üstünde fearward var fear işlemiyor, onu sizin takımdaki priest dispell yapabiliyor) zaten magie olarak sen baya bir cc yapabiliyon koyun, buz gibi. bu takım kolay kolay yatmaz zaten cc kombinesi bol. Netice olarak iyi bir pvp oyuncusu olduğun açık :( umarım aradığınız şamanı bulursunuz.
  • 0

#3 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 06 Ekim 2011 - 06:14 ÖS

Keyif verici bir video olmuş. PvP deneyiminiz konuşmalarınızdaki akıcılıktan anlaşılıyor. :(

Benim merak ettiğim bir şey; en çok hangi setuplar sizi alt edebiliyordu?
  • 0

#4 Ondor

Ondor

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2011 - 07:27 ÖS

@Schekil > Yorumların için teşekkürler

@Nem > Sağolasın, bizi zorlayan setuplar genelde TSG (Warrior - DK - Holydin) veya mirror'ımız sayılabilecek MLS (Mage - Lock - Rshaman)Resto Shaman 'ın OP 'liğinden biraz sıkıntı yaratabiliyor, Windshear'a nerf şart :(
  • 0

#5 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2011 - 07:43 ÖS

Geliyor geliyor merak etme...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#6 .tyrael.